Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Koroner Zobacz posta
    20-letni Andriejew, reprezentant Rosji do lat 19, przyjechał do Warszawy na testy.

Switnie takie teksty sie czyta
    i co w tym dziwnego?

Komentarz

• Oj Szczepan, Szczepan
      W wyboldowanym tekście brakuje słówka 'były' reprezentant Rosji do lat 19, bo ciężko żeby chłopak o rok starszy grał w U-19

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
        Oj Szczepan, Szczepan
        W wyboldowanym tekście brakuje słówka 'były' reprezentant Rosji do lat 19, bo ciężko żeby chłopak o rok starszy grał w U-19
        No właśnie nie do końca to słówko "były" jest potrzebne. :P

Komentarz

• odwiedzil dzis ktos sparing Jedynki z ML i moze powiedziec cos o tym rosjaninie? bo poza zadziornoscia i zrobieniem karnego nic wiecej o nim nie pisza

Komentarz

• Bramki nie strzelił

Komentarz

• Nie oczekujmy cudów. Gdyby był to jakiś kozak, to by już w rosyjskiej Super Lidze kopał, a nie u nas na testach siedział.

Ale niezły może być.

Komentarz

• Zamieszczone przez Legia.com
                Testowani piłkarze Nikita Andriejew i Method Mwanjale nie zagrają na wiosnę w Legii. Sztab szkoleniowy uznał, że na dziś nie są zawodnikami, którzy byliby w stanie wzmocnić zespół przed rundą wiosenną.

- To na pewno ciekawi piłkarze i będziemy się im przyglądać, ale w tym momencie nie zdecydowaliśmy się na podpisanie z nimi umów i włączenie do kadry pierwszego zespołu, gdyż nie byliby wzmocnieniem, a jedynie uzupełnieniem drużyny – mówi dyrektor sportowy Legii Mirosław Trzeciak.
                Brawo, brawo. Jak można gościa ocenić po 2 dniach testów? Może ktoś mnie oświeci? Czy był aż tak kijowy, że kopał się w czoło?

Trzeciak, gdzie jest k***a napastnik?
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Z tym Mjanwalim to jakaś komedia. Trzymają gościa 2 miesiące, podczas których nie raz czytałem że jest nawet niezły, a teraz im nie pasuje. Po kiego grzyba go tak długo trzymali to ja nie wiem, zwłaszcza że na ocenę umiejętność czasami wystarcza im pare dni. Jak im brakowało ludzi do treningów to mogli sobie wziąć kogoś z Młodej Legii.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                    Z tym Mjanwalim to jakaś komedia. Trzymają gościa 2 miesiące, podczas których nie raz czytałem że jest nawet niezły, a teraz im nie pasuje. Po kiego grzyba go tak długo trzymali to ja nie wiem, zwłaszcza że na ocenę umiejętność czasami wystarcza im pare dni. Jak im brakowało ludzi do treningów to mogli sobie wziąć kogoś z Młodej Legii.

Stary Ty się nie zastanawiaj, bo zrozumieć ruchy ludzi chorych psychicznie jest ciężko. Nawet psychiatrzy czasem sobie nie radzą.

Komentarz

• To po kiego wała ściągali tego Kacapa?
                      Po jednym dniu testów, jednym sparingu i jednych zajęciach na siłowni uznali, że się nie nadaje? Bo co? Za mało na klatę wziął na ławeczce?
                      Poza tym rozumiem, że w sytuacji gdy mamy jednego napastnika, uzupełnienie składu nie jest już nam potrzebne?

Brawo Miruś, brawo! "nie byliby wzmocnieniem, a jedynie uzupełnieniem drużyny" - mówi dyrektor sportowy zespołu, który dysponuje jednym napastnikiem. Leżę

Komentarz

• Bez kitu- co oni chcą osiągnąć takim działaniem to nie mam pojęcia

Komentarz

• Profesjonalizm pełną gębą, nie ma co. Ocenić przydatność napastnika po dwóch treningach i sparingu z ML. Śmiech na sali
                          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Jedynym logicznym wytłumaczeniem byłoby chyba to, że dogadali się z kimś i ujawnią to niedługo... Nadzieja matką głupich...

Komentarz

• Niby z kim. W tej chwili to chyba tylko z jakimś ogórkiem. Zresztą Trzeciak nawet z samym sobą by się nie dogadał więc o czym my rozmawiamy
                              "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                                Niby z kim. W tej chwili to chyba tylko z jakimś ogórkiem. Zresztą Trzeciak nawet z samym sobą by się nie dogadał więc o czym my rozmawiamy
                                Napisałem, że to byłoby logiczne. Akurat o to naszych wspaniałych speców nie podejrzewam.

Matawu będzie grał prawdopodobnie w Podbeskidziu. Przyjmujemy zakłady kto i kiedy z czołówki go odkupi?
                                Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X