Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Byle by tylko nie kupili piechny bo sie pojawiaja takie informacje
    Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez pitik
      Byle by tylko nie kupili piechny bo sie pojawiaja takie informacje
      chyba w Życiu na gorąco

Komentarz

• Zamieszczone przez Dziennik
        "Od miesiąca jestem wolnym graczem z kartą na ręku. Gdybym tylko dostał telefon od Janasa, to następnego dnia stawiłbym się na zgrupowaniu reprezentacji. I gwarantuję, że nie odstawałbym formą od kolegów." - mówi Emmanuel Olisadebe. "Jestem otwarty na propozycję ze strony Legii. To bardzo dobry zespół i odpowiednie miejsce do kontynuowania kariery. Słyszałem, że trener Wdowczyk, z którym kiedyś pracowałem, robi tam świetną robotę. Wiem, że Legia gra bardzo dobrze i zmierza po mistrzostwo Polski. Planem jest awans do Ligi Mistrzów, a jeśli ten cel postawił sobie Wdowczyk, to jestem pewien, że go zrealizuje. Nie ukrywam, że chętnie bym mu w tym pomógł" - dodał były piłkarz Portsmouth.

Komentarz

• Co do Olisadebe, to uważam go za niezłego zawodnika, choć trochę chimerycznego. Potrafi grać efektownie i co ważne strzelać gole. Jest tylko jedno "ale" (pomijając względy pozasportowe) - Legia już ma podobnych stylem gry zawodników(Janczyk, Szałachowski) - małych , szybkich. Miom zdaniem potrzebny nam jest mocny fizycznie i dobry technicznie typowy środkowy egzekutor, taka dwa, trzy razy lepsza wersja Stanko.
          "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Mamy Klatta

Komentarz

• Znowu to samo.

Zamieszczone przez Noris
              Co do Olisadebe, to uważam go za niezłego zawodnika, choć trochę chimerycznego. Potrafi grać efektownie i co ważne strzelać gole.

Komu, gdzie, kiedy ostatnio?!

PS. Wiśle w barwach Pao nie liczę, zrobił co do niego należało.

Komentarz

• Ostatnio, ostatnio, ostatnio...
                A Sporting to puścił "ostatnio" Edsona, bo ten tak szalał na lewym skrzydle w lidze portugalskiej, że nie byli w stanie przebić oferty Legii. Podobnie Quattara, nawet Roger(chociż tutaj sytuacja była trochę inna). Tak jak pisałem, nie jestem zwolennikiem Olisadebe w Legii, ale ze względu na jego mentalność, oraz posiadanie już przez trenera zawodników o podobnych predyspozycjach.
                A jeśli chodzi o Klatta, to ja tam w niego wierzę, oby nie łapał tylko kontuzjii.
                "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym."

Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów

Komentarz

• Zamieszczone przez Noris
                  Ostatnio, ostatnio, ostatnio...
                  A Sporting to puścił "ostatnio" Edsona, bo ten tak szalał na lewym skrzydle w lidze portugalskiej, że nie byli w stanie przebić oferty Legii. Podobnie Quattara, nawet Roger(chociż tutaj sytuacja była trochę inna). Tak jak pisałem, nie jestem zwolennikiem Olisadebe w Legii, ale ze względu na jego mentalność, oraz posiadanie już przez trenera zawodników o podobnych predyspozycjach.
                  A jeśli chodzi o Klatta, to ja tam w niego wierzę, oby nie łapał tylko kontuzjii.
                  Każdy z wymienionych przez Ciebie to zdrowi, ciągle perspektywiczni gracze, którzy dobrze się wkomponowali w drużynę. Za co brawa dla tych, którzy ich sprowadzili i wprowadzili do gry. A Olisadebe chciałby grać za zasługi 5 lat temu w reprze. A jest po kontuzjach cienki jak dupa węża. Nie potrzeba nam nie grających rekonwalescentów. I tyle w temacie.

