Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzieki za wyczerpującą odpowiedź - no i git
    Niech go nie sprzedają do jasnej anielki , tym sposobem nigdy nawet nie otrzemy sie o LM tak jak Wisła.

''Poniżej jednego miliona nie schodzimy'' - wszystko fajnie ale ... stał sie tak kluczowym zawodnikiem ,że jeśli już sprzedaż to za ''kilka'' banieczek a nie wiecznie minimalnie byle sie nachapać.
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Tekst z PS-a jest nieścisły. Edson ma kontrakt z Legią do czerwca 2009, ale jeśli Legia chce go zatrzymać po grudniu 2006 (wtedy kończy mu się wypożyczenie), musi zapłacić ustaloną wcześniej kwotę (ok. 500 tys. Euro). Sporting zrzekł się praw o tyle, że jeśli ktoś będzie chciał Edsona kupić, to musi gadać z Legią i to ona o wszystkim decyduje - ale jeśli się dogada, 500 tys. Sportingowi zapłacić musi i tak.

Roger również jest wypożyczony do grudnia 2006 z opcją pierwokupu.
      All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• http://www.legia.net/news.php?id=21124
        "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Coś mi się wydaje, że za środkowym obrońcą trzeba się rozglądać.
          Wątpię by udało się Choto u nas zatrzymać.
          Only You

Komentarz

• Choto należy tego lata bezwarunkowo sprzedać. Zanim złapie kolejną poważną kontuzję.

Sprzedać należy też Włodarczyka. Ale o tym już ktoś myśli, to w końcu jedyna przyczyna dla której ta parodia piłkarza wychodzi ciągle w pierwszym składzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
              Choto należy tego lata bezwarunkowo sprzedać. Zanim złapie kolejną poważną kontuzję.

Sprzedać należy też Włodarczyka. Ale o tym już ktoś myśli, to w końcu jedyna przyczyna dla której ta parodia piłkarza wychodzi ciągle w pierwszym składzie.
              Prowokator, czy idiota ?? :>

Komentarz

• Zamieszczone przez jacekaga
                Prowokator, czy idiota ?? :>
                Zapewne obydwa

Argumentów zabrakło?

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
                  Choto należy tego lata bezwarunkowo sprzedać. Zanim złapie kolejną poważną kontuzję.
                  Jakiś argument to jest, ale mnie nie przekonuje.
                  Szkoda mi będzie takiego super grajka i tyle.
                  Może być tak, że rozsypie się lada dzień, a może wszystko co złe ma już za sobą. Kto to wie...

Jedyny, maleńki plusik jest taki, że po przyjściu Łobodzińskiego do środka może zejść Szala, który da sobie radę na bank.
                  Only You

Komentarz

• Ja bym Dicksona nie sprzedawał poprzez pryzmat kontuzji - jeśli chodzi o finanse to myśle ,że z nim w składzie możemy więcej w Europie zyskać niż ... stracić w przypadku braku sprzedaży ( i ewentualnej nieprzydatności gracza np z powodu kontuzji ).

Zresztą troszke mnie dziwi ten argument , syndromu Jarzębowskiego jeszcze nie ma więc spoko maroko.
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Jedyny, maleńki plusik jest taki, że po przyjściu Łobodzińskiego do środka może zejść Szala
                      przecież Łobodziński to napewno nie jest obrońca

a co do Szali to niech on zostanie z boku obrony ew. ustąpi miejsce Bronowickiemu na bank nie widzę go na środku obrony
                      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Nie tylko Choto może złapac poważną kontuzje. Klatt nie grał kilka miesięcy, Janczyk kontuzjowany, Edson też, nikt nie ma gwarancji że tu jest mniejsze ryzyko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Talib

a co do Szali to niech on zostanie z boku obrony ew. ustąpi miejsce Bronowickiemu na bank nie widzę go na środku obrony
                          Wiem, że Łobodziński nie jest obrońcą. Wchodzi na prawe skrzydło, Bronowicki prawa obrona, a Szala środek.

Szala grał już kilka razy na środku obrony i wychodziło mu to całkiem nieźle.
                          Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                            Zamieszczone przez Talib

Wiem, że Łobodziński nie jest obrońcą. Wchodzi na prawe skrzydło, Bronowicki prawa obrona, a Szala środek.

Szala grał już kilka razy na środku obrony i wychodziło mu to całkiem nieźle.
                            Masz rację w takim układzie byłoby to możliwe.Ale nasuwa mi się inne pytanie czy konieczne jest sprowadzanie prawego skrzydłowego skoro mamy 3 zawodników mogących walczyć nawet o miejsce w reprezentacji

A co do Szali w środku to jeśli już coś zmieniać to prędzej na Rzeźniczaka niż Szalę bardziej perspektywiczny gracz.
                            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Dla mnie pomysł sprzedania zawodnika w obawie, że może doznać kontuzji, jest najbardziej kretyńskim z możliwych.
                              A już gwiazdę zespołu (nie boję się użyć tego słowa), to zakrawa o absurd.
                              A nawet jeśli by doznał kontuzji, to chyba lepiej dla nas, żeby zagrał pół rundy, niżby w ogóle.
                              Próbuję się doszukać logiki w rozumowaniu Garma, ale nie umiem.
                              Kibicowi, dla którego wynik sportowy jest ważniejszy niż finansowy, zawsze powinno zależeć, aby za wszelką cenę zatrzymywać najlepszych graczy.
                              A tu co widzę? Sprzedajmy Choto. Zajebiście. Bo może doznać kontuzji.
                              No to sprzedajmy też Fabiana - lepiej mu będzie w ManU.
                              Sprzedajmy też Janczyka, niech sie rozwija na zachodzie.
                              I Edsona - zasługuje na to.
                              W ogóle sprzedajmy wszystkich, zacznijmy budować nowy zespół, wszak na Ligę Mistrzów nie mamy szans, z UEFA i tak odpadniemy w I rundzie, a następnego mistrza zdobędziemy najszybciej za 4 lata.
                              Legia
                              wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Chodzi o to, że Choto wcześniej czy później z Legii odejdzie. I teraz można za niego dostać normalne pieniądze. Patrząc na jego dotychczasową karierę w naszym klubie (częstotliwość i waga kontuzji) i do kiedy ma kontrakt za rok już nie będzie można. Oczywiście kwestia zależy od tego, czy ktoś wierzy, że Choto może zagrać rok na wysokim poziomie. Ja w to nie wierzę, moim zdaniem tak jak poprzednio się posypie (czego mu bynajmniej nie życzę i chętnie to odszczekam).

Dodatkowo chciałem dodać, że sprzedaż Choto należy rozpatrywać tylko i wyłącznie jeśli uda się zatrzymać Ouattarę. Pozbycię się obydwu byłoby bez sensu.

W Polsce nie istnieje pojęcie zatrzymywania piłkarzy za wszelką cenę. To nie ten świat w zakresie finansów. A już zwłaszcza piłkarza zagranicznego, który chyba sam chce odejść (stąd te delikatne na razie naciski trenera repry Zimbabwe) - patrz casus Uche.

Komentarz

Pracuję...
                                X