Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez m84 Zobacz posta
    To ciekawe bo Mięciel sam o sobie mówi, że właśnie jest typem gracza na szpicę
    Nie wiem jak on się w tej chwili prezentuje piłkarsko, ale pamięam go z Legii i za dużo goli to on nie strzelał, co nie znaczy że nie potrafi tego robić !
    Dla mnie Mięciel to zawodnik który potrafi kiwnąć , skupić na sobie uwagę obrońców, dograć koledzę dobrą piłkę ale nie typowy egzekutor !
    ale ja się na piłce nie znam
    Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Nareszcie coś drgnęło z tymi transferami. A co do Kucharczyka to aż szoku doznałem, że Trzeciak tego nie spieprzył. Bardziej liczę, że będzie drugim Janczykiem niż Zjawińskim

Komentarz

• no to obstawiamy zakłady
        gdzie i kiedy Mietowego wieczorem na miescie będzie mozna spotkać
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
          Dla mnie Mięciel to zawodnik który potrafi kiwnąć , skupić na sobie uwagę obrońców, dograć koledzę dobrą piłkę ale nie typowy egzekutor !
          A dla mnie to prekursor stylu "żel, fura, komóra". Czyli stylu obecnie wśród kopaczy obowiązującego...
          "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Zamieszczone przez piotrekp Zobacz posta
            A co do Kucharczyka to aż szoku doznałem, że Trzeciak tego nie spieprzył.
            Oficjalna nic jeszcze o Kucharczyku nie podaje a na sport.pl napisane jak byk:

"Mogę powiedzieć tylko, że nie wyobrażam sobie, by Michał nie grał w Legii. W Nowym Dworze kibicują Legii, on jest kibicem Legii, prezes jest naszym kibicem. Interesowaliśmy się nim od dłuższego czasu i mogę tylko powiedzieć, że sprawa się bardzo szybko zakończy - stwierdził Trzeciak."

Z tego wniosek, że sprawa nie jest jeszcze zakończona i może się skończyć - znając legijne przypadki - różnie. Deklaracje to mało bo jak pisałem - sympatie sympatiami a biznes jest biznes...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
              A dla mnie to prekursor stylu "żel, fura, komóra". Czyli stylu obecnie wśród kopaczy obowiązującego...
              Masz rację ale piłkarsko niczego mu nigdy nie brakowało. Pokaż mi zawodnika który teraz potrafi uderzyć z przewrotki, kiwnąć. Jak dla mnie jeden z lepszych technicznie zawodników jakich miałem okazję oglądać na Legii.
              Poza tym z kim on ma teraz pić ? Młody też już nie jest, więc postrachem warszawskich dziewic już znowu nie będzie
              Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Fajnie, ze przyjdzie. Wspomnien czas... Chociaz wciaz ciezko uwierzyc, ze KP go sprowadzi.

Choc wole Wlodara. Zobaczcie ile meczow w lidze ma Nedza i ile goli i tak samo z Miecielem.
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Choc wole Wlodara . Zobaczcie ile meczow w lidze ma Nedza i ile goli i tak samo z Miecielem.
                  Włodar to z metra w słupek strzelał i karnego na trzy razy.
                  Mięciel według mnie jest od niego dużo lepszy, nawet ciężko ich porównywać, różnica klas !
                  Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Cudów na boisku po Mięcielu się nie spodziewam, ale liczę na to że jako weteran i spadkobierca starych zwyczajów wyniesionych z legijnej szatni lat 90tych... weźmie za mordy współczesne nażelowane piczki i wprowadzi dyscyplinę na boisku a przede wszystkim poza nim. Żel żelowi nierówny hehe
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Mi to on się jedynie kojarzy z czasami Deu, jak wpierdalaliśmy wszystko co było do wpierdolenia.

Komentarz

• Mietowy w Legii, poza jednym sezonem, nie przekroczył 10 bramek w sezonie:

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=1345

Władek, co by o nim nie mówić, trafiał dużo więcej. Miał przy tym niesamowitą zdolność w do chodzeniu do sytuacji strzeleckich. Niemniej zakładam, ze Mięciel czegoś tam za granicą się nauczył. Dokładając do tego doświadczenie, to w naszej lidze może byc profesorem.

Tak czy owak, uwierzę, jak zobaczę go z (L) na piersi
                        jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Mięciel / Włodarczyk w Legii (współczynnik bramek na mecz):
                          51-173 (0,29) / 42-122 (0,34)

Mięciel / Włodarczyk w silnej lidze (współczynnik bramek na mecz):
                          8-55 (0,11) / 0-7 (0)

Mięciel / Włodarczyk w Grecji (współczynnik bramek na mecz):
                          40-131 (0,31) / 2-18 (0,11)

Dla mnie porównanie Nędzy do Miętowego to jakieś nieporozumienie, to że w Legii mieli podobne osiągnięcia świadczy jedynie o słabości naszej kopanej, natomiast wyniki obu grajcarów na Zachodzie (czyli prawdziwa weryfikacja umiejętności) są drastycznie różne.

PS. Kurna arczi aż wierzyć się nie chce, że teraz Mięciela traktujemy jako gościa który ma trzymać towarzystwo za mordę. Ehh co za czasy

Komentarz

• hehe dokładnie.

Mięciel był chyba jednym z pierwszych nowoczesnych kopaczo-lanserów w Polsce.

Skórkie w naszywki,żel we włosach,polski Włoch..

Majtki zjeżdżały do kostek niejednej

Komentarz

• A tymczasem Legia stoi w kolejce po kolejnego młodziaka:

http://www.legialive.pl/news/30956_C...e_brakuje.html
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                                PS. Kurna arczi aż wierzyć się nie chce, że teraz Mięciela traktujemy jako gościa który ma trzymać towarzystwo za mordę. Ehh co za czasy
                                hehe... ano.

Ironia losu.
                                Największy outsider i gówniarz z mlekiem pod nosem w ekipie Janasa... teraz moją największą nadzieją.

Nigdy nie był specjalnie moim faworytem. Sam go jechałem od Manuel. Ale doczekaliśmy się takiej ekipy... na której tle nasz nażelowany pizduś glancuś jest naszym reprezentantem. Adwokatem naszego pokolenia i wizji futbolu. Liczę na to że nie będzie tylko odcinał kuponów od swojej sławy, tylko jeszcze ze dwa lata pociśnie i porządzi się w szatni.
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X