Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Leo Kurauzvione się nazywał
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Mamadou Balde bił ich na głowę, na prawdę dramatyczne te transfery Mirosława.
      Teraz MUSI być lepiej nie widzę innej opcji
      Jesteśmy tacy, jacy chcemy być. Żyjemy właśnie w taki sposób w jaki chcemy żyć! Za Żelazną Bramą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
        Eddie Stanford, Leo Kurzavione
        mam ich autografy - nie na sprzedaż

zdobył ktoś autograf Arru? To byłby ratytas!
        Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
        ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
        Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
        Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Odeszła legenda. Proponuję zastrzec numer koszulki Aru żeby już nikt nigdy w niej nie grał.

Komentarz

• No Trzeciak zaczyna mi imponowac... trzecie powazne wzmocnienie tego lata. Brawo Mirek

PS: A ja pamietam jeszcze jak boski Arru mowil ze bedzie krolem muraw w Polsce i beda go nazywac Arruakadabra(na wzor Ibrahimovica)
            Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Tragiczne jest to że do "sukcesów" Trzeciaka zaliczamy pozbywanie się "talentów" wcześniej przez niego sprowadzonych. Ciekawy jestem ile Legia straciła na rozwiązaniu wszystkich tych kontraktów? Może jak by raz czy drugi, taki Trzeciak poniósł konsekwencje finansowe swoich błędów to może by się ogarnął. Najgorsze jest to że Chini jest kontuzjowany a w to że Miętowy czy Sagan trafią do Legii nie wierzę, pamiętam Krzynówka czy Bąka jak już byli "jedną nogą w Legii", a poszło jak zawsze o kasę.
              Warszawiak z Dziada Pradziada

Komentarz

• Zamieszczone przez WESOŁY DIABEŁ Zobacz posta
                Mamadou Balde bił ich na głowę, na prawdę dramatyczne te transfery Mirosława.
                Teraz MUSI być lepiej nie widzę innej opcji
                gorzej juz byc chyba nie moze

na weszlo wyliczyli ze całe to trzeciak travel kosztowało milion euro, mysle ze kwota jak najbardziej prawdopodobna o ile nawet nie wyzsza. Za takie pieniadze mozna kupic naprawde konkretnego grajka. tak to sie konczy jak ktos chce na sile oszczedzic i kupuje pilkarskich leszczy na ilosc a nie jakosc..traci dwa razy. mam nadzieje ze to czegos nauczy zarzadzajacych klubem (taaa, jasne).
                O RETY! O RETY!

Komentarz

• Mięciel już praktycznie na stówę u nas.
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Skąd to info?

Komentarz

• pomidor
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Manuela za Mięciela!

Komentarz

• Z tonu jego wypowiedzi mogłoby się to zgadzać:
                          "Gramy o...; walczymy o..."
                          Może tym razem (patrz przypadki Bąka i Krzynówka) to on i chce, ale od tego do podpisania kontraktu(patrz Miklas Trzeciak i ich sumy netto brutoo) jeszcze daleko.
                          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                            pomidor
                            nie bądź taki

Komentarz

• Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
                              Możecie mówić, że jestem niepoprawnym optymistą, ale wg mnie Szałach w tym sezonie będzie grał bez żadnych problemów zdrowotnych. Oby !
                              O ile jakiś drewniak mu znów gnatów nie połamie...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Z bardzo dobrego źródła wiem, że ta runda jest ostatnią szansą dla Szałacha żeby dojść do zdrowia i grać przez cały czas. Jednakże to samo źródło ( obserwujące Szałacha na każdym treningu ) stwierdziło, że marne są szanse na jego wyleczenie, gdyż przy najmniejszym kopnięciu, Sebastian odczuwa ogromny ból.

Jak to można z 'Idolem Trybun' szczerze porozmawiac...

Komentarz

Pracuję...
                                X