Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
    Co za czasy.
    Pamiętam w jakiej atmosferze Mięciel odchodził z Legii. "Hej Ufo, zabierz Mięciela" oraz "Manuela za Mięciela".
    Teraz przez większość jest oczekiwany jako zbawca...
    Ta.

Komentarz

• Jeśli chodzi o Mięciela, to fajnie, że ktoś w tych skurwiałych czasach komercyjnej piłki jest w stanie zrezygnowac z zarabiania porządnego hajsu chocby na Cyprze i przyjsc grac za "grosze" w chujowej polskiej lidze. Gatunek takich piłkarzy jest już na wyginięciu...

Komentarz

• Po pierwsze, to jakie grosze? Po drugie, piłkarz ma rodzinę - dzieci które trzeba posłać do polskiej szkoły, żona jeżeli ma wykształcenie też wolałaby pewnie pracować w Polsce. Po trzecie, to ile się można tułać po zagranicach? Nikt nie chce być obywatelem II klasy.

Komentarz

• Chyba nie bardzo zrozumiałeś co napisałem.

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
            Ale mimo to jak na niego wtedy wszyscy spiewali, byl on z tej Legii za ktora wiekszosc z pewnoscia teskni. Ja to tak odbieram.
            Tez tak uwazam. Cos w tamtej Legii bylo, chociaz jest to uczucie idiotyczne. Kompletnie niewytłumaczalne. Bo przeca taki Mięciel czy Czereś czy Szamo grali w chamsko przehandlowanym 0-3 w Poznaniu. Ale i tak to bylo cos innego. Inne mialem podejscie do nich niz do aktualnych. Jakby Włodar wrócił tez bym sie cieszył. Ale juz z Burego czy Fabiańskiego nie. Oni mi są obojetni, a tych lubiłem. Mimo, ze jak mówie, na wiosne 98 mecze leciały ładnie - ŁKS, Widzew, Lech.

Zestarzelismy sie chyba
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Pelna zgoda.
              Kazdy kto pamieta chociazby lata 90' i potrafi je porownac z tymi teraz woli Szamo ktory pewnym gestem potrafil zagotowc caly sektor na Widzewie,Sokolowskiego w koszulce Warriors i Vuko na ogrodzeniu Zylety niz najwieksze gwiazdy biegajace po nowym stadionie.

Mieciel jest przykladem ze naszczescie nie wszyscy pilkarze to prostytutki,sa tez tacy ktorzy maja jeszcze jakis sentyment klubowy ktory kieruje ich wyborem bardziej niz pieniadze w Emiratch Arabskich czy Katarze.
              Co nie zmienia faktu ze jesli juz do nas przyszedl to musi zapierdalac i walczyc.
              Ostatnio edytowany przez Francais; [ARG:4 UNDEFINED].
              Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                Po pierwsze, to jakie grosze? Po drugie, piłkarz ma rodzinę - dzieci które trzeba posłać do polskiej szkoły, żona jeżeli ma wykształcenie też wolałaby pewnie pracować w Polsce. Po trzecie, to ile się można tułać po zagranicach? Nikt nie chce być obywatelem II klasy.
                Krzynówek z Bąkiem też mają dzieci, a do kraju wybierają się jak sójka za morze. Fakt, groszy Mięciel nie będzie zarabiał, ale dla w.w. możliwość zarabiania 2 razy więcej była wystarczającym argumentem.

Jak w Grecji przestaną płacić, to i Władeczek wróci
                Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Tez tak uwazam. Cos w tamtej Legii bylo, chociaz jest to uczucie idiotyczne. Kompletnie niewytłumaczalne. Bo przeca taki Mięciel czy Czereś czy Szamo grali w chamsko przehandlowanym 0-3 w Poznaniu. Ale i tak to bylo cos innego. Inne mialem podejscie do nich niz do aktualnych. Jakby Włodar wrócił tez bym sie cieszył. Ale juz z Burego czy Fabiańskiego nie. Oni mi są obojetni, a tych lubiłem. Mimo, ze jak mówie, na wiosne 98 mecze leciały ładnie - ŁKS, Widzew, Lech.

Zestarzelismy sie chyba
                  Urok lat 90-tych. Cóż więcej mówić, kto pamięta ten wie o co chodzi. Inne czasy, trochę też inne podejście ludzi.

to se ne vrati.
                  "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Cos w tamtej Legii bylo, chociaz jest to uczucie idiotyczne. Kompletnie niewytłumaczalne.
                    Moim zdaniem wytłumaczalne, po prostu byliśmy młodsi, inaczej człowiek patrzył na wszystko, no i niebagatelną rolę na to jak teraz odbieramy drużynę i osiągane przez nią wyniki (przynajmniej ja) odegrało iti.
                    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Zestarzelismy sie chyba
                      Chyba tak, bo dla mnie to był okres bardzo podobny do dzisiejszego. Kasa w klubie była ale żółtych gówno obchodziło co się z nią dzieje i wyników żadnych. Totalna olewka, wybieranie sobie trenerów przez kopaczy, Kopa i Stachurski kręcący swoje lody, jakieś ***** Janiaki i inne wynalazki. W ogóle jakoś nie mam sentymentu do tamtych czasów, chociaż do niektórych piłkarzy tak.

