Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nienajgorzej, a i geba swojska

Komentarz

• Zamieszczone przez Bart(L)sh
      http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=18393

Z tego wynikałoby, że nie chcą pozbywać się Włodara.
      No kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa..........

Komentarz

• 700 tys euro za Łobodzińskiego to mega przesada. Eboue, wedlug mnie jeden z najlepszych w finale LM kosztowal Arsenal 600 tys, a zarobki to juz inna sprawa.

Komentarz

• Ten Łobodziński siakoś mnie wogóle nie przekonuje ,w sensie transfer.
          Zakładam ,że sprowadzą jakiegoś napastnika i wtedy Szałachowski będzie grał na prawej flance - taką mam wizje ... więc po co ładować tyle kasy w Łobodzińskiego który ma być alternatywą ?

Nie wiem mam mętlik w głowie...plotami pewnie sie jeszcze nie raz najemy a konkrety za miesiąc ,półtora - wypada czekać
          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Nie wiem czy Suarez to jest to czego nam potrzeba. Jezeli ktos w wieku 27 lat gra w drugiej lidze francuskiej od dluzszego czasu to raczej rewelacyjny nie jest.
            Lobodzinski tez mnie nie do konca przekonuje. Napewno nie za 700tys euro, 300k to max, jak za pilkarza tej klasy z kontraktem wygasajcym za rok.
            Gneralnie jak tak sie blizej przyjrzec to ubytki w kadrze mamy dosyc duze, mam nadzieje, ze wlasciciele sypna troche na transfery, bo jak nie to moze byc problem nawet z przejsciem do 3 rudny kwalifikacji.

Komentarz

• Spokojnie. Nie podpalajmy się spekulacjami prasy. W zimę było dokładnie tak samo, a udało się ściągnąć takich grajków. Będzie dobrze

Ja to w sumie widzę Łobodzińskiego w Legii. Podoba mi się jego ciąg na bramkę. Zresztą od kłopotów bogactwa chyba jeszcze nikt nie umarł.
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Hehehe zaczyna się Całe szczeście że się od nas w końcu pismaki odpierdoliły i rzuciły się na nowego mistrza Niby spekulacje itp. ale prawda jest taka, że tego typu atmosfera i sprzedawanie na lewo i prawo piłkarzy wpływa destrukcyjnie na zespół... co z jednej strony jakoś bardzo mnie nie boli bo w końcu się odpierdolili po 3 latach od nas... ale z drugiej strony wolał bym żebyście się przed LM i przyszłym sezonem nie osłabiali, w końcu pojawiło się paru bogatych graczy OE i jest szansa na podwyzszanie poziomu ligi...

A oto artykuł

Rozbiórka" Legii

Legię Warszawa opuścił już Moussa Ouattara, który wprawdzie nie podpisał jeszcze kontraktu z Kaiserslautern, ale na Łazienkowskiej grać nie chce, a to tylko początek "rozbiórki" ekipy mistrzów Polski - czytamy w "Dzienniku".

R E K L A M A czytaj dalej

Czy warszawskiemu klubowi przed walką o Ligę Mistrzów grozi rozkupienie najlepszych piłkarzy?

Jeśli w stolicy marzą o fazie grupowej Ligi Mistrzów, Legia musi wzmocnić skład. Tymczasem jeszcze na dobre nie skończył się poprzedni sezon, a klub zdążył się osłabić. Do Kaiserslautern odszedł Ouattara, a lada dzień może opuścić Legię Choto. Reprezentanta Zimbabwe chce Sporting Lizbona, o czym głośno mówi już trener Paulo Bento, który chce też, by dla jego zespołu bramki zdobywał Marek Saganowski.

To nie koniec złych wieści dla kibiców. Mający za sobą znakomity sezon Łukasz Surma jest na celowniku Sportingu Braga i hiszpańskiego FC Cadiz. Kapitan Legii przyznał niedawno, że byłoby wielkim wyzwaniem sprawdzić się w Hiszpanii, choć teraz jego głowę zaprząta Liga Mistrzów.

"Mamy taką politykę, że jeśli zawodnik około trzydziestki dostaje ofertę, to idziemy mu na rękę" - mówi trener Dariusz Wdowczyk.

Być może z klubem pożegnają się także Roger i Edson, o których pytają czołowe europejskie kluby.

