Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bez względu na to ile cenią Kiełba a ile jest on wart to nie jest piłkarz który by podołał w mocnym klubie ekstraklasy. Przypuszczam że transfery do klubu będą ale takie jak zwykle - zawodnicy młodzi (talenty ) i wyróżniający się piłkarze ligowi typu niestety (Komorowski, Ostrowski). Zapewne kliku odejdzie i to nie tylko niepotrzebnych ( kosiarka marki Kumbev, Giza, Radović o ile ktoś za niego zapłaci jakieś pieniądze) ale i zapewne nasi podstawowi gracze: Mucha, Rzeźniczak. Ktoś z dwójki Takesure - Grzelak też poleci.
    Ogólnie co by nie działali w temacie transferów robią to jak amatorzy i nie ma co się spodziewać nawet chwilowego "przebłysku".
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Komentarz

• Cena za niego z dupy ale on sam tez nie skadinad. Jak chlop publicznie mowi ze woli grac w Koronie niz siedziec w LEgii to po cholere taki kapcan nam? Jakby chcial przejsc to zawsze mozna dzialaczy przycisnac i na ogol schodza z ceny. Niech se gra w Koronie. Bedzie z nim tak jak z Robakiem co bal sie Grzelaka, a teraz gwiazdorzy juz ktorys sezon w 1 lidze (pozdrowienia hehe).

Odnosnie transferow z to sadze ze pojda tylko niepotrzebni i Mucha. Pytanie tylko czy juz teraz czy latem. Przyjsc pewnie ktos przyjdzie - Urban juz gada o poszczegolnych pozycjach ale co nam Trzeciak i Walter wymysla to ciezko powiedziec.
      Moin, moin was geht?

Komentarz

• Kto to w ogóle ten cały Kiełb? Serio pytam bo mimo iż interesuję się tą ligą nie jestem w stanie ogarnąć co to za zawodnik. Tak swoją drogą ( powtarzam się ale trudno ), nie widze sensu kupowania zawodników z polskiej ligi po astronomicznych cenach skoro takich kopaczy przy dobrej pracy z młodziężą jesteśmy w stanie co rok wprowadzać do pierwszego zespołu ( i to się powinno chwalić u Urbana ). Najświeższy przykład Żyro, jak dla mnie to nie przypadek że on dostał szanse z Młodej Legii bo Urban go obserwował już dosyć dawno i przekonał się do niego po meczu z Łęczną chyba. Druga sprawa to sprowadzenie zawodników z Hiszpanii, Ameryki Płd i Bałkanów. Nie oszkujmy się ci zawodnicy potrafią kopać prosto piłkę od urodzenia co u nas jest bardzo dużym problemem ze względu na słabe warunki szkolenia. Generalnie chodzi mi o to żeby stawiać na młodzież z kraju i zza granicy. Gdyby ludzie pracujący w Legii mieli jakieś pojęcie w tych sprawach to dawno byśmy wykosili kilku ciekawych grajków za małe pieniądze ale że w tym klubie pracuje Cieciak który sprowadza 3 leszczy z Hiszpanii i okazuje się że są jeszcze gorsi od naszych zawodników to ja nie mam pytań .
        Jeśli masz liste 10 najlepszych to 9 musisz skreślić bo jestem ja, nie ma reszty

Gloria chwała zwycięstwo victoria na stówe,
        Jestem z tego miasta gdzie, pietnastak za połówe.

Komentarz

• Kiełb naprawdę jest niezły. W Koronie Tylko EDI jest na jego poziomie wyszkolenia. Do tego chłopak jest młody i z Mazowsza. Mam znajomych którzy z nim grali i podobno jest niesamowity. No ale mamy CIECIAKA więc po co w ogóle o tym dyskutowac

Komentarz

• Zamieszczone przez Dubiel Zobacz posta
            No ale mamy CIECIAKA więc po co w ogóle o tym dyskutowac
            Ale czemu winien jest Trzeciak, w kontekscie Kiełba?

