Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tylko po pozbyciu się Jędrzejczyka, ciekawe kto w przypadku kontuzji jednego z naszych środkowych (lub kartek) będzie grał. Skoro Kumbev jest out, to można było tego Jędrzejczyka zostawić.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
      Tylko po pozbyciu się Jędrzejczyka, ciekawe kto w przypadku kontuzji jednego z naszych środkowych (lub kartek) będzie grał. Skoro Kumbev jest out, to można było tego Jędrzejczyka zostawić.
      O tym samym pomyslałem, jak tak to trzymali szrot w postaci Kumbo Panczeva a teraz oddają i jego i młodego Jędze który imo w środku defensywy gra dużo pewniej niż na boku...

Ale czym my się martwimy, przecież Mirek w tym samym momencie dopina transfer Sadloka

edit: a tak serio poważnie to może murzina Outtarra przyjdzie
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Pewnie mają na oku, według nich oczywiście, jakiegoś zbawcę i przygotowują grunt dla niego
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
          edit: a tak serio poważnie to może murzina Outtarra przyjdzie
          Mimo tego iż uważam że Outtarra to najlepszy nasz zawodnik sezonu MP za Wdowczyka, to uważam że wracać nie powinien. Wtedy błyszczał głównie za sprawą dość łagodnego traktowania go przez sędziów. Teraz nie koniecznie tak musi być.

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
            a jak dla mnie, nie był to ani strzał w słupek, ani obok bramki, tylko trafił prosto w Waldemara Piątka.
            Właśnie! To było tak na 100 proc.

Swoją drogą Pablo ma się dobrze chyba 2 sezon w CA Unión de Sunchales. Przed chwilą próbowałem wkręcić starego kibica, że Mirek planuje ściągnięcie Pablo do Legii. Wyglądało to tak: Świrujesz

Komentarz

• Coś mi się wydaje, że ITI specjalnie prześpi zimowe okno, co by był hajs na lato, a latem trza ściągnąc jakąś "gwiazde" za milion zł, bo inaczej będzie **** a nie tysiące rodzin z dziećmi na nowym estadio.

Komentarz

• Zamieszczone przez RG Zobacz posta
                Mimo tego iż uważam że Outtarra to najlepszy nasz zawodnik sezonu MP za Wdowczyka, to uważam że wracać nie powinien. Wtedy błyszczał głównie za sprawą dość łagodnego traktowania go przez sędziów. Teraz nie koniecznie tak musi być.
                W 20 meczach dostał 8 żółtych i 1 czerwoną kartkę. To znaczy, że był łagodnie traktowany?!

Komentarz

• Trener:Opcji powrotu Marka Saganowskiego nie rozważaliśmy.
                  Pal wrota cioto .....
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Przez tych p w z ITI mam wyj..ane na to, kto przychodzi, odchodzi. Nie czekam na rundę wiosenną i szczerze mówiąc coraz mniej obchodzą mnie wyniki Legii.

W czasach normalności powrót Sagana byłby świetną wiadamością, morda byłaby uśmiechnięta. Wydaje mi się, że nawet po ewentualnym mistrzostwie w tym sezonie nie byłoby takiej radości jak kiedyś.

Jedyne, co się teraz liczy to jak najszybsze odejście tych k..ew, a transfery czy wyniki schodzą na drugi plan. Przynajmniej u mnie.

Komentarz

• Sagan może i wróci do Warszawy, ale niekoniecznie do Legii:

http://niezalezna.pl/article/show/id/29688
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Ponoc zostalo juz to zdementowane przez menagera Saganowskiego, gdzie powiedzial mniej wiecej ze Sagan grajac w przeszlosci w Legii nie zagra napewno ani w Polonii ani w Wiśle.
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zgadzam się z tym co napisał Baciek.. Poza jednym:
                          Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                          ...Wydaje mi się, że nawet po ewentualnym mistrzostwie w tym sezonie nie byłoby takiej radości jak kiedyś.
                          - Ja jestem tego pewny w 100%!

Niestety ale nie interesuje się wynikami, trasferami itd. tak jak dawniej. Legia nie jest dla mnie taka jak kiedyś. Dopóki iti nie odejdzie tamta Legia nie wróci. Pamiętam jak jarałem się na każdy mecz, jak do kiosku po NL biegłem (!), po remisie lub porażce człowiek zdołowany chodził cały tydzień.. Po zwycięstwie mordeczka się cieszyła, serce biło szybciej, te kolorowe trybuny, doping na maksa, 10 tys. ludzi.. a dziś szaro, buro, pusto i ponuro..

ps. sorki za off topic ale się strasznie
                          ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
                          A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
                          Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
                          A uśmiech na twarzy spokojny...

Komentarz

• Mucha podobno negocjuje z Tottenhamem- tak przynajmniej podało BBC.
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Dla niego to ostatnia szansa,na zarobienie dużego hajsu.Niech idzie,poza tym,skoro treneiro Urban mówi,że bez Muchy damy radę i dogonimy Wisłę,to czym tu się martwić
                              Ostatnio edytowany przez Kubal; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Fakt twierdzi że z Evertonem . W końcu będzie tak że pójdzie do Chelsea i zrobią Czechosłowacje ll.

Komentarz

Pracuję...
                                X