Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No to sie nie zgadzamy.
    Wedlug mnie 28 letni pilkarz moze jeszcze wiele zdzialac.
    Przykladow na przebudzenie w takim wieku mielismy wiele.
    Zielinski na dobre zaczal grac w podobonym wieku, Sobolewski sie paletal gdzies po rezerwach i byl "wiecznie kontuzjowany" nim przeszedl do Grodziska, a potem do Wisly (i dalej jest "wiecznie kontuzjowany")

Oczywiscie jest to ryzyko. Moze nie wypalic i nawet jest prawdopodobne, ze nie wypali. Ale jesli sie powiedzie, to moze sie mocno oplacic. Bo Juskowiaka Oli tez o klase przewyzszal. I wiadomo, ze Oli gra dobrze tylko dla niektorych trenerow. do Wdowczyka sie kiedys przekonal.

A tak naprawde - czym by Legia ryzykowala? Nie sadze, zeby wielkie pieniadze na jego wykup byly potrzebne, ani tez, zeby kontrakt mial byc bardzo wysoki.
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Co do wysokosci kontraktu to bym polemizowal...
      Podoobno ostatnio (o ile w ogole rozmowy byly) o to wlasnie poszlo
      ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
        No to sie nie zgadzamy.
        Wedlug mnie 28 letni pilkarz moze jeszcze wiele zdzialac.
        Przykladow na przebudzenie w takim wieku mielismy wiele.
        Zielinski na dobre zaczal grac w podobonym wieku, Sobolewski sie paletal gdzies po rezerwach i byl "wiecznie kontuzjowany" nim przeszedl do Grodziska, a potem do Wisly (i dalej jest "wiecznie kontuzjowany")

Oczywiscie jest to ryzyko. Moze nie wypalic i nawet jest prawdopodobne, ze nie wypali. Ale jesli sie powiedzie, to moze sie mocno oplacic. Bo Juskowiaka Oli tez o klase przewyzszal. I wiadomo, ze Oli gra dobrze tylko dla niektorych trenerow. do Wdowczyka sie kiedys przekonal.

A tak naprawde - czym by Legia ryzykowala? Nie sadze, zeby wielkie pieniadze na jego wykup byly potrzebne, ani tez, zeby kontrakt mial byc bardzo wysoki.
        No to ja już ciebie nie rozumiem. Lobbujesz na rzecz tego Olisadebe, a tak naprawdę to nie bardzo wierzysz w powodzenie tego transferu. Gdzie tu logika?
        Co do samego grajka to ja tam jestem jemu przeciwny, choćby dlatego ze napewno zarzyczvł by sobie kupe szmalu. Nie ma sie co oszukiwać ale za 100-300 tyś euro rocznie to on nigdzie nie przyjdzie, a myśle ze wiecej niż 300 tyś euro rocznie to nasi działcze raczej nie zapłącą nikomu. Poza tym w ogóle nie wiadomo na co go stać, prawie wcale nie gra, nawet w cieniutkim Porstmouth nie moze się przebić do składu. Ogólnie to lipa
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Moj tok myslenia wyglada nastepujaco:

Olisadebe ma wielkie mozliwosci.
          W tej chwili jest cieniem samego siebie.
          Pozyskanie go w tej chwili nie powinno wiazac sie z wielkim nakladem finansowym.

w takim przypadku dostajemy grajka o wielkim potencjale.

Dalej: w Legii udolo sie kilku zawodnikom odzyskac wielka forme.
          Jesli Olisadebe taka by odzyskal to bysmy mieli najlepszego napastnika w lidze, z doswiadczeniem LM.
          Jesli nie - pech. Przez pol roku bysmy utrzymywali gracza, ktory bez formy chyba i tak jest lepszy niz Nedza.

Jednakze, gdyby Oli zadal pieniedzy duzych taka transakcja odpada.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Moj tok myslenia wyglada nastepujaco:

Olisadebe ma wielkie mozliwosci.
            W tej chwili jest cieniem samego siebie.
            Pozyskanie go w tej chwili nie powinno wiazac sie z wielkim nakladem finansowym.

w takim przypadku dostajemy grajka o wielkim potencjale.
            przykro mi ale chyba twój tok myślenia jest błędny... choć masz prawo do swojej opinii

Olisadebe miał wielkie możliwości.
            Teraz jego nogi to jedna wielka bomba z opóźnionym zapłononem.Wjechałby mu jakiś Wiśniewski czy inny chapal i w pierwszym meczu więzadła pójdą w piździec.

