Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A to On juz wrocil z tego Wolfsburga?
    Co z tym Krzynowkiem bedzie u nas ?

Przecież Miruś nie będzie brać w ciemno. Mają chłopaka obserwować.

Jeśli będzie grał dobrze w Bundeslidze to za rok,dwa góra czy może przejdzie do nas.

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha Zobacz posta
      Przepraszam za wprowadzenie w bład. Ostatecznie poleciał Błękitnym24.
      To błękinty lata na LPG?? Wiadomo, oszczędności... .

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
        Gówno będzie

gościu555 --->
        Nie wiem z czego sie smiejesz. Posmiej sie mi w twarz to pogadamy.

Email to byl zart ale dla na afere mozna wyslac. Who knows.
        Ostatnio edytowany przez gosciu555; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No i co Miruś dopłynął już do tego Bytomia? Wiadomo coś?

Komentarz

• Zamieszczone przez gosciu555 Zobacz posta
            Nie wiem z czego sie smiejesz. Posmiej sie mi w twarz to pogadamy.

Email to byl zart ale dla na afere mozna wyslac. Who knows.

Masz jakiś problem?
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
              Masz jakiś problem?
              "gościu555 ---> "

Jak widzisz nie zabardzo podobaja mi sie komentarze w tym stylu^

Komentarz

• Zamieszczone przez gosciu555 Zobacz posta
                "gościu555 ---> "

Jak widzisz nie zabardzo podobaja mi sie komentarze w tym stylu^
                to już twój problem.

Komentarz

• Leże. Niby nic wielkiego, ale przez takie detale ten klub nigdy nie wyjdzie z bagna organizacyjnego.

Grosicki ma zapisana klauzulę odejścia do Białego 500 tys ZŁOTYCH. Zeby byla jasnosc, uwazam, ze w Polsce sie zdecydowanie przepłaca za piłkarzy, ale do cholery KP ma w tej sytuacji nie być organizacją charytatywną. Jak mozna wypuscić piłkarza, który ma chocby 5% szans na zostanie kimś powaznym w tej lidze za takie marne pieniadze?

Pisze marne, bo wiem, ze Górnik za moim zdaniem podobnej jakosci piłkarzy (Przybylski + Szczot) dał znacznie wiecej. Tymczasem Ci w zasadzie opchneli juz Gorsickiego. Bo jesli walnie 2-3 asysty i 2-3 bramy to bankowo w tym zadziwiajacym ligowym cenniku bedzie leciał za wiecej niz 500 tys.

Nawet jak mam dobry dzień i serio nie chce meczyc juz tych kretynów to wypływa zawsze jakiś kwiatek, który mnie rozbraja.

Kolejny strzał w stopę.

Co nie zmienia faktu, ze nie jestem zwolennikiem Grosickiego. Wiem co mowil w wywiadach, wiadomo o jego problemach - uważam, że to zenada. Ale kurde, nie ma w tym całym KaPowskim cyrku jednego, który by wpadł na nastepujaca teze:

"kurna, a cholera moze typ sie odbuduje w tej Jadze? I 500 tys to bedzie dla nich megaokazja, a dla nas megawpadka?"
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Plus zapis że za 60 tys. może z nami zagrać...
                    To nie można zastrzec tego żeby nie zagrał w ogóle? Bankowo będzie grał na podwójnych obrotach.
                    Oni to chyba robią celowo i liczą na to że Jaga wyłoży te pieniądze a oni będą bogatsi o całe 60 tys!
                    ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez legia.com.pl
                      Bezbramkowy remis z Polonią nie był dziełem przypadku. Legia jest uzależniona od postawy Chinyamy. Bez jego goli nie wygrywa. Cały okres przygotowawczy Mirosław Trzeciak starał się znaleźć napastnika, który miał wzmocnić kadrę Jana Urbana. Wszystkie plany spaliły na panewce. Efekt? Do walki o tytuł wicemistrzowie Polski przystępują z jedną tylko armatą – Takesure’em Chinyamą. I już stracili dwa punkty... – Nie było szans, byśmy ściągnęli napastnika klasy "Chiniego". On jest najlepszym strzelcem ligi, w dobie kryzysu trudno pozyskać takie gwiazdy, a testowani gracze nie spełnili oczekiwań – przyznaje dyrektor sportowy Legii.

W tym sezonie Legia wygrała dziesięć meczów. W dziewięciu z nich bramki zdobywał Chinyama. Jeszcze podczas rundy wiosennej sezonu 2007/2008 postawa napastnika z Zimbabwe nie miała tak olbrzymiego wpływu na wyniki Legii – zespół Urbana wygrał wówczas aż pięć spotkań, w których Chinyama nie zdobywał goli.

