Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gruby
    Jan Urban ma tak silną osobowość, że raczej nie pozwoliłby sobie na postawienie ultimatum.
    Czy mi się wydaje czy to zdanie jest bez sensu?
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
      Czy mi się wydaje czy to zdanie jest bez sensu?
      Nie tylko to jest bez sensu...
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Wszystkie wypowiedzi tej bandy z KP są takie same.Uderzają w tą samą nutę i walą te same głodne kawałki.

Czytając komentarze na legia.net , to jeszcze są tacy co im wierzą.

Komentarz

• nie dziwię się, że Mucha się ceni. Wszak to najlepszy bramkarz ligi, reprezentant kraju, który będzie grał na MŚ. Gdy był czas na przedłużenie umowy, to działacze spali. Teraz na serio trzeba sięgnąć bardzo głęboko do kieszeni, aby go zatrzymać (i zarobić, bo to tylko o to chodzi). Ile może mieć teraz Mucha? 100 tys euro rocznie? 150? Pewnie nie więcej. Więc dac mu te 400 tys euro (Roger mógł i odwalał kichę, to Mucha nie może?), kontrakt na 3 lata i klauzulę w wysokoście 3(gdyby jakimś cudem się udało to 4, ale wątpie) mln euro. Po MŚ chętni zapewne się znajdą. A myślę, że Mucha pokaże na tym turnieju, na co stać. Ten facet nie ma nerów, im ważniejszy mecz, tym lepiej broni. A te jego wyjścia z bramki i skuteczne wślizgi to po prostu cudo. Żaden bramkarz który grał w Legii (i których pamiętam) nie miał tak fenomenalnego wyczucia w tej dziedzinie(jeszcze Stanew był dobry w tym, nie patrzył czy dostanie czy nie, rzucał się pod nogi). Taką samą rolę w Barcelonie spełnia VV, który również świetnie czyta grę i jest ostatnim obrońcą.
          Trzeciak na twoim miejscu jak chcesz zachowac posadę, to 50% swojej pensji przekazałbym na kontrakt Muchy

coś czuję, że w zimie (a najpózniej w lecie) do Legii trafi Rafał Grzyb z Bytomia. W czerwcu kończy mu się kontrakt.
          Ostatnio edytowany przez Teraz JA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dokładnie tak jak pisze Tearz JA. Zamiast dać Jankowi jakieś 300-400 tysięcy ojro i sprzedać po mundialu za grube pieniądze to się szczypią. Byznesmeny pożal się Bożę.
            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta

coś czuję, że w zimie (a najpózniej w lecie) do Legii trafi Rafał Grzyb z Bytomia. W czerwcu kończy mu się kontrakt.
              Negocjuje z Jaga = nie mamy szans.
              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Legia wciąż zabiega o przedłużenie kontraktu z Janem Muchą. Umowa pomiędzy warszawskim klubem a słowackim golkiperem wygasa wraz z końcem czerwca przyszłego roku. Wczoraj Muchę do pozostania w Legii, w siedzibie ITI namawiał Mariusz Walter. "Spotkanie? Wspaniałe, tyle mogę powiedzieć. Rozmowa z prezesem Walterem to przyjemność.

Jaka czeka mnie przyszłość? Nie wiem. Mam teraz kilka spraw do przemyślenia, decyzja będzie trudna. Jest szansa, że podpiszę kontrakt z Legią. Na pewno jeszcze się spotkam" - mówi Przeglądowi Sportowemu Mucha.

Walter i Mucha umówili się, że o szczegółach ich rozmowy nie będą informować mediów. Według PS Słowak opuścił budynek na Wilanowie zaskoczony. Już ostatnia oferta złożona przez Legię była wyborna - 250 tysięcy euro rocznie plus premie. Wczoraj na pewno zaproponowano mu jeszcze lepsze warunki.

Już wcześniej Mariusz Walter zapowiadał, że właśnie gwiazdy przyciągają ludzi na stadiony. Tymczasem w połowie przyszłego roku Legia będzie dysponowała trzema nowoczesnymi trybunami, na których można będzie pomieścić 27 tysięcy widzów.
                Oho, papa Walter zaczyna srac ze mu Janek odejdzie z Legii za frajer. Nie wierze w to ze Mucha po podpisaniu kontraktu bedzie tutaj gral przez najblizsze pare lat. Podpisze kontrakt, ITIoci beda szczesliwi, po czym klub w lecie po MS sprzeda go za ładnych pare melonów.

To ze Janek odejdzie to jest wiecej niz pewne, mam nadzieje jednak ze nie podpisze kontraktu i nie da zarobic grubszej kasy walterowi
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta

To ze Janek odejdzie to jest wiecej niz pewne, mam nadzieje jednak ze nie podpisze kontraktu i nie da zarobic grubszej kasy walterowi
                  Oj oj, bo GW napisze że Kibole terroryzują Janka. I on z tego powodu nie podpisze kontraktu.

Komentarz

• Cytat:
                    Napisał killzone

No k..wa nierozumiem , zaj.. ci osłabić osłabić zespół aby Walter ewentualnie nie zarobił - normalnie pies ogrodnika , delikatnie mówiąc

P.S. Walter ma tyle kasy ,że ewentualny transfer Jano niewiele zmieni w jego portfelu ,a Legia bez Muchy to .... będzie kłopot

Komentarz

• http://www.ekstraklasa.wp.pl/kat,322...wiadomosc.html
                      Biorac pod uwage aspekt sportowy to o jakies dwa sezonu za pozno.
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        http://www.ekstraklasa.wp.pl/kat,322...wiadomosc.html
                        Biorac pod uwage aspekt sportowy to o jakies dwa sezonu za pozno.
                        Bez kitu, pierwszy sezon miał świetny, a potem to już taka padaka, że szkoda gadać.

Komentarz

• A jemu kiedy się kończy kontrakt?

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                            A jemu kiedy się kończy kontrakt?
                            Chyba ostatnio go przedłużał pewnie na 2-3 lata...

Komentarz

• Kolego brzozowy:

Mucha na pewno odejdzie, jak nie teraz, to w lecie.

Cwel Walter już wiele razy udowadniał, że pieniądze ze sprzedaży grajków ( Fabiański, Janczyk, Bronowicki) nie idą na zakupy nowych piłkarzy, tylko do jego kieszeni.

Tak więc, podobnie jak killzone, mam nadzieję, że Mucha da pstryczek w nos komuchowi i nie podpisze kontraktu.

Aha, skoro Walter ma tyle kasy, to czemu nie kupuje piłkarzy?

A, prawie bym zapomniał... Będzie nowy stadion, będą wielkie transfery!

Komentarz

• jak Walter nie zarobi na Musze, to odbije sobie na cenach biletów. Więc już wolę opcję nr 1. A i jednak jeśli Legia zarobi coś na Janie, to zapewne jakiś transfer będzie, a jeśli nie, to na bank nikogo nie kupią.

Komentarz

Pracuję...
                                X