Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez (L)uke Zobacz posta
    Słyszeliście coś na temat zainteresowania Chwastkiem z Wisły Płock? Podobno szybki, dobry technicznie, wszechstronny i waleczny. Wydaje mi się, że ostatnio takich zawodników u nas brakuje.
    Po poście wnioskuję, że mamy do czynienia z samym Robertem Chwastkiem.

A więc panie Chwastek - pod zły adres trafiłeś. Wysyłaj CV do Cieciaka, my tu na forum nie decydujemy o transferach.

Komentarz

• No Ty z pewnością o tych transferach nigdy decydował nie będziesz! Śmieszny jesteś. Słyszałem o tym od kilku osób i chciałem sie dowiedziec czegoś więcej.

Komentarz

No Ty z pewnością o tych transferach nigdy decydował nie będziesz! Śmieszny jesteś. Słyszałem o tym od kilku osób i chciałem sie dowiedziec czegoś więcej.
        Ty żałosny. Zajrzyj na google i wpisz marketing szeptany. Amator z Ciebie. Poza tym, te osoby co Ci doradzaly, to niezłe pojęcie musiały mieć, bynajmniej nie było to określenie pozywtwne.

Śmigaj na brawo.pl
        "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• Mucha najprawdopodobniej nie odejdzie przynajmniej teraz tydzień temu mówił że jak poleci z zespołem do Hiszpanii to będzie oznaczało że zostaje a jakby nie było Mucha znalazł się w kadrze która poleciała do Mijas.

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzeł Zobacz posta
            Ty żałosny. Zajrzyj na google i wpisz marketing szeptany. Amator z Ciebie. Poza tym, te osoby co Ci doradzaly, to niezłe pojęcie musiały mieć, bynajmniej nie było to określenie pozywtwne.

Śmigaj na brawo.pl
            Widzę, że trafiłem w miejsce gdzie nikt nic nie wie, poza doniesieniami z mediów. Orzełku siedzisz tylko przed tym komputerem, może by tak wyjśc z domu na chwile i zawrzec jakies znajomosci w swiecie realnym? Wtedy może usłyszałbyś coś na ten tamat.

Komentarz

• A więc tak:

po pierwsze - odp.ierdol się od Orła

po drugie - z ciekawości wpisałem w google frazy Chwastek Legia itd, i jedyne co znalazłem to komentarz na 90minut, że podobno Legia jest zainteresowana Chwastkiem, napisany wczoraj o 19:24, czyli mniej więcej wtedy, kiedy ty tutaj napisałeś ( dziwny zbieg okoliczności, nie? )

po trzecie - inteligencją nie grzeszysz - odsyłam Cię tam gdzie Orzeł - wpisz w google marketing szeptany i poczytaj trochę, bo jak na razie leżysz i z teorii i z praktyki.

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                A więc tak:

po pierwsze - odp.ierdol się od Orła

po drugie - z ciekawości wpisałem w google frazy Chwastek Legia itd, i jedyne co znalazłem to komentarz na 90minut, że podobno Legia jest zainteresowana Chwastkiem, napisany wczoraj o 19:24, czyli mniej więcej wtedy, kiedy ty tutaj napisałeś ( dziwny zbieg okoliczności, nie? )

po trzecie - inteligencją nie grzeszysz - odsyłam Cię tam gdzie Orzeł - wpisz w google marketing szeptany i poczytaj trochę, bo jak na razie leżysz i z teorii i z praktyki.
                Po pierwsze zauwazylem ze bardzo ladnie potraficie wyliczac, więc się przyłącze.

Po drugie nie szukam informacji w jednym miejscu, bo jak widac znajdzie sie takich dwóch, którzy za wszelką cene chcą pokazac swoją wyższośc nad innymi i odrazu go zjadą, bo myślą, że posiadają nieskończoną wiedzę. Dla Twojej informacji zapytałem o to samo na stronie legia.com. Już prędzej na onet.pl doczekałbym się normalnej dyskusji niż z Tobą i Orłem.

Po trzecie po jaką cholere mi ten marketing szeptany na forum kibiców? Człowieku ile razy mam powtarzac, że chce się czegoś dowiedziec na ten temat.

Komentarz

• No to bujaj się na onet nie rób obory.
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Panie Chwastek, to wytłumacz mi, dlaczego w internecie nie ma ani słowa o zainteresowaniu Legii panem? Dlaczego nikt z forumowiczów o tym nie słyszał?

Jeśli Ty masz takie informacje z pierwszej ręki, to musisz się nazywać Chwastek.

Z mojej strony EOT, powodzenia w dalszej karierze i mam nadzieję, że jeśli trafisz do Legii to na boisku będziesz bardziej inteligentny niż tutaj.

Komentarz

Już prędzej na onet.pl doczekałbym się normalnej dyskusji niż z Tobą i Orłem.
                      To na co czekasz? Na onet!

Zamieszczone przez (L)uke Zobacz posta
                      Po trzecie po jaką cholere mi ten marketing szeptany na forum kibiców? Człowieku ile razy mam powtarzac, że chce się czegoś dowiedziec na ten temat.
                      Gdyby interesowała nas piłka zostalibyśmy piłkarzami. Tu się nie dowiesz niczego, spróbuj napisać do pełnegonocnika, powinien pomóc.
                      Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                      Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                      Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                      Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                        Panie Chwastek, to wytłumacz mi, dlaczego w internecie nie ma ani słowa o zainteresowaniu Legii panem? Dlaczego nikt z forumowiczów o tym nie słyszał?

Jeśli Ty masz takie informacje z pierwszej ręki, to musisz się nazywać Chwastek.

Z mojej strony EOT, powodzenia w dalszej karierze i mam nadzieję, że jeśli trafisz do Legii to na boisku będziesz bardziej inteligentny niż tutaj.
                        Co za człowiek. Cały czas swoje. Słyszałem o tym od kilku osób i chciałem się dowiedziec czy jest w tym jakas prawda. Nigdzie nie napisałem, że Legia się nim interesuje. Napisałem "podobno", a to wielka różnica. I nie mam informacji z pierwszej ręki. Nie jestem Chwastek. Wszędzie doszukujesz się podstępów? Pora to zakończyc. Milego dnia i spokojniejszego podejścia do pewnych spraw.

Komentarz

• I zmień chłopcze avatar bo podobny ma już ktoś na forum ma.
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Co za człowiek. Cały czas swoje. Słyszałem o tym od kilku osób i chciałem się dowiedziec czy jest w tym jakas prawda. Nigdzie nie napisałem, że Legia się nim interesuje. Napisałem "podobno", a to wielka różnica. I nie mam informacji z pierwszej ręki. Nie jestem Chwastek. Wszędzie doszukujesz się podstępów? Pora to zakończyc. Milego dnia i spokojniejszego podejścia do pewnych spraw.
                            **** nas ten Chwastek obchodzi.

Komentarz

• mów za siebie.
                              Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• dokładnie, są osoby które kibicują temu transferowi
                                ...my tu na Legii bezinteresownie, nie dla pieniędzy, tylko dla wspomnień...

Komentarz

Pracuję...
                                X