Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Orzel:

miniuPhiladelphia, czerwik, tabcio - trzy razy sie wypowiadales poprzedni - trzy razy bluzgi.
    Jak pisalem wyzej - nie przejmuj sie tym. Zasadniczo masz racje. Uderzyla mnie tylko ta prawidlowosc - co wypowiedz - to wypraszanie (jak najbardziej zasadne). Nie mialo to byc czepianie sie.

Mnie sie zdazylo, ze posty spamera jakiegos komentowalem - raczej dla smiechu. Ewentualne wywalanie/wypraszanie zwasze pozostawialem adminom/moderatorom. Temat sie wtedy nie rozmywa. Ale teraz znow nie pisze, zeby pouczac, tylko wyjasnic.

PS. Mnie tez uczono, zeby pisac nawzy wlasne wielka litera, a nie duza.

wracajac do transferow

Polonia/Groclin podobno oglasza wielka wyprzedaz.
    Wielu napastnikow do wziecia. W tym m.in. Chalbinski, Ivanovski. Oczywiscie Legia ich nie weznie (mamy wszak Grzelaka i Chinyame) - pytanie, kto sie wzmocni?
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez nil
      Zamieszczone przez tabcio7
      Orzeł o co ci chodzi?? daj juz spokuj...

Coraz zabawniej lol2
      Zamieszczone przez tabcio7
      raz mi sie pomylilo. sory...
      jeszcze weselej?

Komentarz

• a po co Legii Chałbiński lub Ivanovski? Już wolę naszego Grzelaka i Chinyamę, który bądz co bądz jest królem strzelców ligi. Teraz nie strzela, bo nie gra z powodu kontuzji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
          a po co Legii Chałbiński lub Ivanovski? Już wolę naszego Grzelaka i Chinyamę, który bądz co bądz jest królem strzelców ligi. Teraz nie strzela, bo nie gra z powodu kontuzji.
          No chocby po to, ze Grzelak i Chinyama ostatnio wiecej nie graja niz graja. Uzupelnienie dla Mieciela by sie przydalo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
            No chocby po to, ze Grzelak i Chinyama ostatnio wiecej nie graja niz graja. Uzupelnienie dla Mieciela by sie przydalo.
            Niby tak, ale w Legii napastników nie brak. Tylko istnieje kłopot z kontuzjami lub skutecznością. Ja osobiście wstrzymał bym się z transferami.
            Ostatnio edytowany przez p(L)m; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• mi nie chodzi o to, że nie potrzeba napastnika. Ale nie drewno typu Ivanovski, przecież on nie potrafi z piłką przy nodze przebiec 10 metrów, zero kiwki, dryblingu. Jak mamy sie wzmacniac odpadami z Polonii, to ja już wolę brak transferów. Z K6 to widziałbym tylko u nas Jodłowca i Majewskiego (ale ten pewnie zostanie wykupiony)
              Sprzedać Grzelaka jak ktoś go kupi (swego czasu Cracovia ponoć go chciała) i zakontraktowac Sagana.

Komentarz

• Mowcie, co chcecie - jak dla mnie Chalbinski to solidny napastnik.
                Dobre uzupelnienie ataku, gdy "gwiazdy" lecza kontuzje. Fakt - uzupelnienie nie jest lepszy od tych, co sa, ale specjalnie gorszy tez nie. Wyroznia sie tylko Mieciel.

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                  mi nie chodzi o to, że nie potrzeba napastnika. Ale nie drewno typu Ivanovski, przecież on nie potrafi z piłką przy nodze przebiec 10 metrów, zero kiwki, dryblingu. Jak mamy sie wzmacniac odpadami z Polonii, to ja już wolę brak transferów. Z K6 to widziałbym tylko u nas Jodłowca i Majewskiego (ale ten pewnie zostanie wykupiony)
                  Sprzedać Grzelaka jak ktoś go kupi (swego czasu Cracovia ponoć go chciała) i zakontraktowac Sagana.
                  Wątpie żeby udało sie zakontraktować Sagana. moim zdaniem nietrzeba ani nikogo sprzedawać tymbardziej kupować. Legii lak jóż potrzebny jest drugi tak skuteczny snajper taki jak Chinyiama lub Brożek ale niestety nikogo takiego nie widze w zasięgu Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                    Mowcie, co chcecie - jak dla mnie Chalbinski to solidny napastnik.
                    Dobre uzupelnienie ataku, gdy "gwiazdy" lecza kontuzje. Fakt - uzupelnienie nie jest lepszy od tych, co sa, ale specjalnie gorszy tez nie. Wyroznia sie tylko Mieciel.
                    Tylko ile tych uzupełnień mieć można?

Komentarz

• Jakiegoś napastnika ściągnąć muszą bo Paluchowski dogadany z Piastem na wypożyczenie. Trzeciak coś tam męczył Kucharczyka ze Świtu by już teraz przeszedł do Legii. Jeżeli nawet przyszedłby na rundę rewanżową to troszkę nie widzę sensu zamiany Paluch na niego w składzie. Dziwne roszady jak dla mnie.
                      NIL ZONE
                      Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
                      Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Komentarz

• Kucharczyk wątpię, że przyjdzie, bo ma ambicję żeby skończyć szkołę. info od kolegi, który kopie z nim pod blokiem
                        Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                        Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                        Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                        ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                        A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                        będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Paluchowski nawet jak odejdzie to dużej straty nie będzie, bo i tak formy nie ma, ale jeżeli mają koniecznie kogoś ściągać to najlepiej ambitnego z niszej ligi np. kucharczyk. Bo jeżeli ściągna kolejnego weterana to Legia napewno dużo nie zyska.

Komentarz

• Człowieku ochłoń. Przecież Kucharczyk już jest naszym zawodnikiem, przybywa tylko w Świcie na zasadzie wypożyczenia. To raz. Dwa - skąd wiesz, że Paluch jest bez formy skoro prawie w ogóle nie gra?

Aha, i nazwy własne piszemy wielką literą. Mamusia nie uczyła?
                            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez p(L)m Zobacz posta
                              Wątpie żeby udało sie zakontraktować Sagana. moim zdaniem nietrzeba ani nikogo sprzedawać tymbardziej kupować. Legii lak jóż potrzebny jest drugi tak skuteczny snajper taki jak Chinyiama lub Brożek ale niestety nikogo takiego nie widze w zasięgu Legii.
                              Mirek, to Ty?
                              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Ale w sumie chłop ma racje - nawet jesli to Mirek. Na co Legii kolejna wersja Komorowskiego tylko tym razem do ataku? Przyjdzie taki i strzelil 3 gole - i Mieciel tez. Jak nie przyjdzie to Mieciel strzeli 4 gole, a Grzelak 2. To nie ma przeciez zadnego sensu. Ivanowski? Chałbiński? Ludzie nie gwarantujacy nawet 5 goli na runde, przeciez to jakis zart.

Albo bawimy sie w wielki futbol i wtedy trzeba kupic najlepszego strzelca ligi bugarskiej albo chorwackiej albo dajmy se siana i grajmy tym co mamy. Po co kolejny cień? Przeciez wiadomo, ze jak przyjdzie ktos w stylu tych wymienionych wyzej to nic sie nie zmieni. Taka specyfika ligi.
                                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Pracuję...
                                X