Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzisiejsze wydanie "Faktu" donosi, że Legia nie po raz pierwszy zabiega o sprowadzenie na Łazienkowską Grzegorza Bonina. 26-letni zawodnik w minionym sezonie głównie występował jako boczny obrońca (wcześniej w pomocy) w barwach Górnika Zabrze (34 mecze i 1 gol). Mirosław Trzeciak negocjuje na razie z menedżerem zawodnika, Krzysztofem Jakubczakiem. W przypadku sprowadzenia Bonina, Legia nie będzie robić przeszkód Jakubowi Rzeźniczakowi w transferze do Sochaux. Za 22-latka Legia chce otrzymać półtora miliona euro.
    W sumie mało wiarygodna informacja, ale jednak. Z dwojga złego już wolę tego Rzeźniczaka.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Głupota, gostek zagral pierwsza runde w obronie, i to jeszcze z wielkim fochem, a teraz ma niby naszego etatowego obronce zastapić, który cale zycie gra na tej pozycji?

Robaka by sciagneli, a nie...
      Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
        ale jednak. Z dwojga złego już wolę tego Rzeźniczaka.
        a ja nie zabardzo rozumiem tej krytyki pod adresem Rzezniczaka,ze niby zly jest?Placzek,cipeczka to kazdy wie ale sportowo idzie ciagle do przodu i wydaje mi sie ze w minionym sezonie to wlasnie on i Mucha byli najlepszymi zawodnikami w Legii.Gra coraz pewniej w obronie,zaczyna podlaczac sie skrzydlami i grac coraz bardziej ofensywnie,mimo mlodego wieku ma juz dosc spore doswiaczenie.
        Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez Bogoss Zobacz posta
          a ja nie zabardzo rozumiem tej krytyki pod adresem Rzezniczaka,ze niby zly jest?Placzek,cipeczka to kazdy wie ale sportowo idzie ciagle do przodu i wydaje mi sie ze w minionym sezonie to wlasnie on i Mucha byli najlepszymi zawodnikami w Legii.Gra coraz pewniej w obronie,zaczyna podlaczac sie skrzydlami i grac coraz bardziej ofensywnie,mimo mlodego wieku ma juz dosc spore doswiaczenie.
          Widzisz i tu dochodzimy do sedna sprawy. Nie lubię takich graczy jak on, którzy płaczą na boisku, przy każdym kontakcie z rywalem mają łzy w oczach i ogólnie wyglądają jakby mieli się zaraz rozpłakać. Rzeźniczak dodatkowo nie umie robić wślizgów, co jak na bocznego obrońcę jest skandalem no i ma problemy z dośrodkowaniami. Wiem, że i tak jest lepiej niż było, ale Rzeźniczak mnie nie przekonuje i już.
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• - Oferowałem Legii Lamine Diarrę, który teraz jest największą gwiazdą ligi serbskiej. Patrząc na to z perspektywy czasu, to chyba jedna z największych pomyłek transferowych w historii Legii - stawia odważną tezę Edvin Kurtagić, menedżer z Sarajewa, z którym rozmawiali dziennikarze "Super Expressu".

Jak twierdzi Kurtagić, dwa lata temu proponował Legii "za grosze" wspomnianego piłkarza, który dziś jest wart grubo ponad 4 miliony euro, ale warszawianie nie byli zainteresowani.

"Super Express": - To prawda, że oferował pan Legii Senegalczyka Lamine Diarrę, który teraz jest największą gwiazdą ligi serbskiej?

Edvin Kurtagić: - Tak było! Patrząc na to z perspektywy czasu, to chyba jedna z największych pomyłek transferowych w historii Legii. Diarra pokazał się w Bośni, grając w zespole Zrijnski Mostar. Strzelał sporo bramek i wiadomo było, że długo tam nie zostanie. Wtedy na jeden z meczów przyleciał skaut Legii Marek Jóźwiak. I choć Diarra strzelił dwa gole, to Marek powiedział, że nie widzi w nim nic specjalnego. Niedługo potem chłopak poszedł do Partizana Belgrad i... teraz jest najlepszym napastnikiem w Serbii. W ubiegłym sezonie strzelił 19 goli i został królem strzelców. W 60 ligowych meczach strzelił dla Partizana 31 bramek, zaliczył też hat trick w finale Pucharu Serbii. To maszynka do goli.

- Za ile Legia mogła go wtedy kupić?

- Za 150 tysięcy euro. A teraz? Partizan już dostał kilka ofert na kwotę 4 milionów euro, ale wszystkie zostały odrzucone. Bo Partizan chce awansować do Ligi Mistrzów i nigdzie Diarry nie puści. Ale potem, jestem pewien, zarobi na nim wielkie pieniądze. A na miejscu Partizana mogła być Legia. Czy to nie frajerstwo?

- Bez wątpienia. Ale podobno znów pracuje pan nad transferem do Polski?

