Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale wiecie, że w niedzielę kończy się okienko transferowe?
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• My już tak. W klubie chyba niekoniecznie
      +=

Komentarz

• Przestaje to byc wszystko smieszne. Jeszcze jakis czas temu to sie smiałem z takich klopsów ale teraz to zaczyna byc wkurwiajace.

Daja murzyna na śnieg prosto z samolotu i po 3 dniach oceniaja ze jednak nie, przyjezdza jakis rusek odbywa trening na hali gimnastycznej, gra w sparingu (pewnie słabo) i pewnie dzis cos tam kopie a Oni juz twierdza ze za słaby ? Kolejnego testuja 4 tygodnie i tez dopiero po tymczasie twierdzą ze chujowy. A kolejny idzie na testy do druzyny innej, co prawda duzo słabszej ale pewnie załapie się tam na luzaku i go wezma gdzies "wyzej".

Nie mozna przyslac ich na testy nie na 2, 3 dni albo 4 tygodnie tylko przestestowac faceta w normalnych warunkach w 2 tygodnie.

Niech ***** w koncu ten patałach Trzeciak powie konkretnie, o co chodzi z testami piłkarzy? Jak wyglada polityka kupowania pilkarzy?

Trzeciak *********** ! (jesli nie rozumiesz) to mozemy pomachac biała chusteczka tak jak to robią tam u Ciebie w kraju.
        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• ehhh... mógłbym skopiować to co pisałem jak odesłali Chikwaikwaia - na jakiej podstawie rezygnują itd ale po co?? Totalna żenada to jedyne co mozna powiedziec o "polityce transferowej" klubu. Odpukać; ale jesli zepsuje się nam Chinyama a Paluch nie eksploduje talentem lub tez złapie kontuzje a Legii w decydujących meczach zabraknie napastnika to Urban do spółki z Trzeciakiem powinni ... wyp... uciekać
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Trzeciak jak zwykle ściągnął ogórka i Urban po dwóch dniach już widzi, że jest cienki jak dupa węża. Co w tym dziwnego?!

Komentarz

• Co my się tak napinamy? Przecież "nie mamy obsesji transferowej"
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Jaco wklejał niedawno link z niezależna.pl

Myślę ,że to główna przyczyna parodii w klubie.
                Ciekawe ile jeszcze Urban wytrzyma.Ja bym na jego miejscu już miał dość.Chyba ,że nie ma jaj.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                  Jaco wklejał niedawno link z niezależna.pl

Myślę ,że to główna przyczyna parodii w klubie.
                  Ciekawe ile jeszcze Urban wytrzyma.Ja bym na jego miejscu już miał dość.Chyba ,że nie ma jaj.
                  heh taka mała anegdotka odnośnie tego co napisałeś.Postawa Janasa w Bełchatowie gdzie ubył Jarza i Garguła a nie kwapiono się z transferami była bardzo wyraźista ciekawe czy Janek też tak by umiał
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Urban z tak "błahego" powodu nie poda się do dymisji bo niby po co? Przecież pracuje tylko w Legii, nie ma ciśnienia sukcesu ze strony przełożonych, dobrze płacą (pewnie bardzo dobrze). Żyć nie umierać.

A tak poważnie to chciałbym doczekać dnia, w którym te wszystkie łamagi wylecą z mojego ukochanego klubu raz na zawsze.
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Pamiętnik Andriejewa po testach w Legii

Poniedziałek. Przyjazd do Warszawy i dzień pierwszy testów. Na ten dzień zaplanowano ćwiczenia na siłowni. Nie jestem wielki, może podniosę troszkę więcej niż Messi, ale na pewno nie tyle, co ten wielki murzyn z Legii. Ale chyba nie o to w piłce chodzi? W każdym razie dźwigam te ciężary i dźwigam. Zrobiłem też 200 brzuszków. Niektórzy się ze mnie śmieją, że chuchro ze mnie, a ja wciąż czekam, aż dadzą mi piłkę.

Wtorek. Dzisiaj zagraliśmy sparing z młodymi piłkarzami Legii. Od rana cieszyłem się na ten występ, ale niestety - nikt nie podał mi piłki. Kilka razy tylko przefrunęła mi nad głową, ale przecież gdzie ja i gra głową? Tak naprawdę to przesadziłem, że nikt mi nie podał piłki. Ze trzy razy ją miałem, ale nie za bardzo coś mogłem zrobić. No i warunki do gry fatalne. Ale w następnych dniach będzie lepiej!

