Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta

Skórkie w naszywki,żel we włosach,polski Włoch..

Majtki zjeżdżały do kostek niejednej
    I słynny plaster na nos co w Bravo Sport w 1997 r. do gazety dodawali

Ogółem można się cieszyć, że jakaś większa konkurencja będzie w ataku... ja i tak wciąż liczę na Grzelaka (wiem wiem głupi jestem) oby wytrzymał z 20 meczów bez kontuzji to jeszcze pokaże na co go stać
    Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez MARCIN-PL Zobacz posta
      ja i tak wciąż liczę na Grzelaka (wiem wiem głupi jestem) oby wytrzymał z 20 meczów bez kontuzji to jeszcze pokaże na co go stać
      A na co go stać?

Komentarz

• Zamieszczone przez MARCIN-PL Zobacz posta
        I słynny plaster na nos co w Bravo Sport w 1997 r. do gazety dodawali
        A czy plastra na nos nie naklejał sobie Kucharski, jak zobaczył że na MŚ piłkarze takie zakładali i spytany o to po co to robi, to odpowiedział szczerze, że zauważył takie w TV to i sam sobie nakleił?!

Komentarz

• Dokładnie tak było, plasterek był od Kucharza. Jeśli mnie pamięc nie myli to, pisało tam również że ten plaster pomaga oddychać i zwiększa wydolnosc sportowca :P

Mięciel jest w tej chwili jedynym zawodnikiem, który kojarzy mi się ze stara Legią. Wyniki były słabe, daewoo i inne historie, jednak tamta Legia mial coś w sobie. A dzisiejsze piłkarzyki odejdą w niepamięc baaardzo szybko. Dzisiejsza Legia to banda rzemieślników ktorzy traktuja nasz klub jak zwykłe miejsce pracy, niestety.

Komentarz

• Jeżeli informacja z Miętowym się potwierdzi to super.
            Mimo, że nie prezentował się genialnie za czasów Dełu to i tak bardzo się cieszę że wraca. Potrzebny jest taki ktoś jak on. Doświadczenie zebrane zagranicą napewno ukształtowalo go jako pilkarza, który wie po co wychodzi na boisko.
            Cieciak zaplusował tym razem

Komentarz

• Tak sie tylko przy tej okazji zastanawiam ile to juz lat co wakacje słyszymy o Miecielu.
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                A czy plastra na nos nie naklejał sobie Kucharski, jak zobaczył że na MŚ piłkarze takie zakładali i spytany o to po co to robi, to odpowiedział szczerze, że zauważył takie w TV to i sam sobie nakleił?!
                Zamieszczone przez jarecqi_(L) Zobacz posta
                Dokładnie tak było, plasterek był od Kucharza. Jeśli mnie pamięc nie myli to, pisało tam również że ten plaster pomaga oddychać i zwiększa wydolnosc sportowca :P
                Kurczę nie pamiętam żeby to Kucharz miał taki plaster a Mięciel na bank go reklamował w Bravo Sport wiem bo miałem swego czasu prenumeratę
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Już potwierdzone. Marcin "Plasterek" Mięciel oficjalnie w Legii.
                  Ostatnio edytowany przez Shin-Ski; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Transfer pierwszej potrzeby zalatwiony. Wg mnie dobry ruch. Miedzy Miecielem a Rockim roznica olbrzymia. Teraz pewnie beda szukac prawego obronce i lewego pomocnika ale to juz za granica raczej. Jestem ciekawy czy nie daloby sie z obecnej kadry wymiany zrobic zeby dodatkowo wzmocnic zespol. Np. wymienic Ekwueme i Kumbeva na Pawlowskiego.

Poza tym juz calkiem spoko. Oby tylko kontuzji nie bylo.
                    Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
                      Teraz pewnie beda szukac
                      Oni nie szukają, do nich przyjeżdża menago piłkarza z kasetą nagraną na treningu i namawia do zakupu.
                      Cieciak h ci w kakao !
                      Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
                        Poza tym juz calkiem spoko. Oby tylko kontuzji nie bylo.
                        Aby tak było to tutaj też przydałby się chyba transfer - z klubu i do klubu (osób odpowiedzialnych za zdrowie naszych graczy).

Co do Mięciela to można by powiedzieć że wreszcie im sie udało. Ciesze się, choć nadchodzący sezon pokaże czy ten powrót będzie udany. Oby.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Cieciak pokazał, że jak chce to potrafi coś załatwić. Fakt, dobrze, że Mięciel do nas wraca, ale nie popadajmy w huraoptymizm. Na papierze przyjście kogoś takiego jak Mięciel jest wzmocnieniem, boisko jednak wszystko zweryfikuje.

To po pierwsze, a po drugie - żeby nie skończyło się tylko na jednym transferze do klubu, bo inne pozycje też wymagają wzmocnień, chociażby prawa pomoc. Lewe skrzydło też wypadałoby podrasować, że tak powiem. Podstawowi obrońcy też muszą mieć dobrych zmienników. Nie może być tak, że grali będą Kumbewy i inne takie wynalazki.
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• To zdjęcie, które wkleił Shin-Ski to naprawdę Mięciel czy fotomontaż tej panienki z prezebtacji? Bo piersi mają podobne
                            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Co by nie mówić ,to na fotce widac ,że "ząb czasu" nadgryzł Marcina

Komentarz

• Fajnie a nawet super, no ale Legii to On napewno nie zbawi.

Przyda sie ale na 15 bramek w sezonie nie licze, nigdy nie był typem strzelca i pewnie sie nic nie zmieniło.

Ale licze ze najładniejsza bramka sezonu bedzie jego, oczywiscie przewrotka

Ps. smiesznie tez pewnie bedzie.
                                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Pracuję...
                                X