Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tajemniczy pedał pewnie cieszy jape, gdy widzi naszą nową gwiazde
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Jak będzie spędzał na treningach tyle czasu co w łazience na robieniu "foci" to będzie git

Komentarz

• Miesiąc temu do Ruchu Chorzów wpłynęły trzy propozycje dla Macieja Sadloka. Młodego obrońcę chciały Legia Warszawa, Lech Poznań i Polonia Warszawa. Niebiescy zażądali za transfer prawie milion złotych i oferenci się wycofali. Jednak po pierwszej kolejce ligowych spotkań o Sadloku przypomniała sobie Legia. Chociaż Ruch przegrał 0:2 z Wisłą Kraków, to 20-latek spisał się przyzwoicie. Poza tym to wciąż jeden z najbardziej utalentowanych defensorów młodego pokolenia. Na efekty rozpoczętych wczoraj negocjacji trzeba będzie jednak poczekać.
          źródło: Przegląd Sportowy
          Ja go za bardzo nie kojarzę. Dobry jest?

Komentarz

• Czyżby Rzeźnik odchodził do Francji?

Komentarz

• Zamieszczone przez Shin-Ski Zobacz posta
              Ja go za bardzo nie kojarzę. Dobry jest?
              Troche kopie, ale przy Choto i Astizie moze wyjdzie na ludzi.
              Szalu nie ma ale generalnie na środek z mlodych to On, Glik, i moze jeszcze ze dwóch i tyle.

Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
              Czyżby Rzeźnik odchodził do Francji?
              raczej chyba nie bardzo, bo Sadlok to środkowy obronca.
              Tam u nich z prawych obronców to bodajze Nykiel czy jakos tak - tez nawet niezły, wiec jak by to z nim gadali wtedy by chodziło o odejscie Rzeźnika.

Bardziej moze chodzi o to ze Kumbev cos znalazl i szukaja obroncy na środek bo 4 w tym Szala i Choto, jeden juz stary i bardziej na prawa gdzie tylko Rzeźniczak a drugi nie rozegrał całej rundy zdrowy to troche byłoby malo.

edyt
              http://www.sport.pl/video/12,98305,6...yc_gotowi.html
              nie moge sie doczekac az zostaniemy tylko z Kostią i Gostomskim.
              Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Sadlok - jest niezły, ale jak na środkowego obrońcę ma jeden wielki minus - jest niski (max.182) i posiada dość słabe warunki fizyczne (tj. budowę ciała).
                na plus zdecydowanie technika, inteligencja boiskowa, no i świetnie ułożona noga (widziałem go z dwa razy, ma świetne stałe fragmenty gry - wolne i rożne).
                ja nie jestem jakimś wielkim jego fanem. sympatyzuję bardziej z dużymi, silnymi środkowymi, stwarzającymi przy stałych fragmentach ofensywnych zagrożenie dla bramki rywala, a przy defensywnych kryjących największego z rywali. czyli bardziej Fojut, Glik, Jędrzejczyk niż Sadlok.
                "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• Zamieszczone przez brn Zobacz posta
                  killzone- przeciez ten koleś wygląda jak spedalony emo z fotki.pl, naprawdę wolałbym żeby wyglądał jak Wiśniewski, przynajmniej by miał chłopak charakter i wole walki, a nie wyglądał jak **** która będzie sie bała włożyć nogi tam gdzie taki Wiśnia wkłada głowę
                  Beckaham, Cristiano Ronaldo....

Nie wyglad stanowi o charakterze. Zreszta - moze nawet niech wyglada na takiego, co sie boi wsadzic noge, ale niech wsadza!
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Nie wiem gdzie zapytac - ile zarabia Salihamidzic z Juve?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                      Nie wiem gdzie zapytac - ile zarabia Salihamidzic z Juve?
                      Mogę się mylić ale podobo 900 tyś euro za sezon
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                        Beckaham, Cristiano Ronaldo....

Nie wyglad stanowi o charakterze. Zreszta - moze nawet niech wyglada na takiego, co sie boi wsadzic noge, ale niech wsadza!
                        no i co, że niby taki c.ronaldo ma charakter i walczy?
                        umiejętności to on ma dobre, ale psychika cienka jak dupa węża, popłakać lubi po meczu a i nogi też nie wsadzi. za to o wygląd dba bardziej niż nie jedna miss nienawidzę takich pizdowatych grajków, komercyjnych dziwek
                        ...my tu na Legii bezinteresownie, nie dla pieniędzy, tylko dla wspomnień...

Komentarz

• Zamieszczone przez brn Zobacz posta
                          no i co, że niby taki c.ronaldo ma charakter i walczy?
                          umiejętności to on ma dobre, ale psychika cienka jak dupa węża, popłakać lubi po meczu a i nogi też nie wsadzi. za to o wygląd dba bardziej niż nie jedna miss nienawidzę takich pizdowatych grajków, komercyjnych dziwek

a jednak jest zajebisty, uznany za najlepszego piłkarza Świata, z dorobkiem strzeleckim w MU, że gdyby u nas ktoś taki miał to Ty jesteś Pele a ja jestem Maradona

wygląda jak chłopak z żelu i solarium i kit mu w oko, ale **** w to właściwie, bo ja nie o tym.....Ja niemal płakałem po finale PP w 2004. Nerwy, emocje, miłość, nienawiśc....baba jestem?

generalnie: bez uogólnień
                          Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                          Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                          Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                          ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                          A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                          będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Del Piero tak nie wyglada a jest lepszy

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• BRN

Czesciowo odpowiedzial zyla.

C. Ronaldo jest straszliwym placzkiem, zelogejowatym - ale to nie swiadczy o umiejetnosciach pilkarskich. Gdybysmy mieli zawodnika o takich umiejetnosciach, to ze szczescia sie posrac.

Beckham - najbardziej ciotowata z gwiazd pilki noznej - jego zona jest bardziej meska - nawet wloscy machos go doceniaja.

Na zwykla bekse wyglada Rzezniczak, ale ostatnio sie wyrobil (moze treningi z Lokietkiem?).
                              Twarz niewinnego dziecka mial Thomas Brolin - a byl niezlym fighterem w polu karnym.

Moze faktycznie malo czytelne to bylo, co zrobilem w poprzednim poscie.

1. ciotowaci zawodnicy moga byc najlepszymi na swiecie.

2. zupelnie niezaleznie - wyglad nie swiadczy o charakterze.
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Bez przesady panowie, nie wiem o co ta cała dyskusja, jakby gość nie wiem jak wyglądał. Istnieje w warszawskim mlodzieżowym futbolu pewnie ze 300 gorszych przypadków Poza tym ma dobrze grać, a nie wygladać na twardziela.
                                To już oficjalnie z tym transferem potwierdzone.
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X