Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
    Oczywiście możnaby podyskutować dlaczego tej funkcji nie może pełnić trener pierwszej drużyny, ale takie rozwiązanie byłoby logiczne, a przecież w KP Legia jesteśmy
    Przeciez oni nigdy nie będą sie wzorować na jakims Manchesterze United. KP ma własną wizję prowadzenia klubu...Co za parada.

Komentarz

• Jak nie będą? A strona internetowa?
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Jak nie będą? A strona internetowa?
        i ceny biletow,
        i atmosfera.

od czegos musza zaczac
        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Jak nie będą? A strona internetowa?
          to nie jest wzorowanie się, to jest plagiat

Komentarz

• Nie przesadzaj. Od kiedy zamienili lewą stronę z prawą, juz wcale a wcale nie przypomina niczego.
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
              i atmosfera.
              Tu się nie zgodzę. Potrafia ryknąć jeśli mają na to ochotę Inna sprawa, że pewnie ze 20% stadionu, ale dach robi swoje...

No i trochę głupio się czujesz jak pracownicy klubu traktują Cię jak człowieka...
              "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• ja nie wiem co wy się czepiacie... Legia nie ma napastników?? Przeca Trio Chinayama, Paluchowski i... Szałachowski jest na papierze najlepsze w lidze Więcej szukać nie będą bo po co??

http://www.legia.net/news.php?id=32764

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

• Jako że nawet oni rozumieją że niewypełnienie tego ostatniego wolnego miejsca w kadrze to kompromitacja, mam obawy zeby znowu nie zaserwowali nam jakiegoś Balbino, zwłaszcza jakby jutrzejszy wynik nie był(tfu) po naszej myśli.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                    Jako że nawet oni rozumieją że niewypełnienie tego ostatniego wolnego miejsca w kadrze to kompromitacja, mam obawy zeby znowu nie zaserwowali nam jakiegoś Balbino, zwłaszcza jakby jutrzejszy wynik nie był(tfu) po naszej myśli.
                    Wolałbym aby nie brali już nikogo. Serio.
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                      Wolałbym aby nie brali już nikogo. Serio.
                      Moje sugestie na transfery. Nie lubie nazekac/nazekajacych i biernych.
                      Napastnicy:
                      Kenny Cooper - FC Dallas (na serio polecam obejrzec HL watch?v=mfDpmUcdJwo)
                      Marius Niculae - Dinamo Bucarest i Rumunia
                      Vyachelsav Hleb - Shanghai Shenhua i Bialorus (brat TEGO Hleba)

Pomocnicy:
                      Anton Putsilo
                      Piszczek na wyporzyczeniu bo nie gra. Gra odziwo Rodnei.

Komentarz

• Zamieszczone przez gosciu555 Zobacz posta
                        Moje sugestie na transfery. Nie lubie nazekac/nazekajacych i biernych.
                        Napastnicy:
                        Kenny Cooper - FC Dallas (na serio polecam obejrzec HL watch?v=mfDpmUcdJwo)
                        Marius Niculae - Dinamo Bucarest i Rumunia

Pomocnicy:
                        Anton Putsilo
                        Piszczek na wyporzyczeniu bo nie gra. Gra odziwo Rodnei.
                        napisz w takim razie maila do Mirka.

Komentarz

• Zamieszczone przez gosciu555 Zobacz posta
                          Napastnicy:

W sobotę widziałem mecz sparingowy Shanghai Shenhua z Sydney FC i powiem ci że drożyna z takim budżetem to śmiech na sali. Skoro wymordowali 2:1(tak na prawdę to 2:2 byłby wynikiem sprawiedliwym) z drożyną juniorów i dziadów to chyba jest coś nie tak. W tej chwili Olisadebe przyzywa druga młodość w Chinach, taki tam poziom.

Komentarz

• Zamieszczone przez M@+ Zobacz posta
                            napisz w takim razie maila do Mirka.
                            To daj maila, napisze. Moze im cos zaskoczy.

Jeszcze jednego podam,

Sasha Kljestan - Chivas USA i USA.

Komentarz

• biorac pod uwage klucz: miroslaw.trzeciak@legia.pl powinien styknac
                              "- Ja spokojnie odniosłem się do tego już po walce i uważam dokładnie tak samo, że są to ch**e nie kibice tylko palanty siedzące przed komputerem ku***, zakręcone pedały, które nie mają pojęcia w ogóle (...)"

Komentarz

• Przecież nie ma kasy.ITI odcieło kurek.

Nie to jest jednak najgorsze.
                                Mnie bardziej wkurza fakt ,że Urban nie ma jaj i pali głupa ,że wszystko jest cacy.
                                Smuda jest jaki jest , ale dam sobie uciąć łape ,że by sie pultał w mediach i dał do zrozumienia ,że z gówna bata nie ulepi.

A Jasiu coś tam pitoli ,że mecz z czarnymi w sumie ok.

Komentarz

Pracuję...
                                X