Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Mirek, to Ty?
    Nietrafiłeś, nie jestem mirek.

Komentarz

• Wizja (nierealna):
      Ściągnąć Saganowskiego:
      atak - Saganowski, Mięciel
      wtedy nawet mógłby zostać Chinyama (jako rezerwowy), sprzedać Grzelaka, zostawić przy nich jednego młodego.
      ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Saganowski podobno w Larissie

Komentarz

• Kosmala złożył deklarację w wywiadzie w Przekręcie Sportowym , że Legia w zimie nie ściągnie nikogo z piłkarzy grających w polskiej lidze.
          Ciekawe gdzie Cieciak szuka tych wzmocnień ? 3 liga hiszpańska , tak obstawiam.
          Łyszkom panowie łyszkom a nie chochlom
          widelec wam w oko w nowym roku , tępaki !
          Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Wg mnie to będzie REZERWOWY zawodnik z tej 3 ligi hiszpańskiej
            Przyłączam się do życzeń od Naguto.
            ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
            A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
            Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
            A uśmiech na twarzy spokojny...

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
              Kosmala złożył deklarację w wywiadzie w Przekręcie Sportowym , że Legia w zimie nie ściągnie nikogo z piłkarzy grających w polskiej lidze.
              Ciekawe gdzie Cieciak szuka tych wzmocnień ? 3 liga hiszpańska , tak obstawiam.
              Łyszkom panowie łyszkom a nie chochlom
              widelec wam w oko w nowym roku , tępaki !
              Szczerze ? Przyznaje mu trochę racji ale nie w 100%. Co to za interes kupić drewniaka z polskiej ligi który kopnie 5 razy prosto w piłkę i strzeli bramkę a cena wzrasta nagle 5-krotnie. To żeby wzmacniać się za granicą jest rzeczą normalną w każdym zachodnim klubie bo nie oszukujmy się w naszym kraju nie można przebierać w samych dobrych zawodnikach i ciężko znaleźć dobrych piłkarzy. To tyle jeśli chodzi o przyznanie racji Kosmali.

Gdybym ja prowadził klub to przede wszystkim starał bym się o jak najlepsze zaplecze na poziomie juniorów. Bo na nich w przyszłości opiera się dobry klub. Tak dla porównania daje przykład Barcelony - wychowankowie to podstawa tej drużyny stąd takie sukcesy. A dobry trener którym niewątpliwie jest Guardiola wprowadzał zawodników z drugiej drużyny i co najważniejsze nie bał się nimi grać. Kiedy nie miał kim zastąpić zawodnika z pierwszej drużyny brał tych co się wyróżniali w drugiej dlatego wygrywali a nie tłumaczyli się że kontuzje itd.

Jeśli chodzi o wzmacnianie się zawodnikami zagranicznymi to Ameryka Płd. Dokładniej Chile, Brazylia, Argentyna, Urugwaj - stąd można brać młodych zawodników jak leci. W europie jest już trudniej o zatrudnienie kogoś dobrego za małe pieniądze ze względu na to że polska liga jest chujowa. Nawet gdy jest ciekawy zawodnik za małe pieniądze to nie przechodzi do polskiej drużyny z prostej przyczyny. Nie chce się marnować w nędznym klubiku gdzie nigdy nie zagra w europejskich pucharach. Co nie zmienia faktu żeby zawsze starać się ściągać zawodników z Hiszpanii pod warunkiem że się ich sprowadza w wieku 17-20 lat.
              Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
              Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Komentarz

• Pomijając fakt ,że nasi szukają za darmo jakiś odpadów za granicą , to ja sie nie dziwię im ,że nie chą płacić 1,5 mln za jakiegoś Grzyba.

Kto to jest ten Grzyb niby ,że chcą za niego tyle kasy?

Czy bankę za tego z Korony?Nawet nie pamiętam nazwiska taki to wirtuoz.

Przecież nasza liga to kawał kupy i do tego nikt tu specjalnie nie błyszczy.
                Może się więc opamiętają prezesi drużyn , które jeszcze wczoraj grały gdzieś w 3 lidze i przestaną krzyczeć za przeciętnych grajków taką kasę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zawsze(L) Zobacz posta
                  Gdybym ja prowadził klub to przede wszystkim starał bym się o jak najlepsze zaplecze na poziomie juniorów. Bo na nich w przyszłości opiera się dobry klub. Tak dla porównania daje przykład Barcelony - wychowankowie to podstawa tej drużyny stąd takie sukcesy. A dobry trener którym niewątpliwie jest Guardiola wprowadzał zawodników z drugiej drużyny i co najważniejsze nie bał się nimi grać. Kiedy nie miał kim zastąpić zawodnika z pierwszej drużyny brał tych co się wyróżniali w drugiej dlatego wygrywali a nie tłumaczyli się że kontuzje itd.
                  Barcelona szkoli młodzież na wysokim poziomie od dobrych 50 lat, mają dwa stadiony, jeden kampus(takie mini miasteczko), własne szkoły z internatem. A w Legii? Dwa boiska treningowe plus jedno boisko meczowe z podgrzewaną murawą i wszystko wynajmowane. Moim zdaniem sytuacja w polskiej piłce jest beznadziejna i nie da się stwierdzeniem "niech będzie jak w Barcelonie" sprawić że nagle o naszych juniorów będzie się bił Manchester United. Na to trzeba worków pieniędzy i kilkunastu lat na efekty.