- Jest możliwość przejścia Admira Vladavicia z Żiliny do Wisły Kraków. Tylko że Polacy zaoferowali 350 tysięcy euro, a realna cena to 600 tysięcy. Gwarantuję, że za pół roku Vladavić byłby jedną z największych gwiazd polskiej ligi. W jego sprawie miałem też telefon od ludzi związanych z Legią. Koniecznie chcieli wiedzieć, jaki indywidualny kontrakt oferuje Vladaviciowi Wisła. Mówili, że są w stanie to przebić. Dzwonił też Lech Poznań, bo Vladavić to dobry kolega Semira Stilicia. Możliwości jest więc co najmniej kilka.
            Jednak to tylko "Super Express", więc nie wiadomo czy wierzyć, czy tez nie. Jeżeli prawda to trudno mi uwierzyć, że wygrają batalię transferową z np. Wisłą

Komentarz

• Zamieszczone przez pu(L)on Zobacz posta
              Jednak to tylko "Super Express", więc nie wiadomo czy wierzyć, czy tez nie. Jeżeli prawda to trudno mi uwierzyć, że wygrają batalię transferową z np. Wisłą
              a powiedz mi, dlaczego w to trudno uwierzyć? Jakieś przesłanki/arguemnty za tym?

bo ja Ci napiszę, że Legia wygrała ostatnimi czasami walkę z krakusami między innymi o takich zawodników jak: Grzelak, Wawrzyniak czy też Iwański. No i ostatnio Kucharczyk, który ponoć też był w kręgu zainteresowań Wisły.

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta

bo ja Ci napiszę, że Legia wygrała ostatnimi czasami walkę z krakusami między innymi o takich zawodników jak: Grzelak
                a szkoda...a szkoda.
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Po prostu menago chce przycisnąć Wisłę do ściany, żeby wyskoczyła z większą kasą. Ja bym się nie ekscytował.

Komentarz

• Wg mnie malo prawdy w tych niusach.

Na zgrupowanie Koziara nie jedzie. Patrzac na liste to duzo grajkow, a biorac pod uwage ze jeszcze Jarza i Chini to na pewno ktos do odstrzalu jeszcze pojdzie. Oby to byl ROger za jakas niezla kase.
                    Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
                      Wg mnie malo prawdy w tych niusach.

Na zgrupowanie Koziara nie jedzie. Patrzac na liste to duzo grajkow, a biorac pod uwage ze jeszcze Jarza i Chini to na pewno ktos do odstrzalu jeszcze pojdzie. Oby to byl ROger za jakas niezla kase.

Biorąc pod uwagę, że w grudniu kończy mu się kontrakt, nikt nie da za niego więcej niż 300-400 tys.euro.

Komentarz

• znalezione na weszło.

kurewsko wymowne.

http://mojalegia.republikafutbolu.pl...06/mieciel.jpg
                        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                          a powiedz mi, dlaczego w to trudno uwierzyć? Jakieś przesłanki/arguemnty za tym?
                          Chociażby to:

Czy Legia szykuje w przerwie letniej jeszcze jakieś wzmocnienia?

- Nie mamy na to pieniędzy. Wzmocnień dokonamy pod warunkiem, że wcześniej uda się kogoś za dobre pieniądze sprzedać - zdradził dyrektor Trzeciak. Ostatnio najgłośniej mówiło się o zainteresowaniu zagranicznych klubów Janem Muchą i Rogerem. - Zapewniam, że do klubu nie wpłynęły żadne oferty dotyczące kupna tych piłkarzy - stwierdził Trzeciak.
                          No chyba, że opchną Rogera gdzieś do Rosji

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                            Widzisz i tu dochodzimy do sedna sprawy. Nie lubię takich graczy jak on, którzy płaczą na boisku, przy każdym kontakcie z rywalem mają łzy w oczach i ogólnie wyglądają jakby mieli się zaraz rozpłakać. Rzeźniczak dodatkowo nie umie robić wślizgów, co jak na bocznego obrońcę jest skandalem no i ma problemy z dośrodkowaniami. Wiem, że i tak jest lepiej niż było, ale Rzeźniczak mnie nie przekonuje i już.

nigdy nie miałem wrażenia, że Rzeźniczak odstawia noge i nie walczy. 'Płaczkiem' nazwano go raczej dlatego, że płakał po czerwonych kartkach.

Komentarz

• Od dłuższego czasu miło popatrzeć jak Rzeźnik zapierdala od bramki do bramki. A płakał po czerwonych dobre parę lat temu. Co do przyjścia Bonina na jego miejsce - dwa lata temu to tak - teraz nie.

Komentarz

• Zamieszczone przez pu(L)on Zobacz posta
                                wcale mnie to nie dziwi
                                On, Parker, tak by można wymieniac w kołko.

Od dawna problemem nie tylko Legii ale i całej Ligi nie jest tyle sam skouting co ocena realnych możliwości piłkarzy. Przyjdzie czarny **** wie skad to go dadza po 10 godzinnym locie na snieg przy -10 i karza grac.

Albo "zbyt słaby fizycznie" Parker, wystarczyło popatrzec jak pykał obrońców naszych w kadrze.

Bo co z tego ze jakis menago ma interes w tym ze kogos tam opchnie, nawet moze byc to niezły człowiek jak ocena zajmuje się Jóźwiak.

Józwiak moze i lata po Francjach i innych i pewnie ktos tam ciekawy biega co by dał u Nas rade, jak niestety facet kompletnie nie ma nosa. I w Legii cały czas leci na "fejmie" sprzed lat i jedyny sukces to Łatara.
                                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Pracuję...
                                X