Środa. Siatkonoga. Znowu nikt ze mną nie gadał. I nawet na siatkonodze specjalnie mi nie podawał. Dopiero potem przyszedł do mnie dyrektor sportowy i powiedział, że mogę wracać do siebie, bo jestem za słaby. Powiedziałem, że jak chcą, to mógłbym pokazać, jak gram w piłkę (bo do tej pory nie miałem okazji), ale ten pan powiedział mi, że już i tak za długo tu byłem. Odstrzelono nie tylko mnie. Jeszcze jakiegoś murzyna, który podobno testowany był przez dwa miesiące. Wow, nieźle. Dwa miesiące trzymali gościa i na koniec powiedzieli mu, że nie umie grać. To ja już wolę te moje testy

zródło: weszło.com

CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                        Brawo Miruś, brawo! "nie byliby wzmocnieniem, a jedynie uzupełnieniem drużyny" - mówi dyrektor sportowy zespołu, który dysponuje jednym napastnikiem. Leżę

Cieszę się, że udało nam się namówić na testy tak dobrego piłkarza. Jeśli się sprawdzi, wypożyczymy go do końca sezonu" - mówi na łamach Gazety Wyborczej Trzeciak.
                        Czy potrzeba jeszcze większego dowodu na to, że facet jest idiotą?
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                          Pamiętnik Andriejewa po testach w Legii

Poniedziałek. Przyjazd do Warszawy i dzień pierwszy testów. Na ten dzień zaplanowano ćwiczenia na siłowni. Nie jestem wielki, może podniosę troszkę więcej niż Messi, ale na pewno nie tyle, co ten wielki murzyn z Legii. Ale chyba nie o to w piłce chodzi? W każdym razie dźwigam te ciężary i dźwigam. Zrobiłem też 200 brzuszków. Niektórzy się ze mnie śmieją, że chuchro ze mnie, a ja wciąż czekam, aż dadzą mi piłkę.

Wtorek. Dzisiaj zagraliśmy sparing z młodymi piłkarzami Legii. Od rana cieszyłem się na ten występ, ale niestety - nikt nie podał mi piłki. Kilka razy tylko przefrunęła mi nad głową, ale przecież gdzie ja i gra głową? Tak naprawdę to przesadziłem, że nikt mi nie podał piłki. Ze trzy razy ją miałem, ale nie za bardzo coś mogłem zrobić. No i warunki do gry fatalne. Ale w następnych dniach będzie lepiej!

Środa. Siatkonoga. Znowu nikt ze mną nie gadał. I nawet na siatkonodze specjalnie mi nie podawał. Dopiero potem przyszedł do mnie dyrektor sportowy i powiedział, że mogę wracać do siebie, bo jestem za słaby. Powiedziałem, że jak chcą, to mógłbym pokazać, jak gram w piłkę (bo do tej pory nie miałem okazji), ale ten pan powiedział mi, że już i tak za długo tu byłem. Odstrzelono nie tylko mnie. Jeszcze jakiegoś murzyna, który podobno testowany był przez dwa miesiące. Wow, nieźle. Dwa miesiące trzymali gościa i na koniec powiedzieli mu, że nie umie grać. To ja już wolę te moje testy

zródło: weszło.com

bardzo dobrze powiedziane ... załosne. I znowu nie mamy napastnika

I na skrzydlach jak ptak
                          Bede leciał co sił
                          Tam gdzie moje sny..
                          I Warszawskie Kolorowe Dni...

Komentarz

• Hola, hola! Nie rozumiem Waszych pretensji. Przecież było już dawno powiedziane przez Zbawcę, że jemy łyżeczką, a nie chochlą. Tym bardziej, że jest kryzys, złotówka słaba, a klub ponosi wydatki związane z budowaniem nowego stadionu.

Kibolom, to nigdy się nie dogodzi. Taka oto straszna refleksja mnie naszła..
                            Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• pozatym Mirek musi byc slowny , Urban chcial 4 napastnikow z czego jeden mial byc mlody i nabierac doswiadczenia . No i Mamy Tajksiura , Rockiego i Paluchowskiego , no a mlodym perspektywicznym jest Majkowski.

nie zdziwię się jak jeszcze Korzyma z wypożyczenia ściagną.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                                Czy potrzeba jeszcze większego dowodu na to, że facet jest idiotą?
                                Ależ Panie Z. obrażasz nas Pan? Toż on udowadnia to od momentu gdy po raz pierwszy posadził swój tyłek dywersanta na stołku dyrektora...

Oczywiście możnaby podyskutować dlaczego tej funkcji nie może pełnić trener pierwszej drużyny, ale takie rozwiązanie byłoby logiczne, a przecież w KP Legia jesteśmy
                                "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Pracuję...
                                X