Oli jest przyzwyczajony do ładnej pensji więc nie sądze żeby chciał grać za nieduże jak dla niego hajsy.

w takim razie dostajemy 28-letniego emeryta styranego nieudaną karierą niemogącego się dogadać z drużyną i kibicami któremu dziennikarze liczą minuty bez gola.

Oli,Oli,Oli,Oli cała Legia cię nielubi
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Nawet gdy Choto opuści (bardzo bym żałował) Legie
              i tak Legia może na tym nic stracić, bo Bąk przyjdzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez To-To
                Nawet gdy Choto opuści (bardzo bym żałował) Legie
                i tak Legia może na tym nic stracić, bo Bąk przyjdzie.
                Bez przesady. Nie straci, ale w krótkiej perspektywie. Bąk z racji wieku zagra góra 2 sezony i zakończy karierę, czyli hajsu z niego nie będzie.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zatrzymanie Choto jeszcze jeden sezon, a już napewno na puchary.

Może nie spieprzy, jak Uche.

Komentarz

• też jestem zdania że obrona powinna pozostac w tym kształcie co teraz do odpadnięcia z pucharów - nie jest rozsądne montowanie od nowa tej formacji przed startem w CL lub UEFA za to brzydało by się jeszcze po jednym skrajnym pomocniku, bo Szałach jest IMO lepszy w napadzie a dla Bronowickiego nie ma zmiennika, tak samo jak dla Rogera po drugiej stronie... O ile uda się zatrzymac tego drugiego latem...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• Obrona rzeczywiście nie wymaga żadnych korekt, natomiast najbardziej pożądanymi zawodnikami byliby: prawy pomocnik i napastnik
                    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek
                      Obrona rzeczywiście nie wymaga żadnych korekt, natomiast najbardziej pożądanymi zawodnikami byliby: prawy pomocnik i napastnik
                      Ale to musiałby być naprawdę ktoś z górnej półki. Bo jeżeli nie, to wydaje mi się że czwórka Janczyk - Klatt - Szałach - Gottwald daje radę...
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                        Zamieszczone przez Tomereek
                        Obrona rzeczywiście nie wymaga żadnych korekt, natomiast najbardziej pożądanymi zawodnikami byliby: prawy pomocnik i napastnik
                        Ale to musiałby być naprawdę ktoś z górnej półki. Bo jeżeli nie, to wydaje mi się że czwórka Janczyk - Klatt - Szałach - Gottwald daje radę...

Szałachowskiego nie zaliczałbym raczej do napastników, ponieważ zdecydowanie lepiej spisuje się w pomocy i tam jest jego miejsce. Natomiast Klatt nie wydaje mi się zawodnikiem, który pomógłby wprowadzić Legię do LM. Zwyczajnie brakuje mu trochę umiejętności.
                        Uważam, ze najlepszym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie jakiegoś dobrego napadziora zza granicy, bo w polskiej lidze, żadnego przyzwoitego nie widać :/
                        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Jeśli Legia faktycznie sprowadzi Łobodzińskiego, to Szałachowski na stałe zostanie przyporządkowany do napadu.
                          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek
                            Szałachowskiego nie zaliczałbym raczej do napastników, ponieważ zdecydowanie lepiej spisuje się w pomocy i tam jest jego miejsce. Natomiast Klatt nie wydaje mi się zawodnikiem, który pomógłby wprowadzić Legię do LM. Zwyczajnie brakuje mu trochę umiejętności.
                            Uważam, ze najlepszym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie jakiegoś dobrego napadziora zza granicy, bo w polskiej lidze, żadnego przyzwoitego nie widać :/
                            Szałach w Legii dużo więcej pokazuje w ataku niż w pomocy. Z napastników ma chyba njalepszą statystykę strzelonych goli na minuty spędzone na boisku, a poza tym asystuje co można było oglądać z Zagłębiem.
                            "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Olisadebe... Temat rzeka. Pamiętam jak większość z nas psioczyła na transfer Sagana. Po wypadku, nie ten sam Marek, wrak piłkarza. I co? Okazało się, że nie raz mieliśmy okazję aby za nim zatęsknić. Nie jestem zwolennikiem transferu Olisadebe, ale... tutaj miałby idealną okazję aby się odbudować! Trener zapewne stawiałby na niego- a że Oli bramki strzelać umie to wiemy wszyscy (pozdro dla Grzywy - wiem złośliwy jestem )
                              Ja sam poszukałbym zawodnika na zachodzie- nie wierzę, że nie ma dobrych zawodników, którzy nie chcieliby przyjść do Legii. Przykład Edsona i Rogera to chyba dosyć potężny argument.

Tak zatem- panowie działacze i menadżerze Wdowczyk- do dzieła!
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zewlakow jest do wziecia.

Komentarz

Pracuję...
                                X