Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nie przekonuje mnie ani Żewłakow, ani Olisadebe ani Łobodziński. To z nimi mamy wejśc do CL?
    na jest potrzebny ktoś "zajebisty" a nie tylko "niezły" przynajmniej jeden zajebisty piłkarz. Wyslal bym Jóźwiaka gdzieś wpiździec do afryki i niech nam szuka perelek...

Komentarz

• Ja też licze na to samo - kolejne perełki ,a nie odkurzanie.
      Z Saganem sie udało ale .. odkąd wynaleziono żarówke , silnik parowy i nasze lewe skrzydło w Legii to licze na nie gorsze transfery w przyszłości
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• To ma być nowoczesna druzyna z takimi pilkarzami ktorzy są głodni sukcesu, chcą sie pokazać i dawać z siebie wszystko w każdym meczu. dlatego należy inwestować w młode talenty zagraniczne głównie bo w Polsce o takowe ciężko
        A taki Olisadebe albo Żewłakow bedzie grał jak mu sie bedzie podobało.Nie dając z siebie w każdym meczu tego co taki młody wilk z afryki albo z brazylii. Wielkie gwiazdki... i bedą chcieli pewnie olbrzymich zarobków. Jak dla mnie to jest głupota bo o sile zespołu powinni decydować raczej zawodnicy "innego typu".
        Przebojowi a nie uznani i doświadczeni.
        Bąka też nie chce.Nie spodobało sie w Katarze to do nas chce przyjsc? ja bym mu powiedzial "teraz to taki ****"

Komentarz

• Kiedys (rok temu) byłem zwolennikiem ściągnięcia Żewłaka do Legii ale teraz jakoś mi entuzjazm opadł - może to za przyczyna idealnie utrafionych Edsona, Rogera i Ouattary którzy kosztowali niewiele a wniesli nową jakość do naszej biednej ligi Uważam, że jeśli chcemu przyatakować z europucharach to do tego co mamy działacze powinni się mocno szarpnąć na kogoś z europejskiej wyższej półki aby przy nim mogli się uczyć nasi młodzi - Janczyk, Klatt. na kogos podobnego do Jona Dahla Tomassona na przykład...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
            To ma być nowoczesna druzyna z takimi pilkarzami ktorzy są głodni sukcesu, chcą sie pokazać i dawać z siebie wszystko w każdym meczu. dlatego należy inwestować w młode talenty zagraniczne głównie bo w Polsce o takowe ciężko
            A taki Olisadebe albo Żewłakow bedzie grał jak mu sie bedzie podobało.Nie dając z siebie w każdym meczu tego co taki młody wilk z afryki albo z brazylii. Wielkie gwiazdki... i bedą chcieli pewnie olbrzymich zarobków. Jak dla mnie to jest głupota bo o sile zespołu powinni decydować raczej zawodnicy "innego typu".
            Przebojowi a nie uznani i doświadczeni.
            Bąka też nie chce.Nie spodobało sie w Katarze to do nas chce przyjsc? ja bym mu powiedzial "teraz to taki ****"
            A np. Kłos i Frankowski?! Wrócili do Polski i grali b przyzwoicie a ten drugi nawet fantastycznie.

A Bąkowi w Katarze się b spodobało [dostał przecie pare baksów] ale kontrakt mu się skończył.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
              A np. Kłos i Frankowski?! Wrócili do Polski i grali b przyzwoicie a ten drugi nawet fantastycznie.
              co do Kłosa to bym polemizował z tą dobrą grą, natomiast Frankowski wyjechał z Polski w wieku 18 lat i wrócił mając 24, czyli kariera była dopiero przed nim. to nie był przegrany 30latek, któremu nie wyszło na Zachodzie i chciał sobie dorobić w Polsce jako 'gwiazda'. jestem zdecydowanie przeciwny sprowadzaniu Bąków, Żewłakowów czy innych Olisadebe.

natomiast z przyjemnością powitam w Legii Łobodzińskiego, dla którego Legia będzie kolejnym etapem w rozwoju i doskonałym miejscem na wypromowanie się jeśli myśli o podboju świata

