Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.footballtransfers.net/squads/club1.html

ściągawka dla Jóźwiaka
    bez podpisu

Komentarz

• Joao Manuel Pinto (Por) LB 32 Lisbon 185 79 - Benfica (Por)

to jest ten znany Żao Pinto? :P
      jak tak to ja go chce w Legii:P

Komentarz

• no coz. Nie ma Ouattary.
        Ciekawe, czy Rzezniczak z Choto beda stanowili rownie skuteczna w obronie pare.
        Jakby co to jest jeszcze Roslon i Djokovic.
        I choc Ouattara byl naprawde dobry, to tragedii jeszcze nie ma.
        Wazniejsze jest jak narazie sprowadzenie napastnika, ktory by byl lepszy od Wlodara i Kucharskiego razem wzietych.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
          no coz. Nie ma Ouattary.
          Ciekawe, czy Rzezniczak z Choto beda stanowili rownie skuteczna w obronie pare..
          albo Choto i Jacek Bąk
          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• http://transfermarkt.de/spieler/spie...pieler_id=3394

Na pół roku bym go spróbował wypożyczyć. Trenuje, a nie gra...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• A kto mu będzie płacił?

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                A kto mu będzie płacił?
                Oczywiście Legia, jesli by się dogadali.
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                  Zamieszczone przez Yevaud
                  no coz. Nie ma Ouattary.
                  Ciekawe, czy Rzezniczak z Choto beda stanowili rownie skuteczna w obronie pare..
                  albo Choto i Jacek Bąk
                  Szczerze watpie w Jacka Baka.
                  Widzialem go ostatio tylko w reprze, a nie sadze, zeby sie w Katarze jakos mocno rozwijal. Szczegolnie nie w tym wieku. W kazdym razie w reprze wypadal co najwyzej zadowalajaco. Nic wielkiego. Nie to co np 3 lata temu.
                  Swierczewski jak wrocil to moze i niezly byl, ale jak na Lecha.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• ja nie sądze żeby zawodnik w jego wieku się gdziekolwiek rozwijał... mnie bardziej martwi czy chciałby robić za takie pieniądze jakei zaoferowałaby mu Legia... chyba, że nachapał sie juz w tym Katarze i sprawe traktuje bardziej ambicjonalnie...
                    Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• Ani Bąk, ani tymbardziej Solskjaer raczej nie wchodzą w grę. Zarząd bardzo niechętnie patrzy na graczy w wieku emerytalnym.
                      "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Ciekawe ile kasy by chcial taki Paolo Wanchope z Kostaryki. Jest zdaje sie bez klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                          Zamieszczone przez Beny
                          A kto mu będzie płacił?
                          Oczywiście Legia, jesli by się dogadali.
                          A ja myślę, że nie będzie grał za "garść miedziaków" (tj. 200-400 tys. EURO) w dalekiej Polsce.

Komentarz

• Hmmm... Ma odciski na tyłku od ławki rezerwowych, co by szkodziło spróbować. W najgorszym razie by odmówił. Moim zdaniem bez KLASOWEGO napastnika nie mamy czego szukać w EC. A mówiąc "klasowy" mam na myśli jakiegoś zawodnika z tej półki co Solskjaer czy wspomniany przeze mnei wyżej Tomasson, choć on akurat w Stuttgarcie gra o ile pamiętam.
                            Czy widzisz w kraju napastnika "na już" którego można bez ryzyka zatrudnić? Bo ja nie bardzo. Ani Jeleń ani Piechna jakoś nie do końca mnie przekonują...

Ech, Sagan mógłby wrócić... On z Janczykiem w ataku to byłby hit IMO...
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

• Nie widzę, ale za takie pieniądze (a jeden i drugi by chciał sporo, co jest pewna imo), wolałbym szukać wszędzie zawodnika a) grającego, b) strzelającego, c) stosunkowo niedrogiego (w tym pensja)... Tak więc, póki co, ufam Jóźwiakowi i Piekarskiemu, że wynajdą jakąś gwiazdę, ale taką która rozbłysnie dopiero u nas, a nie jest już dawno przebrzmiała lub taką, która grać na piłkarskiej "prowincji" chcieć nie będzie (a to mogę założyć prawie w ciemno).

Hmm, a jak prezentuja się byli/obecni Lechici, Ślusarski i Zakrzewski?

Komentarz

• O mamo, ale nazwiska padają, Wanchope, Solskjaer, Jao Pinto...
                                nawet w Football Managerze by nie przeszli do nas

Chyba trochę zejść na ziemię trzeba Fajnie by było jakiś transfer z przytupem (czyli piłkarz o którym mógłbym słyszeć wcześniej niż od chwili kiedy Legia się nim interesuje), ale naprawdę dziwi mnie czemu tak często się podkreśla, że w Posce wszyscy dobrzy są już wykupieni. Żeby nie sięgać daleko to tacy Błaszczykowski czy Janczyk jeszcze niedawno byli zupełnie anonimowi, a teraz to ścisła czołówka polskich kopaczy ocierajaca się o reprezentację.

Komentarz

Pracuję...
                                X