Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• wsrod młodych talentów można szukać ale nie w 1 lidze raczej bo nikt nie pusci takich zawodników...
    Solskjer byłby niegłupi szczerze mówiąc

Komentarz

• Oczywiscie, ze mozna probowac juniorow takich jak Janczyk.
      Problem, ze nie sa wzmocnieniami "od zaraz".
      Talentow do Legii juz tez nasciagalismy i niewiele z tego wychodzilo. Mierzejewski, Korzym, Zjawinski (Oreszczuk )- przyklady z brzegu.
      Wiec owszem, trzeba probowac, ale nie ma co liczyc na to, ze wszyscy mlodzi zdolni stana sie wzmocnieniem, a juz na pewno, ze stana sie wzmocnieniem od razu.

Btw.
      Kiedys mielismy w Legii zdolnego Mazurkiewicza. Wyjechal do Danii, jesli dobrze pamietam. Niue wie ktos, ajk mu sie wiedzie?
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bart(L)sh
        Ani Bąk, ani tymbardziej Solskjaer raczej nie wchodzą w grę. Zarząd bardzo niechętnie patrzy na graczy w wieku emerytalnym.
        Jakim emerytalnym?

Solskjaer jest trzy lata młodszy ode mnie, Bąk tak samo... A jaj jestem BARDZO MŁODY
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Nie chwal się, w Legii napewno grać nie będziesz.

Komentarz

• Ale w reprze bym mógł... Skoro może Rasiak to ja też

A żeby nie rozmywać - niestety. Żeby mieć jakies osiągnięcia TRZEBA się będzie szarpnąć, wyrobić sobie pozycję. Jak będziemy może kiedyś rozstawieni w III rundzie to będzie sobie można pozwolić na wystawianie i promowanie tanich graczy coby drogo ich potem sprzedać, ale teraz musimy sobie na to zapracować. A to niestety kosztuje...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
              Btw.
              Kiedys mielismy w Legii zdolnego Mazurkiewicza. Wyjechal do Danii, jesli dobrze pamietam. Niue wie ktos, ajk mu sie wiedzie?
              Z tego, co piszą na 90 minut, to do końca zeszłego sezonu był on piłkarzem Arhus. Jesienią 2005 przeszedł on do klubu o nazwie... SonderjyskE :O .

Od siebie dodam, że o ile jakieś 2, może 3 lata temu słyszało się czasem coś o nieałych występach Mazurkiewicza w Arhus, to o występach w tym drugim klubie (jak i o samym klubie) nie słyszałem wcale. Chyba więc zawrotnej kariery w krainie Lego i Carlsberga nie robi.

A odnośnie samych transferów, wydaje mi się, że klub nie będzie chciał sprowadzać piłkarskich rentierów pokroju Solskjaera, Wanchope'a, a pojawią się zamiast nich piłkarze pokroju "naszych" Brazylijczyków, czy biznesmena z Burkina
              Faso- szerzej nieznani/ zapomniani zagranicą, oby prezentujący podobną klasę sportową

EDIT:
              Przeglądając dziś LegiaLive znalazłem coś takiego:
              Plany transferowe

27-letni Francuz David Suarez i 26-letni stoper serbski Milovan Skimić z Guingamp mają być zawodnikami, którzy wzmocnią Legię jeszcze przed eliminacjami do Ligi Mistrzów...

...W kwietniu 2006 r. Marek Jóźwiak przebywał we francuskim En Avant Guingamp, gdzie ogłądał pilkarzy kandydatów do gry w Legii. Moussę Ouattarę może zastąpić 26-letni stoper Guingamp Milovan Skimić. Serb jest silny, ma 189 cm wzrostu...

...W ataku mamy dwa wakaty. Na piłkarzy tej formacji zostaną wydane największe pieniądze. Duet Jóźwiak-Piekarski penetruje rynki brazylijski i portugalski. „Beret” szuka też we Francji, a Tomasz Strejlau ostatnio był na Litwie. Jednego z dwóch napastników już znaleziono – to doświadczony lewonożny 27-letni David Suarez z Guingamp. Suarez strzelił w tym sezonie dziewięć goli (plus siedem strzałów w słupek). Wysoki (184 cm/72 kg) dobrze grający głową, napastnik z instynktem strzeleckim. Wcześniej Suarez grał w Cannes, Amiens i Toulouse...

Źródło: Życie Warszawy
              :O 9 goli i siedem strzałów w słupek :O A myślałem, że jedna, przepraszam, jeden "Nędza" wystarczy

Komentarz

• Zamieszczone przez jacekaga
                :O 9 goli i siedem strzałów w słupek :O A myślałem, że jedna, przepraszam, jeden "Nędza" wystarczy
                Hehe, to samo sobie pomyślałam jak przeczytałam tę informację

Troszkę zdegustowała mnie za to kwota jaką trzeba zapłacić za Łobodzińskiego.
                Moim zdaniem nie jest wart 700 tys euro
                Only You

Komentarz

• A ja się zgadzam z tym postem Sirnowego:

http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/154168.htm
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

• 700 tysięcy euro za Łobodzińskiego?? Jak dla mnie zdecydowana przesada- o ile nie jest to kaczka dziennikarska. Z tego, co trąbią wszechwiedzące i rzetelne media, Legia oferuje Zagłębiu 300 tysięcy euro i taka cena wydaje się rozsądna.

Przypominam, że Wojciechowi Łobodzińskiemu kontrakt z Zagłębiem kończy się wraz z końcem następnego sezonu i już w grudniu będzie mógł podpisać umowę z inną drużyną. Wtedy Lubin nie dostanie za niego nawet przysłowiowej czapki gruszek. Chyba, że satysfakcjonującą ofertę przedstawią lubinianom działacze Wisły lub Korony...

Sam piłkarz deklarował, że w pierwszym rzędzie interesuje go gra w Legii, chociaż z drugiej strony- ilu takich już było??

Komentarz

• Off topic: Proponuję zmienić tytuł tego wątku na po prostu "Transfery" i permanentnie przykleić.
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

• Ktos wie jak przebiega szukanie nowego klubu dla Wlodara?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                          Ktos wie jak przebiega szukanie nowego klubu dla Wlodara?
                          Z tego co wiem, to raczej odpowiedzialni za transfery w Legii nie szukają nowego klubu dla Włodara, tylko czekają na oferty. A to zasadnicza różnica.

Klubu, to nasi działacze szukają dla wszelakiego typu Polediców, Sokołowskich i innych gwiazd z rezerwy+ Karwan. Tak mi się przynajmniej wydaje

Komentarz

• Ostatnio byl przymierzany do Ostanca Ursynow, ale nie wszedl w 3 tercji. Czyli chyba go nie chca.

Komentarz

• http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=18393

Z tego wynikałoby, że nie chcą pozbywać się Włodara.
                              "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• http://www.sports.fr/fr/football/jou...uarez_864.html

Komentarz

Pracuję...
                                X