i nie przesadzałbym z ilością Brazylijczyków
              raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
              ------------------------
              Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                Kiedys (rok temu) byłem zwolennikiem ściągnięcia Żewłaka do Legii ale teraz jakoś mi entuzjazm opadł - może to za przyczyna idealnie utrafionych Edsona, Rogera i Ouattary którzy kosztowali niewiele a wniesli nową jakość do naszej biednej ligi Uważam, że jeśli chcemu przyatakować z europucharach to do tego co mamy działacze powinni się mocno szarpnąć na kogoś z europejskiej wyższej półki aby przy nim mogli się uczyć nasi młodzi - Janczyk, Klatt. na kogos podobnego do Jona Dahla Tomassona na przykład...
                Zgadzam się, że powinni dokupić klasowego napastnika. Ale wątpię, żeby n ten cel wydali więcej niż 1, góra 1,5 mln euro, a taki Tomasson lub jemu podobni to koszt przynajmniej kilku ładnych baniek.
                "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Problem polega na tym, ze naprawde klasowych napastnikow nie dostaniemy nawet za 1.000.000 Euro.
                  Jesli dokupowac to kogos, kto stac sie klasowym napastnikiem moze, lub wydac 4-5 milionow.
                  Nie wiem, czy ITI teraz taka kase wywali. Nie wiem, czy dobrze by to zrobilo atmosferze w szatni, gdyby sie gwiazdor za 4 miliony znalazl.
                  Pozostaje wiec kupowanie/ksztalcenie mlodych w nadziei, ze wyrosna z nich gwiazdy conajmniej na miare Mieciala, Kowalczyka czy cocby Janczyka.
                  Albo odkurzanie polemerytow, takich, jak Sagan, czy Oli, o ktorych wiadomo, ze kiedys zachwycali i istnieje szansa, ze znow beda.
                  Z mlodymi jest tak, ze na 10 sprawdzi sie jeden.
                  Z "odkurzaniem" zawodnikow po przejsciach mamy calkiem niezle doswiadczenia - Sagan, Bury, Kucharski (jak przechodzil ze Stomilu), Czereszewski 4 lata temu.
                  Owszem bywa tez gorzej - Lapinski, Citko (choc przez czas jakis pogral), czy chocby Karwan.
                  Wazne, by zawodnik sam byl zmotywowany do powrotu na szczyt - wtedy nie zada wygorowanych pieniedzy.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Marcin Burkhardt jest już pełnoprawnym piłkarzem Legii. Dziś podpisał nową, 3-letnią umowę, która wygasa wraz z końcem 2009 roku. Klub z Łazienkowskiej tym samym będzie musiał przelać na konto Amiki Wronki 700 tysięcy euro z tytułu transferu definitywnego. Na początku bieżącego sezonu "Bury" został wypożyczony z wronieckiego klubu po tym, jak odsunięto go od pierwszej drużyny. Szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce i pewnie prowadzi zespół do mistrzostwa Polski.

- Zakończyliśmy pomyślnie rozmowy i jestem już legionistą. Cieszę się, że zdołałem przekonać do siebie trenerów i prezesów Legii - powiedział Burkhardt

Komentarz

• Zamieszczone przez Iras
                      Marcin Burkhardt jest już pełnoprawnym piłkarzem Legii. Dziś podpisał nową, 3-letnią umowę, która wygasa wraz z końcem 2009 roku. Klub z Łazienkowskiej tym samym będzie musiał przelać na konto Amiki Wronki 700 tysięcy euro z tytułu transferu definitywnego. Na początku bieżącego sezonu "Bury" został wypożyczony z wronieckiego klubu po tym, jak odsunięto go od pierwszej drużyny. Szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce i pewnie prowadzi zespół do mistrzostwa Polski.

- Zakończyliśmy pomyślnie rozmowy i jestem już legionistą. Cieszę się, że zdołałem przekonać do siebie trenerów i prezesów Legii - powiedział Burkhardt
                      Mnie tylko jedno zastanawia. Jak ta kwota rośnie. Najpierw było, że do wykupienia potrzeba 500 tys. euro, potem 600, a teraz już 700 tysięcy.
                      "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• pewnie 200 juz wplacili tylko gazeta sie jebła

Komentarz

• Dobrze byloby, zeby w przerwie letniej nikt z "pierwszej jedenastki" nie odszedl ( może poza Wlodarem.. ), natomiast co do reszty, to Lobodziński mi się podoba, ale potrzebny jest naprwdę klasowy napastnik i boję się, ze to moze być problem...
                          My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Józwiak juz tam cos we Francji szuka , Piekarski w Ameryce PŁD. napewno coś jakis rodzynek będzie

Komentarz

• Mimo że do końca sezonu zostało jeszcze półtora tygodnia udało nam się ustalić, że Łukasz Fabiański i Dickson Choto zostaną w Legii, choć mają oferty z zagranicznych klubów. „Fabian” chce zostać przy Łazienkowskiej do końca przyszłego sezonu i wówczas odejść do Manchesteru United. Dickson marzy o występie z Legią w Lidze Mistrzów. Jeżeli stołeczny zespół się do niej nie zakwalifikuje – wyjedzie z Polski.
                              ZW

Komentarz

• a co on taki pewny z tym Man.Utd?
                                kiedys i tak muszą odejsc. w polskiej piłce nie ma pieniedzy zeby dorównać anglii,francji, włochom czy hiszpanii

Komentarz

Pracuję...
                                X