Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wolno zapominać o Smolińskim. Chłopak może grać na lewej stronie pomocy oraz w środku więc obsada tych dwóch pozycja wydaję się być kompletna. Na środek mamy Jarzę, Ariela, Gizę, Iwańskiego, Rogera (niestety) a na lewą Rybusa no i tego nieszczęsnego Ostrowskiego. Smoła miał całkiem udaną rundę w ŁKSie więc może okazać się darmowym wzmocnieniem naszego składu.

Na pewno wzmocnić trzeba całą prawą stronę. Sam Rzeźnik nie może grać na prawej obronie, musi mieć zmiennika. Prawa pomoc to ogólna tragedia. Radović bez formy, Szałachowski jest chyba ze szkła, a Giza to nominalny środkowy pomocnik. Może ten Pawłowski z Lubina by się sprawdził, bo innych kandydatów jakoś nie widzę.

P.S. A ma prawej obronie, jaklo zmiennika, widziałbym Fonfarę z Bełchatowa.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Powisle Zobacz posta
      ...
      co do cytatu to- Mirosław Trzeciak:

- Unikamy przecieków w sprawach transferowych, gdyż wszelkie informacje pojawiające się w prasie bardzo przeszkadzają w negocjacjach. W tym roku w każdej ze spekulacji jest trochę prawdy. Sytuację finansową mamy taką, jaką mamy. Wkrótce zaczną spływać do klubu pieniądze z tytułu transferów - choćby za Błażeja Augustyna. Będą one pewnie przeznaczone na to, aby wzmocnić zespół. W miarę jak te środki będą się pojawiać, będziemy rozmawiać z zawodnikami, których mamy na oku. Potrzebujemy trochę czasu.
      [jak] oni czekają
      przecież ta kasa wpłynie, więc mogli by wydobyć kasę już teraz z klubu na te niby wzmocnienia

Komentarz

• Smolinski to rzeczywisce jest wyjscie choc mnie on nigdy nie przekonywal. Wg mnie na gre w 1 skladzie szanse ma marne i najlepsze dla niego byloby wypozyczenie. Choc nie mialbym nic przeciwko gdyby Trzeciak go do spolki z Kumbevem i Ekwueme probowal wymienic na Pawlowskiego. Plusem Smolinskiego jest to ze potrafi grac i na srodku i jesli juz to pewnie na tej pozycji bedzie mial wieksze szanse jesli odejdzie Roger.

No wlasnie Siekan na srodku jest niby duzo zawodnikow ale z defensywnych tylko Borysiuk i Jarza przy czym ten drugi leczy kontuzje.

Pogmatwane to troche i duzo zalezy od tego czy odejdzie Roger. Wg mnie mamy nadmiar zawodnikow na srodku i na lewej obronie. Wiec Rzezniczaka samego mozna by bylo zostawic przesuwajac tam w razie potrzeby Szale czy Jarze, a skupic sie na defensywnym (srodkowym) pomocniku i lewym skrzydlowym. Przy zalozeniu ze odejdzie Roger i Smola.
        Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
          Smolinski to rzeczywisce jest wyjscie choc mnie on nigdy nie przekonywal. Wg mnie na gre w 1 skladzie szanse ma marne i najlepsze dla niego byloby wypozyczenie.
          A dla mnie ten koleś to najbardziej niedoceniony grajek w Legii i to już od długiego czasu.

Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
          Pogmatwane to troche i duzo zalezy od tego czy odejdzie Roger. Wg mnie mamy nadmiar zawodnikow na srodku i na lewej obronie. Wiec Rzezniczaka samego mozna by bylo zostawic przesuwajac tam w razie potrzeby Szale czy Jarze, a skupic sie na defensywnym (srodkowym) pomocniku i lewym skrzydlowym. Przy zalozeniu ze odejdzie Roger i Smola.
          Roger odejśc by mógł, ale wątpię by to się zdarzyło. Cienias jest i tyle, efekciarz. Jak przeciwnik przyciście, zrobi ciaśniej w środku nie ma Rogerka Dlatego uwazam, że na jego pozycji powinien zagrac Mięciel, zwłaszcza że sam deklaruje że może grac ofensywnego pomocnika.

