Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale zel jak byl tak jest a to najwazniejsze. Czekam na przewrotki.

edit: Kijek ubiegles mnie. Mi sie wydaje ze nikt od niego nie oczekuje ze bedzie zbawiac Legie. 8 jak strzeli bedzie dobrze. Ale jakosciowo i tak sporo do przodu. Na Rockiego przx cslym szacunku patrzec nie moglem. Dodatkowy plus doswiadczenie. Takich sytuacji jak Paluch z Jaga marnowac nie powinien.
    Ostatnio edytowany przez gniewko; [ARG:4 UNDEFINED].
    Moin, moin was geht?

Komentarz

• Lepiej żeby nie robił przewrotek bo w tym wieku jeszcze co se złamie.....

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
        Cieciak pokazał, że jak chce to potrafi coś załatwić.
        Tutaj to akurat Mieciel chcial i pewnie tylko dla tego cos z tego wyszlo.Fajnie wreszcie ze ktos doda kolorytu tej druzynie.

A i koszulke z Miecielem juz mam wiec same plusy
        Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
          Ale zel jak byl tak jest a to najwazniejsze. Czekam na przewrotki.

edit: Kijek ubiegles mnie. Mi sie wydaje ze nikt od niego nie oczekuje ze bedzie zbawiac Legie. 8 jak strzeli bedzie dobrze.
          Jak dla mnie może nie strzelić żadnej jeśli Chinyama strzeli przy nim 30. Wazne czy będzie grał w drużynie czy będzie rogerował...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
            Lepiej żeby nie robił przewrotek bo w tym wieku jeszcze co se złamie.....
            Otóż to. Wiek - jego największa wada, dziwne że jeszcze jeszcze gra w piłkę. Wolałbym dobrego napastnika, który służby nam trochę dłużej niż rok. Ale dobra, lepiej mieć starszego Mięciela który coś potrafi, niż młodego Arru któremu umiejętności wyraźnie brakuje.
            Ostatnio edytowany przez Snopek; [ARG:4 UNDEFINED].
            "Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina." - Ronald Reagan

Komentarz

• Dostałem maila od KP Legia Warszawa S.S.A. z informacją o transferze Mięciela
              sie chwalą
              ...my tu na Legii bezinteresownie, nie dla pieniędzy, tylko dla wspomnień...

Komentarz

• Z początku bałem się, że Mireczek znowu spieprzy sprawę. Chodzi mi tu o nieznajomość słów "netto" i "brutto"

Z drugiej strony przypadek Miętowego pokazuje inne podejście do sprawy. Dla Bąka i Krzynówka byliśmy jedynie kartą przetargową, klubem do którego oferty podchodzili mało poważnie. Gdzieś czytałem, że Ergotelis proponował Mięcielowi zarobki w wysokości 400 tys. euro. A przyszedł do Nas za sumę połowę mniejszą.

Może dzięki temu transferowi Urban spróbuje powoli przejść na ustawienie z dwoma napadziorami?

Komentarz

• Zamieszczone przez MARCIN-PL Zobacz posta
                  Kurczę nie pamiętam żeby to Kucharz miał taki plaster a Mięciel na bank go reklamował w Bravo Sport wiem bo miałem swego czasu prenumeratę
                  Chyba cała drużyna miała wtedy prenumeratę

Komentarz

• No to Mięciel już podpadł właścicielom
                    Nawet cypryjskie i greckie drużyny mają lepsze płace i jeżeli prezesi myślą o walce w Europie to muszą sięgnąć głębiej do kieszeni" - dodał Mięciel.
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Chciałbym zauważyć, że ttransfer ten nie rozwiązuje kwestii piosenki - "W tramwaju jest tłok..."
                      ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Mar-cin Mię-ciel :P

Komentarz

• Co by nie mówić - sporą frajdą będzie znowu zobaczyć Żelowego w legijnej koszulce.

Powroty charakterystycznych, kultowych postaci zawsze cieszyły - oby Marcin więcej pograł niż w przeszłości Dziekan, Kowal czy Kucharski po powrotach.

Życzyć zdrowia, oby omijał gabinet szarlatana Machowskiego, bo wiadomo jak się to może skończyć.

Mała ciekawostka, za weszło:
                          Marcin Mięciel, w drugiej połowie lat 90. idol warszawskich nastolatek, przyjeżdżający na treningi zielonym Kawasaki Ninja, dziś wraca do Legii jako stateczny pan i ojciec rodziny. A skoro już o tym Kawasaki wspomnieliśmy... Kiedyś chciał się nim przejechać Piotrek Mosór. No i się tak przejechał, że po chwili leżał na ziemi z zerwanymi więzadłami. Dzień później przyszedł do klubu, przebrał się na trening, wyszedł na boisko i przy grze w "dziadka": - Ałaaaaaa! Oficjalnie do urazu doszło podczas zajęć, chyba się nawet udało dostać jakieś ubezpieczenie dzięki temu.
                          Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
                            Chciałbym zauważyć, że ttransfer ten nie rozwiązuje kwestii piosenki - "W tramwaju jest tłok..."
                            dwie bramki Miętowy i dwie Szałachowski

Komentarz

• Co za czasy.
                              Pamiętam w jakiej atmosferze Mięciel odchodził z Legii. "Hej Ufo, zabierz Mięciela" oraz "Manuela za Mięciela".
                              Teraz przez większość jest oczekiwany jako zbawca...
                              Legia
                              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
                                Pamiętam w jakiej atmosferze Mięciel odchodził z Legii. "Hej Ufo, zabierz Mięciela" oraz "Manuela za Mięciela".
                                Ale mimo to jak na niego wtedy wszyscy spiewali, byl on z tej Legii za ktora wiekszosc z pewnoscia teskni. Ja to tak odbieram.

Pozatym transfer na plus, ale to ze Mietowy kogos zlapie w przerwie za ryj jak nie bedzie szlo, lub bedzie naszym zbawca ktory nastrzela 30 bramek w sezonie, poprostu nie wierze. Jak strzeli z 8-10 bramek bedzie git. Nie oczekuje od niego duzo.
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X