Fajnie, że Mięciel wraca, bo to jednak swój, ale piłkarzem wielkim nigdy nie był i jak strzeli 10 goli to dla mnie będzie znakomicie.

Nędza won. Nigdy więcej!
                      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                      ------------------------
                      Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                        jak strzeli 10 goli
                        więcej od niego nie wymagam. Tylko że potrzebny jest drugi, który strzeli ponad 15. A Cziłała ma okres przygotowawczy z głowy, więc pewnie zacznie grać dopiero późną jesienią.
                        Koniecznie muszą sprowadzić jeszcze jednego napadziora, który będzie walczył o króla strzelców.

Komentarz

• Ja o atak jest już jakoś dziwnie spokojny. Nawet jakby mieli grać dwójką napastników.
                          Mięciel (Paluchowski), Chinyama (Szałachowski). W obwodzie trzymać Grzelaka i Koseckiego.
                          Kolejny napastnik jest niepotrzebny.
                          Przydałby się środkowy obrońca i najlepiej uniwersalny (lewy,prawy) pomocnik.
                          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Srodkowy obronca? Chyba raczej prawy. Na srodku sa przeciez Astiz, Choto, Szala, Kumbev, Wawrzyniak (!) i Jedrzejczyk. W sumie na prawej obronie Rzezniczak robi stale postepy i rzadko lapie kontuzje. Od biedy moze go zastapic Szala z Jarzebowskim jak bedzie musial za kartki pauzowac. Co do uniwersalnego skrzydlowego - pelna zgoda. Przydalby sie. Przy czym mi sie wydaje ze Urban Szalacha raczej bedzie jako wlasnie takiego skrzydlowego traktowac a nie jako napastnika.

Ja bym powiedzial Kumbev do odstrzalu na jego miejsce prawy obronca. No i ewentualnie (byloby super) lewy (albo lepiej uniwersalny) skrzydlowy i srodkowy pomocnik (Roger pewnie odejdzie, Ekwueme w najlepszym wypadku wyppozyczyc trzeba, Jarza - wiadomo).

Problemu by nie bylo gdyby Ostrowski okazal sie zawodnikiem mogacym skutecznie konkurowac z Rybusem. No ale przynajmniej poki co tak nie jest.
                            Ostatnio edytowany przez gniewko; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Moin, moin was geht?

Komentarz

• Przydałby się Hernani, jemu chyba się kontrakt skończył? Nie wiem dlaczego się nim nie interesujemy, pewnie nie ma większych wymagań finansowych niż Descarga.
                              Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                                Chyba tak, bo dla mnie to był okres bardzo podobny do dzisiejszego. Kasa w klubie była ale żółtych gówno obchodziło co się z nią dzieje i wyników żadnych. Totalna olewka, wybieranie sobie trenerów przez kopaczy, Kopa i Stachurski kręcący swoje lody, jakieś ***** Janiaki i inne wynalazki. W ogóle jakoś nie mam sentymentu do tamtych czasów, chociaż do niektórych piłkarzy tak.
                                w 100% sie zgadzam, kazdy teraz inaczej patrzy na te czasy bo tak to jest z człowiekiem ze wraz z upływem czasu pamieta sie tylko te mile momenty a wiadomo jaki był wtedy klimat kibicowania, jaka atmosfera na trybunach itd itp szalone lata 90

w tamtych czasach było wiele haniebnie przegranych meczow ktore jakos ciezko mi zapomniec (m.in. 3:0 z Lechem), wycieczki na treningi, jazda na pilkarzy w trakcie meczów. Jako ze byłem mlody i naiwny to nie wierzyłem ze moi "idole" moga w taki sposob przegrywac mecze, zeby tylko zwolnic trenera.
                                Nigdy nie zapomne tych sezonow kiedy caly tydzien sie kombinowało jak pojsc/pojechac na mecz, tego okresu jak sie miało x lat mniej () ale pilkarzy za ktorymi tesknie z tamtych czasow mozna policzyc na palcach jednej reki.

i zeby totalnie nie rozmywac to wypowiedz Mirka jak zwykle napawa optymizmem. czy mi sie wydaje czy my aby ostatnio nie dostalismy 500 tys. euro za Augustyna? to juz tej kasy nie ma?

- Mamy pewne potrzeby, ale musimy się zastanowić, co jest priorytetowe. Być może ktoś odejdzie. Wtedy będziemy mieli środki, aby zapłacić za nowego gracza. W przeciwnym razie szukamy piłkarzy z kartą zawodniczą. Mamy jednak szeroką kadrę i kilku młodych zawodników może liczyć na wypożyczenie do innych klubów - powiedział Trzeciak.
                                Ostatnio edytowany przez Powiśle; [ARG:4 UNDEFINED].
                                O RETY! O RETY!

Komentarz

Pracuję...
                                X