Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Taki, że wzmocni konkurencje w obronie.
    A skąd oni biorą pieniądze to już mnie mało obchodzi.
    ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• O ile dobrze pamiętam to mamy najlepszą obronę w lidze, także średnio mnie interesuje, żeby zwiększała się tam konkurencja, bo na chwilę obecną nie ma takiej potrzeby. Jak by Wawrzyniak miał wzmocnić konkurencję w ataku to pewnie bym to zrozumiał. Zresztą, to nie chodzi o to, że oni wcale nie robią transferów, bo jakieś tam robią tylko non stop nie trafiają, za co Trzeciak powinien straciś pracę.

Komentarz

• moim zdaniem trzeciak bedzie chcial sprzedac Wawrzyniaka jak najszybciej sie da bo przeciez dla takich ludzi nie ma w Legii miejsca - tylko nieskazitelna czystosc sie liczy dla zarzadu

Komentarz

• Jan Mucha znalazł się na liście życzeń Grenoble Foot 38 - informuje francuskie radio RMC. W bramce klubu z Ligue 1 Mucha miałby zastąpić dotychczasowego kapitana Grenoble Gregory'ego Wimbee, który nie przedłużył kontraktu z beniaminkiem.

Nie przedłużył, bo 38-letni Wimbee myśli już o zakończeniu kariery, chce wrócić na północ, bliżej rodzinnego Lille, i tam pożegnać się z futbolem. Klub z Grenoble, który w niedawno zakończonym sezonie ligowym zajął 13. miejsce, potrzebuje więc nowego bramkarza. Jednym z kandydatów do zastąpienia Wimbee jest właśnie Jan Mucha. – Tak, potwierdzam, że Jan Mucha z Legii Warszawa jest w orbicie naszych zainteresowań. To bardzo solidny piłkarz, przyglądamy się mu już od jakiegoś czasu – mówi prezydent klubu G38 Pierre Wantiez.

Ale Mucha nie jest jedynym golkiperem, którym interesuje się Grenoble. Na liście transferowej klubu znaleźli się także: Vincent Plante z Caen, Jody Viviani z Saint-Etienne i Remy Vercoutre z Olympique Lyon. Według radia RMC, to Plante jest obecnie najbliżej podpisania kontraktu.
          z legia.com.pl

Komentarz

• "Jest to dziwna sytuacja, ale cóż zrobić? Stało się i muszę sobie jakoś z tym poradzić. Mam gdzie wraca, na lodzie raczej nie zostanę. Jestem po rozmowach z przedstawicielami stołecznego klubu. Chcę powiedzieć, że bardzo cieszy mnie postawa Legii, która zachowuje się wobec mnie fair. Zapewne władze mogłyby rozwiązać ze mną kontrakt, ale to jest na szczęście profesjonalny klub" - dodaje Wawrzyniak.

Legia profesjonalny klub!? Profesjonalny klub to Panathinaikos! Oni wiedzą co zrobić z człowiekiem który naraża przez swoją głupotę całą pracą zespołu.
            Bardzo go cieszy postawa (L) fair! Ale jak brał (nie wiadomo od kiedy) jakieś badziewie to wówczas był bardzo fair wobec klubu.
            NIL ZONE
            Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
            Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Komentarz

• Mnie bardziej ciekawi od kogo on to dostał. Nie wierzę, że sam sobie kupił.
              ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Durny ten Warzywniak,mógł sam wpaść na ten pomysł.Albo podklepał mu go kolega z siłowni

He he ,w sumie pół miliona juro za damski ***...
                "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Nie no ludzie ,bez jaj.
                  Mały chłopczyk Wawrzyniak został nafaszerowany koksiwem , przez złych kolegów.

Ja dam sobie łape uciąć ,że on już w Legii walił.
                  I niech tak sie nie podnieca postawa Legii , bo gdyby Legia miała mocny skład , to by go wyje.. na zbity pysk.
                  Teraz niby są wielce fair , bo kicha z hajsem.

Komentarz

• Zamieszczone przez reynevann_org Zobacz posta
                    Mnie bardziej ciekawi od kogo on to dostał. Nie wierzę, że sam sobie kupił.
                    No gdzies czytalem jak mowił ze to lekarz w kadrze mu dał.

Pytanie tylko kiedy i gdzie ktos go bedzie chciał za granica w powaznym klubie z takim smrodem koło tylka.
                    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Wiesz, patrząc na "kariery" naszych wybijających się ligowców za granicą, to dla niego chyba nawet lepiej. Tyle, że portfela nie napcha tak jakby chciał.
                      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Przesada - widzę, że wszyscy święci się oburzyli.
                        "Śpiewamy głośno, niech słyszy cały kraj!
                        Jeb*ć komuchów i jeb*ć ITI !"

Komentarz

• Szykuje się wielki powrót?
                          http://sport.onet.pl/0,1248708,19891...wiadomosc.html
                          Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Moim skromnym zdaniem w przypadku pozostania w 1. lidze lodzkiego Widzewa to celem numero uno dla Trzeciaka powinien być Marcin Robak
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Tak patrzę na strzelców 1 ligi i jest tam jakiś Krzysztof Chrapek, w sumie strzelił 18 bramek - dwie mniej niż Robak, jest młodszy, pewnie tańszy. Widział go ktoś w akcji?
                              Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
                                Tak patrzę na strzelców 1 ligi i jest tam jakiś Krzysztof Chrapek, w sumie strzelił 18 bramek - dwie mniej niż Robak, jest młodszy, pewnie tańszy. Widział go ktoś w akcji?
                                Ja ze mieszkam w Bielsku to pare razy go widziałem. Wiec jesli chodzi o ten dorobek strzelecki to owszem ma 18 bramek ale 5 z nich strzelil w meczu z Turem który to Podbeskidzie wygralo 9:0.

Ogolnie jest srednim napastnikiem, zdarzaja sie mu fajne gdzie potrafi z kazdej piłki strzelić brame. ale tez umie spierdolić pilke którą powinien bez problemu strzelić. Coś taki a'la Chinyama
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X