Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szykuje się poważne wzmocnienie walczącej o MP Legii. Mladen Kascelan z ŁKS.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Na szczęście nawet jemu trzeba płacić i wybrał Karpaty Lwów , a nie zawieszona w kryzysie finansowym Legię

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
        Na szczęście nawet jemu trzeba płacić i wybrał Karpaty Lwów , a nie zawieszona w kryzysie finansowym Legię
        Jakoś płakać po nim nie będę. Ciekawe czemu w tym okienku transferowym nasz ukochany Miroslav T. nie ściągnął żadnego wirtuoza zza Pirenejów??

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Ja to płakał będę , ale ze szczęścia ,że nie przyjdzie.

Mnie rozbroiło ,że Mirek rozważał w ogóle zatrudnienie tego wirtuoza piłki.

Komentarz

• Rozumiem ze Trzeciakowi Komorowski i Ostrowski to za malo.

gdyby interesowały mnie transfery zostałbym Trzeciakiem. ****.
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• A Smoła powinien już dawno grać w 1 składzie za Rogejroł!
              Przynajmniej ma w sercu
              Ostatnio edytowany przez Danoo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                gdyby interesowały mnie transfery zostałbym Trzeciakiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                  Mnie rozbroiło ,że Mirek rozważał w ogóle zatrudnienie tego wirtuoza piłki.
                  Jaki Pan taki kram, co tu dodawać?

Zapomniałeś co mówił papa Walter? Łyżką! Broń cię Boże nie chcochlą! Dlatego Mireczek kombinuje łyżeczkowatych zawodników.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• LegiaLive:

Panathinaikos Ateny domaga się od Legii odszkodowania w wysokości 1 mln euro. Grecki klub chce zwrotu kosztów poniesionych przy transferowym niewypale Jakuba Wawrzyniaka - informuje Futbol News. Możliwe, że Panathinaikos będzie domagał się także kolejnych pieniędzy za utratę dobrego wizerunku klubu, który naruszył legionista.
                    Ostatnio członek rady nadzorczej Legii, mecenas Michał Tomczak mówił, że Wawrzyniak nie jest zawodnikiem Legii. Tym razem zmienił zdanie. "Muszę przeprosić za niedawną wypowiedź, ale opierałem się na wydarzeniach jeszcze z czerwca. Zapewniam, że Kuba jest piłkarzem Legii" - mówi. Tymczasem rzecznik prasowy Legii Michał Kocięba dodaje: "Pan Tomczak mówiąc o Kubie, że nie jest zawodnikiem Legii, reprezentował stanowisko prawnika, a nie pracownika klubu".

Wawrzyniak obecnie trenuje z pierwszą drużyną, choć nie wiadomo, czy na pewno może to robić. Według Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) bezwzględna dyskwalifikacja oznacza, że piłkarz jest wykluczony ze sportu, czyli także z treningów w klubie. "Zasięgaliśmy opinii w tej kwestii w PZPN i nie otrzymaliśmy informacji, która zabraniałaby Kubie trenować z drużyną" - mówi Futbol News Kocięba.

Na razie nie podjęto zmian w kontrakcie Wawrzyniaka, czekając na decyzję sądu arbitrażowego w Lozannie. Wiadomo jednak, że jeśli wyrok zostanie podtrzymany, reprezentantowi Polski drastycznie obcięte zostaną zarobki - nawet o 75 procent. Kontrakt Wawrzyniaka z Legią obowiązuje jeszcze przez dwa lata.

Sprawą obrońcy Legii zajmuje się obecnie CAS, czyli sąd arbitrażowy przy MKOl. Dla zawodnika jest to ostatnia deska ratunku. "Czekamy na kolejny termin rozprawy. Strony wybierają arbitrów i trwa gromadzenie dokumentów" - mówi Wawrzyniak. W Lozannie będzie go bronił tandem adwokacki - Paweł Broniszewski - Paweł Granecki.

To się Lesiu zdziwi jakie kokosy zbili na tym transferze
                    Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                    Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                    Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                    ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                    A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                    będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Ostatnio członek rady nadzorczej Legii, mecenas Michał Tomczak mówił, że Wawrzyniak nie jest zawodnikiem Legii. Tym razem zmienił zdanie. "Muszę przeprosić za niedawną wypowiedź, ale opierałem się na wydarzeniach jeszcze z czerwca. Zapewniam, że Kuba jest piłkarzem Legii" - mówi. Tymczasem rzecznik prasowy Legii Michał Kocięba dodaje: "Pan Tomczak mówiąc o Kubie, że nie jest zawodnikiem Legii, reprezentował stanowisko prawnika, a nie pracownika klubu".

Komentarz

• Czyli wymówka na brak transferów treści "Spłacamy dług Grekom", gotowa na następne 2 lata.

Komentarz

• Ostatnio członek rady nadzorczej Legii, mecenas Michał Tomczak mówił, że Wawrzyniak nie jest zawodnikiem Legii. Tym razem zmienił zdanie. "Muszę przeprosić za niedawną wypowiedź, ale opierałem się na wydarzeniach jeszcze z czerwca. Zapewniam, że Kuba jest piłkarzem Legii" - mówi. Tymczasem rzecznik prasowy Legii Michał Kocięba dodaje: "Pan Tomczak mówiąc o Kubie, że nie jest zawodnikiem Legii, reprezentował stanowisko prawnika, a nie pracownika klubu".
                          zmienił zdanie
                          ci ludzie pograzaja sie z kazdym dniem, jak mozna w klubie zatrudniac takich idiotów, za taka wypowiedz typa powinno sie dozywotnio urlopowac.
                          O RETY! O RETY!

Komentarz

• a to też jeśli spojrzeć z drugiej storny, to co? Wawrzyniak jest piłkarzem klubu, mimo, że wg prawa nim nie jest?
                            Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                            Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                            Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                            ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                            A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                            będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
                              a to też jeśli spojrzeć z drugiej storny, to co? Wawrzyniak jest piłkarzem klubu, mimo, że wg prawa nim nie jest?
                              spokojnie, za dwa dni ktos bedzie tlumaczyl wypowiedz Kocieby, tu musi byc jakas glebsza logika
                              O RETY! O RETY!

Komentarz

• Greckie media informują, że Roger Guerreiro jeszcze dziś może opuścić Legię. Reprezentant Polski już porozumiał się w sprawie kontraktu indywidualnego z AEK Ateny. Od kilku dni działacze greckiej drużyny negocjują z Legią transfer zawodnika. Kwota odstępnego, którą AEK ma zapłacić Legii, wynosi ok. 500 tys. euro.

Sprawa powinna wyjaśnić się najpóźniej jutro. 31 sierpnia kończy się w Polsce okno transferowe.
                                no i pa.
                                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Pracuję...
                                X