Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A co Wy z tym Smolarkiem? Potrzebny nam tutaj zawodnik tego typu? Juz mieliśmy Grosickiego, wystarczy...

Z innej beki:
    http://www.legialive.pl/news/31537_F...sobie_sam.html

"Wawrzyniak nie jest naszym zawodnikiem"...

No jeżeli to jest prawda to ja pierdzielę... To czyim zawodnikiem jest Wawrzyniak?
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Wychodzi na to że Greków, którzy Legii zapłacili 750 tyś euro.

U nas jednak każdy przychód jest ściemniany i sie o nim głośno nie mówi.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
        Wychodzi na to że Greków, którzy Legii zapłacili 750 tyś euro.

U nas jednak każdy przychód jest ściemniany i sie o nim głośno nie mówi.
        Tyle że o ile mi wiadomo Grecy nie dopłacili drugiej raty więc o transferze definitywnym mowy raczej nie ma. Vide:

http://www.legialive.pl/news/30758_P...wrzyniaka.html

W związku z kolejnymi pozytywnymi wynikami testów antydopingowych i wcześniej ogłoszoną trzymiesięczną dyskwalifikacją Jakuba Wawrzyniaka, Panathinaikos Ateny postanowił nie kontynuować współpracy z polskim zawodnikiem. Oznacza to, że Wawrzyniak po półrocznym wypożyczeniu wróci do Legii!
        "Biorąc pod uwagę wcześniejsze wypadki, klub postanowił nie kontynuować współpracy z piłkarzem" - poinformowano w komunikacie na oficjalnej stronie Panathinaikosu.

Wawrzyniak został niedawno ukarany trzymiesięczna dyskwalifikacją, bo badanie po meczu ze Skodą Xanti wykryło w jego organizmie niedozwoloną substancję. Polak tłumaczył, że znalazła się ona w środku na odchudzanie, który zażywał bez porozumienia z lekarzem.

Środowa sytuacja nie dotyczy tego przypadku, ale jeszcze innego. Nie ujawniono jednak po jakim meczu zbadano Wawrzyniaka, ani o jaką substancję chodzi.

Do końca czerwca Panathinaikos miał zapłacić Legii drugą ratę za transfer "Wawrzyna" (ok. 1 mln euro). Zimą, gdy Wawrzyniak przechodził do ateńskiego klubu, Grecy zapłacili za niego ok. 0,5 mln euro.
        To jak to jest? O żadnym rozwiązaniu kontraktu nie słyszałem...
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together

Komentarz

• No cholera wie.Portal Cacka taką informacje podał.

Jeśli to prawda ,że Legia sie Wawrzyniakiem nie zajmuje , to znaczy ,że nie mają takiego interesu.
          Skoro nie mają , to znaczy ,że nie jest już ich.
          A skoro nie jest ich , to znaczy że dostali całą kasę

Legia za czasów ITI , to nie jest klub ,który wyciąga do kogoś pomocną dłoń.

Komentarz

No cholera wie.Portal Cacka taką informacje podał.

Jeśli to prawda ,że Legia sie Wawrzyniakiem nie zajmuje , to znaczy ,że nie mają takiego interesu.
            Skoro nie mają , to znaczy ,że nie jest już ich.
            A skoro nie jest ich , to znaczy że dostali całą kasę

Legia za czasów ITI , to nie jest klub ,który wyciąga do kogoś pomocną dłoń.
            Grosickiemu pomagali (między innymi leczenie w zakładzie zamkniętym), Szałachowskiego trzymali, mimo kontuzji. Trochę stwierdzenie na wyrost

Nazgul co miałeś na myśli pisząć
            A co Wy z tym Smolarkiem? Potrzebny nam tutaj zawodnik tego typu? Juz mieliśmy Grosickiego, wystarczy...
            ?

Komentarz

• Zapomniałem dodać..bezinteresownie.

No , ale wydawało mi sie to logiczne.

Komentarz

• większość klubów nie robi nic 'bezinteresownie'. Nie jest to tylko wada KP.

Jak dla mnie, to z Grosickim postąpili dobrze. Dali mu szansę, wysłali na leczenie. A, że z tej szansy nie skorzystał, już już tylko jego wina.

Komentarz

• Ja ten tekst rozumiem tak, ze Pana mial doplacic 1 mln za Wawrzyniaka ale nie doplacil, wiec 0,5 mln zostalo w kasie Legii a Wawrzyniak definitywnie nie zmienil klubu. Pytanie - czy ten transfer mial kosztowac 1,5 mln?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Nawet zacząłem pisać odpowiedź , ale wybacz nie chce misie tłumaczyć oczywistych spraw.

Niech będzie po Twojemu.KP jest ok

Komentarz

• Ja poprostu nie wiem jak to mialo wygladac, jesli to do mnie

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                        Nazgul co miałeś na myśli pisząć ?
                        Doszły mnie słuchy z Niemiec, że Smolarek ma problem ze sobą i dlatego nie utrzymał się w Dortmundzie i Santander.

Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                        Ja ten tekst rozumiem tak, ze Pana mial doplacic 1 mln za Wawrzyniaka ale nie doplacil, wiec 0,5 mln zostalo w kasie Legii a Wawrzyniak definitywnie nie zmienil klubu. Pytanie - czy ten transfer mial kosztowac 1,5 mln?
                        0,5 było za wypożyczenie, do transferu definitywnego PAO musiał dopłacić.

Nota bene poprzeglądałem sobie ten FutbolNews - robi wrażenie niezłego brukowca więc może info o Wawrzyniaku nie jest prawdziwe.
                        Ostatnio edytowany przez Nazgul; [ARG:4 UNDEFINED].
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

Zapomniałem dodać..bezinteresownie.
                          Nikt nie mowi ze KP jest cacy, ale przyklad Grosickiego nijak sie ma do tego co twierdzisz bo niby jaka korzysc miala Legia z tego calego zamieszania?

Komentarz

• bkt : Nie do Ciebie.

Marku , a taki ,że Grosicki był ich piłkarzem i wiązał ich kontrakt.

Wawrzyniak nie jest(jak wynika z artykułu) i mają go w dupie.

Komentarz

Wawrzyniak nie jest(jak wynika z artykułu) i mają go w dupie.

Właśnie, wynika z tego artykułu. Czy artykuł jest prawdziwy? Tego nie wiemy. Z tego co wypowiadał się Wawrzyniak to klub wobec niego jest ok.

PS. Podobno jakieś zaległości finansowe są względem zawodników.

Zamieszczone przez Fakt
                              Przecież te pieniądze się nam należą za wysiłek, którego nie szczędziliśmy na ligowych boiskach przez cały poprzedni rok.
                              Czy może mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć o co chodzi w tym zdaniu?
                              Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                                Czy może mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć o co chodzi w tym zdaniu?
                                Tajemniczy Informator miał na mysli że 15 razy wsiadł do autokaru i pojechał do innego miasta zagrał 90 minut, czasem sie spocił i musiał sie wykąpac, czasem wygrał ale czesciej zagrał chujowy mecz i przepierdolil. Po nocy wrocił do domu przytulil sie do narzeczonej albo narzecznego i miał w dupie wszystko. A przyszedł czas wypłaty i stwierdził że należy mu sie 80 000 PLN.

Jak dla mnie to oni powinni miec placone tylko za mistrza. Drugie miejsce, to drobne na waciki a nie im (najlepszym) po 100.000 w głowie.
                                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Pracuję...
                                X