Ja rozumiem Trzeciak jest taki i owaki, ale bez przesady.
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Pewnie jeszcze nic ale jak się weźmie chłopaczyna za transfer to zapewne coś spierdoli tak jak dotychczas. Osobiście nie widzę podstaw aby ten grajek był u nas w kadrze. Po co nam Kiełb? Drugi Ostrowski - tak to widzę.

Z Korony nie potrafili wyciągnąć Hernaniego któremu skończył się kontrakt a miałby Trzeciak przywieść Kiełba - podstawowego gracza z ważnym kontraktem chyba to przekracza jego możliwości.
              "Karta w ręce" to jest główny wyznacznik transferów Legii za iti.
              NIL ZONE

Komentarz

• Zamieszczone przez nil Zobacz posta

Z Korony nie potrafili wyciągnąć Hernaniego któremu skończył się kontrakt a miałby Trzeciak przywieść Kiełba - podstawowego gracza z ważnym kontraktem chyba to przekracza jego możliwości.
                "Karta w ręce" to jest główny wyznacznik transferów Legii za iti.
                nie wydaje ci się, że przedstawiasz sprzeczne argumenty?
                jak dla mnie Legia nie interesowała się Hernanim lub ten po prostu nie chiał tu przyjść.

Komentarz

• Tak sprzeczne - ok. Ale to tylko potwierdza nieporadność Mirusia w temacie transferów. Albo chłopina nie ma argumentów (kasy) przy negocjacjach albo jest totalna dupa- myślę że pierwsze jak i drugie.

Gdy odszedł Astiz, lipiec 2008 Trzeciak miał dwie opcje na uzupełnienie: Ouattarę i Hernaniego. Hernani miał ważny jeszcze rok kontrakt. Wołali za niego coś około 300- 400 tys. euro.
                  Po raz drugi jak kończył mu się kontrakt w maju 2009 Miruś nawet pofatygował się na mecz Korona -Odra Opole. Sam Hernani nie wykluczał przenosin do innego klubu (Legia, Lechia, Sparta Praga) ale deklarował także chęć pozostania w Kielcach. Co zaważyło nie wiadomo.
                  Zapewne Legia by nie straciła na Hernanim gdyby Miruś go potrafił namówić do gry w Legii i to za darmo - być może to nie jest do końca wina samego Trzeciaka a minimalistycznego podejścia w tym temacie iti.
                  NIL ZONE

Komentarz

• odnosnie Outtarry, przeczytalem gdzies ostatnio ze jest szansa na jego powrot do L - słowa Jóźwiaka....zapewne i tak sie skonczy na przymiarkach, ale prawde mowiac to z Choto tworzyli mur do nie przejscia i gdyby prezentował taką forme jak za czasów gry na Ł3 to jest godny sciagniecia go z powrotem....

Komentarz

• Jakiś czas temu był przymierzany do Legii. Teraz już i Arka Gdynia, i Korona Kielce i Lech Poznań są zainteresowane pozyskaniem Piotra Petasza z Pogoni Szczecin. Piłkarz potwierdza, że dostał oferty z Ekstraklasy, ale milczy na temat nazw klubów. Na razie nie wie co robić. - Najbardziej odpowiadałoby mi pozostać w Szczecinie i awansować z Pogonią. Ale jaką mam pewność, że zdołamy zakwalifikować się do elity? - mówi.

