Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oglądam tak sobie powtórki tego Pucharu Konfederacji i nie mogę przeboleć tego Parkera z RPA, gośc za rok na bank będzie grał w dobrym klubie europejskim lepszym niż Crevna Zvezda.... a mógł być u nas
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez MARCIN-PL Zobacz posta
      Oglądam tak sobie powtórki tego Pucharu Konfederacji i nie mogę przeboleć tego Parkera z RPA, gośc za rok na bank będzie grał w dobrym klubie europejskim lepszym niż Crevna Zvezda.... a mógł być u nas
      Mógł ale nasi woleli Hiszpańskie klimaty.
      Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jako że:
        Około godziny 15:45 zakończyła się operacja kolana Takesure'a Chinyamy. Wcześniejsze badania wykazały, że napastnik z Zimbabwe miał uraz łąkotki. Powrót „Chiny'ego” do zdrowia potrwa od 6 do 8 tygodni.
        Uraz wyklucza Chinyamę z udziału w drugiej rundzie eliminacyjnej do Ligi Europejskiej. "Tejksiu" nie brał udziału w testach oraz pierwszych treningach.
        dobrego napastnika panie Mirosławie. Dobrego!

Komentarz

• Zamieszczone przez Shin-Ski Zobacz posta
          Jako że:

dobrego napastnika panie Mirosławie. Dobrego!
          dajmy mu jeszcze trochę czasu...

Komentarz

• No to Tejksiura mamy z głowy na nadchodzącą rundę. Sezon zaczynamy z dwoma kalekami w ataku: Grzelakiem i Szałachowskim oraz nieopierzonym Paluchowskim. Będzie się działo!
            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Z tym Grzelakiem siekan... to raczysz oczywiscie zartowac? Bo chyba nie sadzisz ze dotrwa chociaz do polowy przygotowac ?
              O Szalachu nawet nie mowie...
              "...chcemy czegoś dokonać zanim nasi krewni rozstawią pamiątki po nas po zakamarkach mebli..."

Komentarz

• A widzisz, o tym nie pomyślałem
                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Nie zapominajcie o Arruabarenie - jeszcze kontraktu nie rozwiązał!

Komentarz

• Możecie mówić, że jestem niepoprawnym optymistą, ale wg mnie Szałach w tym sezonie będzie grał bez żadnych problemów zdrowotnych. Oby !
                    Ostatnio edytowany przez gonzo(L); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez kaktus Zobacz posta
                      Możecie mówić, że jestem niepoprawnym optymistą, ale wg mnie Szałach w tym sezonie będzie grał bez żadnych problemów zdrowotnych. Oby !
                      taa tylko ostatnie dwa sezony praktycznie nie grał i wątpie aby szybko się przydał ;/

Komentarz

• Kaktus, jesteś niepoprawnym optymistą

Komentarz

• legia.com
                          Legia rozwiązała kontrakt z Mikelem Arruabarreną. Informację legia.com przekazał Mirosław Trzeciak.
                          - Kontrakt z hiszpańskim napastnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron. Dziękujemy „Arru” za grę w naszym klubie i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze – powiedział dyrektor sportowy Legii.

Komentarz

• Ciekawe ile ich kosztowała ta przyjemność

Komentarz

• *****, trójka drombo
                              Wielkie gwiazdy.

Manuel Garica był lepszy od Arru,
                              od Descargi Eddie Stanford,
                              a od Tito - Leo Kurzavione czy jak mu tam było
                              #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Manuel Garica był lepszy od Arru,
                                od Descargi Eddie Stanford,
                                a od Tito - Leo Kurzavione czy jak mu tam było
                                Bez kitu,Cieciak dokonał czegoś co wydawało się niemożliwe
                                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Pracuję...
                                X