Komentarz

• no ale nie uwzglednili ze Edson juz zadeklarowal ze w Legii zostaje...

zreszta nie ma co komentowac. Pismaki musza o czyms pisac

***** dobrze ze nie zostalem dziennikarzem

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
                    no ale nie uwzglednili ze Edson juz zadeklarowal ze w Legii zostaje...
                    Roger jak na razie też...

Jak dla mnie beż żalu pożna pożegnać Włodara, Kiełbia i Vukovicia i chyba jednak Rzeźniczaka - chłopak ma IMO psychę słabą...

Wielkie kluby z Rosji i zachodniej Europy pytają też o Rogera. Pomocnik Legii, odkrycie ekstraklasy, ucina jednak krótko: "Dobrze mi w Warszawie. Chcę tutaj zostać i walczyć z Legią o Ligę Mistrzów. Nie chcę nawet słyszeć o odejściu, dlatego nie pokazujcie mi żadnych ofert" - mówi Brazylijczyk.
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Odchodzacych z Legii pozdrawiam serdecznym "**********". Brawa dla Edsona i Rogera.
                      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                      zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                      kiedy zegar życia się zatrzyma,
                      spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul

Jak dla mnie beż żalu pożna pożegnać Włodara, Kiełbia i Vukovicia i chyba jednak Rzeźniczaka - chłopak ma IMO psychę słabą...
                        Po czym wnosisz?

Zamieszczone przez Peter
                        Odchodzacych z Legii pozdrawiam serdecznym "**********".
                        Najpierw dwa razy pomyśl zanim coś napiszesz. Wskazówka: nie generalizuj.
                        bez podpisu

Komentarz

• Bio - Rzezniczak peka co 3 mecz i wali strasznego babola

Komentarz

• według mnie Rzeźniczak powinien zostać z Legii wypożyczony (Odra, inny 1ligowy słabeusz lub 2 liga) z zawartym w umowie postanowieniem, że gdy jest zdrowy, gra w pierwszym składzie. nawet lepsza byłaby 2 liga - chodzi mi o to, że ten chłopak musi nauczyć się odpowiedzialności, boiskowego cwaniactwa (kiedy lepiej sfaulować itd. vide akcja Paulisty z ostatniego meczu )a przede wszystkim kierowania linią obrony. ostatnie 2 lata trenował z świetnymi obrońcami pod okiem trenerów - byłych obrońców - czas wiedzę i umiejętności nabyte wtedy wykorzystać... poza tym codziennie siłka... dla mnie w jego przypadku to nie kwestia słabej psychiki, a po prostu braku pewności siebie po 2 latach gry z piłkarzami lepszymi/bardziej doświadczonymi od niego...

co do transferów środkowy obrońca (jeżeli ma to być Polak, to nie widzę alternatywy dla Jacka Bąka), środkowy pomocnik (jak dla mnie też tylko 1 polski kandydat - Kaźmierczak), lewy rezerwowy dla Rogera (słyszałem dużo dobrego np. o Radulju ze Stali Mielec, rocznik 88 ), prawy pomocnik konkurent dla Szałacha (1 Polak - Łobodziński) + 1-2 napastników (tu nie mam polskich kandydatów, Suarez prezentuje się ciekawie).
                            oprócz transferów piłkarzy wzmacniających skład trzeba uzupełniać Legia II o młodzież. jest już 3 z Hetmana Białystok i 3 z Rembertowa (Majkowski bum bum )... do tego jest zainteresowanie Janotą z Zielonej Góry (rocznik 90). warto też przyjrzeć się młodym chłopakom z Warszawy będących w kadrze rocznika 90 - Kupisz z Piaseczna (chyba prawy pomocnik), Pacuszka z Agrykoli, Buczek od Kosy i rodzynek z CWKS - Jędrzejczyk (stoper).
                            to tyle
                            pzdr
                            "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                            "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• Szkoda ze juz nie slychac o zainteresowaniu Bieniukiem, wedlug mnie jeden z najlepszych obroncow ligi. Raczej udaloby sie mu zalatac dziure po Moussie.

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
                                Zamieszczone przez Nazgul

Po czym wnosisz?
                                Ems wyjaśnił.
                                Z tym, że ja coś tak kojarzę że Rzeźnikowi mecze bez babola zdarzają się rzadziej niż on napisał...
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X