Pierwszym zmiennikiem najlepszego strzelca Legii jest obecnie Adrian Paluchowski. Młody zawodnik nie ma jednak doświadczenia. Wystarczy wspomnieć, że w piątek zadebiutował w ekstraklasie. – Adrian ma duży talent. Świetnie prezentował się w sparingach i przekonał do siebie trenera – uważa Trzeciak.

Czy jednak dyrektor sportowy nie mógł ściągnąć do klubu doświadczonego zawodnika? Byli legioniści Marcin Mięciel i Marek Saganowski od dłuższego czasu myślą o powrocie z zagranicy. Obaj chcieliby znów grać przy Łazienkowskiej. – Łatwo zgłaszać takie aspiracje na łamach prasy. Żaden z tych graczy nie był piłkarzem w naszym zasięgu, bo zarabiają za dużo. Przecież mamy kryzys – zaznacza dyrektor sportowy stołecznego klubu. Kryzys nie przeszkodził tymczasem Jagiellonii w sprowadzaniu Tomasza Frankowskiego (Chicago Fire) i Cracovii w ściągnięciu Bartosza Ślusarskiego (West Bromwich). Efekt? Obaj w sobotę zapewnili swoim nowym zespołom zwycięstwa.

Wiele osób w stolicy liczy, że Chinyama szybko się odbuduje i znów poprowadzi Legię do zwycięstw. Nie bez podstaw. Nie licząc początków pracy Jana Urbana w Legii (siedem zwycięstw na starcie sezonu 2007/200, zespół pod jego wodzą zawsze źle rozpoczyna rozgrywki. Wiosną i jesienią 2008 roku wygrał tylko jeden z trzech pierwszych meczów. Potem było już tylko lepiej (odpowiednio – siedem zwycięstw w dziesięciu kolejnych meczach i dziesięć w 14). Obecnie do końca sezonu pozostało 12 spotkań. Komplet zwycięstw zapewniłby Legii tytuł. Na razie w najbliższą niedzielę trzeba pokonać w Warszawie Odrę.

Panie Trzeciak, a czy przypadkiem nie miało być tak, że w dobie kryzysu łatwiej będzie pozyskać zawodnika? O ile mnie pamięć nie myli- tak było jeszcze w grudniu.

Oni mają nas naprawdę za idiotów...
                      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez legia.com.pl Zobacz posta
                        Czy jednak dyrektor sportowy nie mógł ściągnąć do klubu doświadczonego zawodnika? Byli legioniści Marcin Mięciel i Marek Saganowski od dłuższego czasu myślą o powrocie z zagranicy. Obaj chcieliby znów grać przy Łazienkowskiej. – Łatwo zgłaszać takie aspiracje na łamach prasy. Żaden z tych graczy nie był piłkarzem w naszym zasięgu, bo zarabiają za dużo. Przecież mamy kryzys – zaznacza dyrektor sportowy stołecznego klubu. Kryzys nie przeszkodził tymczasem Jagiellonii w sprowadzaniu Tomasza Frankowskiego (Chicago Fire) i Cracovii w ściągnięciu Bartosza Ślusarskiego (West Bromwich). Efekt? Obaj w sobotę zapewnili swoim nowym zespołom zwycięstwa.
                        No to jest akurat propaganda w najlepszym stylu ITI. Sagan łupie bramę za bramą i klub w UK znajdzie bezproblemowo. Mięciel z tego co wiem też nie narzeka, więc ich powrót do Polski był nierealny. A Frankowski i Ślusarski ni grali nic i wracali do Polski z podkulonym ogonem, więc sorry ale to zupełnie inna kategoria wagowa.
                        Ostatnio edytowany przez crolick; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Co do Oseia anglojęzyczna Wikipedia podaje, że przyczyna zablokowania transferu były przepisy dotyczące pozwolenia na pracę dla mlodocianego - nie wiem o jakie przepisy tu chodzi bo się na tym nie znam ale Osei nie przeszedł też do Manchesteru City i zarząd Legii mogł się zainteresować czemu tak sie stało. W tego wniosek, że w Izraelu przepisy są bardziej liberalne niż w Polsce czy w UK (a może to przepisy unijne?). Nie mam tylko pojęcia co ma do tego FIFA.

Wystarczy wpisać w Google fraze "Ransford Osei work permit'.

Co do Mięciela i Saganowskiego: Niczego Was casus Krzynówka nie nauczył? Gada się jedno, robi się drugie. Ot tajemnica.
                          Ostatnio edytowany przez Nazgul; [ARG:4 UNDEFINED].
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• To prędzej casus Bąka.
                            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                              .... W tego wniosek, że w Izraelu przepisy są bardziej liberalne niż w Polsce czy w UK (a może to przepisy unijne?). Nie mam tylko pojęcia co ma do tego FIFA.
                              chyba raczej kwestia pozwolenia na pracę w Unii - dlatego Izrael nie ma tego problemu

Komentarz

• A może ten Osei jest Falaszem?

Komentarz

Pracuję...
                                X