Jak na razie Legii brak dobrego lewoskrzydłowego, takiego co by bramki zasadzał. To powinien być priorytet jeśli Urban ma się konsekwentnie trzymać swojej koncepcji ale z tego co pamiętam on sam deklarował że pewne rozwiązania sie nie sprawdziły i trzeba będzie to i owo zmienić. Czy to oznacza przejście na 4-4-2? Jeśli tak, to widzę w tym ostateczne rozwiązanie kwestii Rogera
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
            A dla mnie ten koleś to najbardziej niedoceniony grajek w Legii i to już od długiego czasu.
            mam takie samo odczucie. Ja był Smolińskiego zostawił. W eŁKSie grał bardzo dobrze. ciągnął ich grę (pamiętam, że grał bardzo dobrze np w meczu Lech-ŁKS czy też Polonia W-ŁKS).
            Poza tym warto przypomnieć mecz Smolińskiego w PE Polonia W-Legia, gdzie wszedł na boisko z ławki, strzelił gola i rozruszał szeregi wojskowych. Do tego legionista z krwi i kości. Ale lepiej sprowadzać zawodników typu Tito.

Komentarz

• Korzym już wypożyczony do GKS Bełchatów.

Komentarz

• Co sie tyczy Hernaniego, bo ktos wyzej o nim wspominal to raczej zosatnie w Koronie.

http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,352...kontraktu.html
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Co do Korzyma - wieczny talent, jedzie chyba na tym, że był w szkółce Chelsea.Według mnie nic z niego nie będzie, zapowiadał się dobrze, ale cofnął się w rozwoju.Sprzedać w pizdu.
                  Co do Smolińskiego - jak się nie mylę '85 rocznik - 24 lata, więc to już jest/powinien być ukształtowany zawodnik.Wypożycza się 17-22 latków, a nie 24-latka.Miał bardzo dobrą wiosnę w ŁKS-ie, moim zdaniem powinien zostać i dostać szansę.Szansę, czyli dać mu zagrać kilka razy w pierwszym składzie, a nie po 1 meczu skreślić czy wpuszczać na 'ogony'.

Komentarz

• Inna sprawa ze nikt Smole szansy powaznej nie da tylko za to ze jest z Warszawy. Musi pokazac ze chce na treningach. A nie poddawac sie co wydaje mi sie przez jakies pol roku przed wypozyczeniem do LKS'u przebijalo sie z wywiadow z nim.

Korzym moze jeszcze zaskoczy kto wie? Poki co kariery wielkiej nie robi. Ale z tymi 3 bramkami i tak lepszy statystycznie od Palucha i Grzelaka.
                    Moin, moin was geht?

Komentarz

• Smoła ma duża konkurencję na swojej pozycji - Iwański, Giza, Roger, Jarza.Chyba, że sprawdziłby się na lewej pomocy.

Marzy mi się taka oto 11:
                      Mucha - Bronowicki Astiz Choto Wawrzyniak - Szałachowski Giza Iwański Smoliński - Mięciel Chinyama Jeszcze jakby Sagan przyszedł :marzy:

Komentarz

• Bronowicki
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
                          Korzym moze jeszcze zaskoczy kto wie? Poki co kariery wielkiej nie robi. Ale z tymi 3 bramkami i tak lepszy statystycznie od Palucha i Grzelaka.
                          ja mam ciągle w pamięci jego bramki z Krakowa i z Lubina jakoś zawsze byłem zwolennikiem małolatów i w nich bardzo wierzyłem. Mam nadzieje, że w końcu coś pokaże.

Komentarz

• Piłkarz efektowny, pasujący do koncepcji naszego trenera, a jednocześnie związany z Legią - tak transfer 33-letniego napastnika skomentował dyrektor sportowy Legii, Mirosław Trzeciak.
                            o kim mowa? o Mięcielu

Więcej o przyjściu Mięciela pisze futbolnet.
                            http://futbolnet.pl/klub/legia-warszawa

Komentarz

• Dobra, ale weź wyjdź już z talerza bo cię frytki napierdolą.
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• NIíby nie ma co sie podniecac sparingami ale czym z drugiej strony jak sezon ogorkowy jest. Ladny wnik napastnicy juz cos pokazuja co cieszy. Chyba rzeczywiscie przejdziemy na 442. Jak ktos ogladal to niech napisze jak gral Smola. W sumie gdyby zostal i realnie walczyl o sklad to pare spraw z kadra by sie rozwiazalo.
                                Moin, moin was geht?

Komentarz

Pracuję...
                                X