Komentarz

• ludzie nauczcie się wreszcie... to jes Outtara a nie Quattara

Komentarz

• Zamieszczone przez M@+
                      ludzie nauczcie się wreszcie... to jes Outtara a nie Quattara
                      Ludzie nauczcie się wreszcie to jest Ouattara a nie Quattara ani Outtara
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
                        Znowu to samo.

PS. Wiśle w barwach Pao nie liczę, zrobił co do niego należało.
                        Chyba o to chodzi w przypadku napastnikow - zeby robili, co do nich nalezy.

Na duzo lepszych napastnikow, niz mamy obecnie, nie bardzo nas stac. Dokupowanie takich samych nie ma sensu.
                        Olisadebe kiedys byl duzo lepszy i moze znow taki bedzie.
                        Saganowski, jak do Legii przychodzil tez mial byc niby juz kaleka i przedwczesnym emerytem.
                        Ile czasu nie gral Bury zanim sie u nas pojwil?
                        Jesli Oli nie zarzada pieniedzy powyzej przecietnej pensji w klubie (w pierwszej druzynie), to nalezy go sprawdzic. Ryzykujemy niewiele. Zyskac mozemy duzo.
                        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Raz w roku to i kura pierdnie. :P

Dla mnie za duże ryzyko i tłumaczyłem to już wcześniej.
                          Potrzebujemy zawodnika na grę od zaraz i to takiego, który będzie wzmocnieniem i pewniakiem w pierwszej "11".
                          Przy Olisadebe za dużo pytań typu: czy się nie odezwie kontuzja, czy wróci do dawnej formy, co prezentuje jeśli nie gra w klubie, czy nie będzie "gwiazdował" itp. Dla mnie za dużo niewiadomych, więc nie zaryzykuję.
                          Poza tym, jeśli prawdą jest, że mogą wydać sporo hajsu na napadziora z prawdziwego zdarzenia, to Olisadebe może mu w tej chwili buty wiązać.

Komentarz

• Potrzebujemy. Tylko czy dostaniemy? A jesli tak, to za ile? I czy ITI wyda tyle?
                            Skad bedzie wiadomo, ze sie taki od razu zgra z druzyna i bedzie wzmocnieniem?
                            Kiedys do Legii przychodzila gwiazda Ruchu Chorzow - sprawdzany w reprze Srutwa. Bardzo chwalony przed przyjsciem do nas byl Yahaya.
                            Nie okazali sie wmocnieniami. Svitlica tez wzmocnieniem nie byl "od zaraz". Rozwinal sie dopiero po sezonie u nas. (Wczesniej stracil miejsce w ataku na rzecz Czereszewskiego). Pewniakiem do gry w pierwszej 11 byl Wlodarczyk.
                            Naprawde - o tym, kto sie nadaje, a kto nie dowiemy sie dopiero po sprawzeniu go w Legii i rekonwalescent, ktory chce wrocic na szczyt moze sie okazac zncznie przydatniejszy niz sciagany skads gwiazdor.
                            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
                              Naprawde - o tym, kto sie nadaje, a kto nie dowiemy sie dopiero po sprawzeniu go w Legii i rekonwalescent, ktory chce wrocic na szczyt moze sie okazac zncznie przydatniejszy niz sciagany skads gwiazdor.
                              W ciągu ostatniego roku Olisadebe zaistniał wyłącznie w meczach PAO z Wisłą. Zarówno w Atenach, jak i w Anglii dał się poznać jako piłkarz z "humorami".

Prawda jest taka, że Emsi po sezonie zostanie na lodzie i łapie się teraz każdej deski ratunku (w tym wypadku jest nią Legia). Przypomnij sobie, jak Olisadebe pożegnał się z kadrą po odejściu Engela. Wiecznie kontuzjowany, kłótliwy karierowicz, który ostatni dobry i równy sezon miał chyba 4 lata temu- według mnie nie takiego zawodnika Legia potrzebuje.

Komentarz

• Kiedy odchodził z PAO mówił że do Polski w żadnym wypadku...
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X