Komentarz

• Zgoda, nie ma w naszej lidze zbyt wielu piłkarzy , ale spośród tej nielicznej grupy najbardziej utalentowani powinni trafiać do Legii !
                    Nasi spece od skautnigu muszą mieć niesamowite zdolności skoro zamierzają ściągnąć z zagranicy dobrego piłkarza za nieduże pieniądze albo najlepiej z kartą na ręku.
                    Dobry piłkarz musi kosztować odpowiednie pieniądze, a tych tanich najbardziej utalentowanych to pozyskują kluby np. z francuskiej ligi, która jest zapleczem tych największych.
                    Te tępaki działają jednak na oślep bez planu i po omacku.
                    Nakręć dobry filmik z jakimś muzinem , wyślij mailem do klubu i przedstaw się jako Zeus Hukuczukwu, brat i manager muzina z filmiku. Jeżeli filmik będzie dobrze zrobiony i w miarę wiarygodny to Cieciak powinien się odezwać !
                    Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
                      Zgoda, nie ma w naszej lidze zbyt wielu piłkarzy , ale spośród tej nielicznej grupy najbardziej utalentowani powinni trafiać do Legii !
                      Nasi spece od skautnigu muszą mieć niesamowite zdolności skoro zamierzają ściągnąć z zagranicy dobrego piłkarza za nieduże pieniądze albo najlepiej z kartą na ręku...
                      I to jest kolejny problem. My zamiast sprowadzać tych najbardziej utalentowanych to oddajemy ( przykład Grosika czy Lewego ).

Wiem też że do tego co ma obecnie Barcelona, Legia nigdy się nie zbliży. Ale to chyba nie zmienia faktu że powinni brać z nich przykład.
                      Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
                      Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Komentarz

• Dziwne jest ta wypowiedz Kosmali, choc w tym klubie juz mni nic nie zdziwi.
                        Jezeli brac pod uwage kwoty ze sprzedazy pilkarzy, to zdecydowanie wiecej Legia zarabia na Polakach.
                        Wyglada wiec ze ITI bedzie budowac druzyna na LM kupujac zawodnikow ktorych nikt nie bedzie im chcial podkupic Skoro w LM mogla grac Patrzalka czy Rumuni od Petrescu ,to czemu nie ITI? Tyle ze one chyba byly oparte na zawodnikach krajowych.
                        Czyli licza ze w LM zawojuja zawodnikami z 2 ligi hiszpanskiej (mimo wszystko mialem nadzieje ze tak posrane w glowach to nie maja)

Wiemy juz ze ITI nie bedzie placic za ekstraklase wiecej niz C+, nie bedzie rowniez brac udzilu wyscigu po polskich pilkarzy o zawyzonych wartosciach. Jednak chetnie przeplacili za stadion w okresie ekstremalnych stawek budowlanych Dobrodzieje!

Komentarz

• Z drugiej strony ściagają takich Komorowskich , którzy w Legii znaleźć sie wżyciu nie powinni

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                            Z drugiej strony ściagają takich Komorowskich , którzy w Legii znaleźć sie wżyciu nie powinni
                            Bo moim zdaniem ludzie w ITI też się zorientowali że dają się wyruchać na rynku transferowym. O Grzelaka biło się pół ligi i ostatecznie wylądował u nas za kilka milionów złotych. Podobnie jest z Iwańskim, Gizą, Komorowskim, Ostrowskim i wieloma innymi. A tych co tak sprzedaliśmy to byli za półdarmo - Boruc, Fabiański, Janczyk. Dlatego mnie nie dziwi że są sceptyczni np. do Grzyba za ponad milion złotych. Ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić polskim klubom. Trafił im się taki Grzyb i dlaczego mają go sprzedać Legii za niską kwotę? Jak się trafi zagraniczny klub to wyłoży ile chcą i na dodatek nie wzmocnią rywala.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukasz Zobacz posta
                              Bo moim zdaniem ludzie w ITI też się zorientowali że dają się wyruchać na rynku transferowym. O Grzelaka biło się pół ligi i ostatecznie wylądował u nas za kilka milionów złotych. Podobnie jest z Iwańskim, Gizą, Komorowskim, Ostrowskim i wieloma innymi. A tych co tak sprzedaliśmy to byli za półdarmo - Boruc, Fabiański, Janczyk. Dlatego mnie nie dziwi że są sceptyczni np. do Grzyba za ponad milion złotych. Ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić polskim klubom. Trafił im się taki Grzyb i dlaczego mają go sprzedać Legii za niską kwotę? Jak się trafi zagraniczny klub to wyłoży ile chcą i na dodatek nie wzmocnią rywala.

Nie trafi się, nie trafi.
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Biorąc pod uwagę dzisiejszą wypowiedź Miklasa, to Mucha odejdzie już zimą najwyraźniej.
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X