Petasz jest rodowitym warszawiakiem, ma 25 lat i wiele klubów za sobą. Jeszcze nigdy nie grał w Ekstraklasie. W poprzednim sezonie był piłkarzem Piasta Gliwice, ale rozstał się z nim jesienią 2008 roku. Potem związał się właśnie z "Portowcami". Na zapleczu elity piłkarz radzi sobie doskonale. Stał się prawdziwą gwiazdą Unibet 1. ligi, bo jeśli już strzela gole, to bardzo efektowne. Petasz słynie z potężnego uderzenia z lewej nogi i nie bez kozery został nazwany "polskim Roberto Carlosem". Kontrakt Petasza z Pogonią wygasa w czerwcu przyszłego roku.
                      Jak wiadomo koleś jest z Warszawy, w którymś z wywiadów mówił, że jego marzeniem jest gra w Legii, dodatkowo w czerwcu kończy mu się kontrakt więc co stoi na przeszkodzie żeby Cieciak czy inny patafian ruszył dupę na Pomorze Zachodnie i nakłonił go do gry u nas?

Jak mają ściągać kogoś z karta na ręku to lepiej kogoś dla kogo ten klub coś znaczy niż kolejne wynalazki nie wiadomo skąd i nie wiadomo za jakie pieniądze.
                      Ostatnio edytowany przez siekan; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez nil Zobacz posta
                        Osobiście nie widzę podstaw aby ten grajek był u nas w kadrze. Po co nam Kiełb? Drugi Ostrowski - tak to widzę.

Widac że nie masz pojęcia kim jest Kiełb. Nie można porównywac młodzieżowego reprezentanta do kogoś kto w ekstraklasie zadebiutował jak miał 25 lat i to tylko dlatego że umial szybko biegac. (jak mu to z piłką wychodzi widzieliśmy chociażby na Stali Sanok ). A Kiełb- szybkośc, przebojowośc, świetny strzał i naprawdę jak na polskie warunki niesamowite wyszkolenie techniczne

Komentarz

A Kiełb- szybkośc, przebojowośc, świetny strzał i naprawdę jak na polskie warunki niesamowite wyszkolenie techniczne
                          Jestes kims z rodziny Pana Kiełba?
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                            Jak wiadomo koleś jest z Warszawy, w którymś z wywiadów mówił, że jego marzeniem jest gra w Legii, dodatkowo w czerwcu kończy mu się kontrakt więc co stoi na przeszkodzie żeby Cieciak czy inny patafian ruszył dupę na Pomoże Zachodnie i nakłonił go do gry u nas?

Jak mają ściągać kogoś z karta na ręku to lepiej kogoś dla kogo ten klub coś znaczy niż kolejne wynalazki nie wiadomo skąd i nie wiadomo za jakie pieniądze.
                            Ja go jakoś niezbyt trawię... bramki strzelać strzela ale... mam jakąś awersję do "żelusiów". Bardzo często odstawia nogę, drybling taki sobie no ale fakt faktem kilka punktów dla Nas zdobył.

Ps. Pomorze Zachodnie
                            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Szczerze mówiąc wole kogoś takiego jak on, chłopaka stąd, niż wynalazki typu Ostrowski czy Kiełb.

Dubiel - mogę wiedzieć jaki masz cel w przedstawianiu osoby Kiełba jako zbawcy Legii? Dla to piłkarz taki sam jak Ostrowski czy Sokołowski II, nic więcej.

P.S. A to ci wredny firefox, oszukał mnie
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Widac że nie masz pojęcia kim jest Kiełb. Nie można porównywac młodzieżowego reprezentanta do kogoś kto w ekstraklasie zadebiutował jak miał 25 lat i to tylko dlatego że umial szybko biegac. (jak mu to z piłką wychodzi widzieliśmy chociażby na Stali Sanok ). A Kiełb- szybkośc, przebojowośc, świetny strzał i naprawdę jak na polskie warunki niesamowite wyszkolenie techniczne
                                Kilka razy miałem przyjemność oglądać chłopaka na żywo- więc zdanie sobie wyrobiłem na tej podstawie. Możesz się nie zgadzać z moją opinią na jego temat ale nie pisz farmazonów że nie mam pojęcia kim jest Kiełb.
                                Jedyna rewelacja w jego wydaniu to cena 1mln euro
                                NIL ZONE

Komentarz

Pracuję...
                                X