Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koroner, z całym szacunkiem ale 2. Bundesliga nie jest jakoś specjalnie wymagająca. Skoro klub, który zajmuje tam miejsce w strefie spadkowej nie zatrudnił tego Nikity to oznacza, że on nie nadaje się do takiego klubu jak Legia. Już wolę, żeby grali młodzi Polacy, wychowankowie naszego klubu.
    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
      Owszem trzeba poczekać z końcowymi ocenami, ale ja tam się nie dziwię jednak sceptycyzmowi bo gościu mimo wszystko kiepskie ma to CV. Owszem strzelił sporo bramek tyle tylko że w Estonii. Chikwaikwai też strzelił dużo bramek u siebie i gówno z niego było. W Wiśle bodajze w tamtym sezonie był król strzelców ligi indyjskiej i też gówno z niego było. Także to że ktoś ma nastrzelane sporo bramek nie znaczay że trzeba wiązac z nim tak duże nadzieje jakie Ty z nim wiążesz. Dodatkowo te oblane testy (mimo że możesz mieć trochę racji z tymi koncpecjami trenerów) też nie przemawiają na jego korzyść. O ile Lokomotiv i CSKA to wysoka półka to Dynamo czy zwłaszcza ten FSV to chyba za wielkich koncepcji to nie moga mieć i jak ktoś jest naprawdę dobry to tam zostaje.
      Aż takich nadzieji to z nim nie wiaze....
      Jednak po raz kolejny mowie ze on MOZE sie okazac dobrym graczem i wcale NIE MUSI odpaś w przedbiegach. Osobiscie trzymam kciuki za kazdego gracza sciaganego do Legii i mam nadzieje ze okaze sie przydatny, z autopsji wiem jednak ze Legia nie ma zbyt dobrych skautow ;/ i zazwyczaj sciaga ludzi nie przydatnych

@siekan : Ja oczywiscie tez wole Polakow i fakt 2.Bundes swiatna nie jest ale coz na to poradzimy Moze nam talent wybuchnie
      Ostatnio edytowany przez Koroner; [ARG:4 UNDEFINED].
      I na skrzydlach jak ptak
      Bede leciał co sił
      Tam gdzie moje sny..
      I Warszawskie Kolorowe Dni...

Komentarz

• Jakby tak każdemu ogórkowi dawać szansę na zasadzie "a nóż się sprawdzi" to dni w roku by nie starczyło. Skoro nie sprawdził się w klubie z ogona drugiej ligi to jakim cudem ma okazać się wzmocnieniem zespołu walczącego o Mistrzostwo Polski? Nie rozumiem. Według mnie to strata czasu i pieniędzy.

P.S. Koroner, jak możesz to zmień avatar, razi trochę
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Jako kibic mam nadzieje ze jednak sprawdzi sie bedzie gral na wysokim poziomie a Legia na nim zarobi

PS:Testy to ani strata czasu ani pieniedzy... przynajmniej nie dla Legii Dla gracza jesli klub go nie przyjmie owszem... ale kto tam bedzie sie graczem przejmowal jesli nie nasz
          I na skrzydlach jak ptak
          Bede leciał co sił
          Tam gdzie moje sny..

Komentarz

• Zamieszczone przez Koroner Zobacz posta
            Jako kibic mam nadzieje ze jednak sprawdzi sie bedzie gral na wysokim poziomie a Legia na nim zarobi

PS:Testy to ani strata czasu ani pieniedzy... przynajmniej nie dla Legii Dla gracza jesli klub go nie przyjmie owszem... ale kto tam bedzie sie graczem przejmowal jesli nie nasz
            ja tez mam wielka nadzieje, ze na kazdym transferze z klubu bedzie zarabiac przede wszystkim Legia a nie ITI

Zamieszczone przez Koroner Zobacz posta
            J z autopsji wiem jednak ze Legia nie ma zbyt dobrych skautow ;/ i zazwyczaj sciaga ludzi nie przydatnych
            tutaj bym polemizowal..........wg mnie skauting Legii stoi na dosc przyzwoitym poziomie. Problem lezy gdzie indziej

Czy wy naprade myslicie ze 2 bundesliga to jest jak u nas 5 liga ????!!!!

Ludzie dajcie spokoj ...

a czy Ty naprawde myslisz, ze u nas jest az tak hujowo, ze z pocalowaniem w reke bedziemy lykac kazdego leszcze, ktory nie ma szans na gre na zapleczu czy to ligi niemieckiej czy hiszpanskiej czy jakiejs innej? Kolego - jesli Legia ma osiagac jakiekolwiek sukcesy w pucharach europejskich to nie tedy droga

Samo to ze BYŁ na testach w CSKA MOSKWA to duzo... znaczy chlopak sie liczy.
            ho ho ho .......Janczyk nie dosc, ze zaliczyl testy to i sprzedany tam zostal za gruby hajs.............czyli co? sprzedalismy megagwiazde?
            nic nie znaczy, ze byl na testach. Znamienne jest tylko to, ze zwiedzil juz pol Europy i nigdzie nie moze znalezc zatrudnienia.

Nie zrozum mnie zle - ja tez chcialbym, zeby trafil do nas talent na miare Messiego czy Kaki.......... ale sciagac tabuny cienkich grajkow na chybil trafil liczac na cud - to lekka parodia i mysle, ze pan Trzeciak powinien za to poniesc konsekwencje

Komentarz

• A ja myśle, ze w drugiej bundeslidze to bylibysmy najwyzej sredniakiem. Ale ja zlosliwy jestem i czytam przeglad sportowy, ktory 'ciagle szkaluje Legię'.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• jak to jest, że na stronie LL i onecie stoi napisane, że Nikita Andriejew gra w Leviadii Tallin??

Oto jego profil na transfermarkcie
                http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ta/profil.html

Wynika z niego, że gra dla Łucz Energii Władywostok.

Komentarz

• Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
                  jak to jest, że na stronie LL i onecie stoi napisane, że Nikita Andriejew gra w Leviadii Tallin??

Oto jego profil na transfermarkcie
                  http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ta/profil.html

Wynika z niego, że gra dla Łucz Energii Władywostok.

To ci heca dopiero. Ciekawe co na to nasz klub

Komentarz

• Póki co to nawet nie wiadomo czy z tymi testami to prawda, więc co tu się przejmowac tym gdzie on teraz gra.
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                      To ci heca dopiero. Ciekawe co na to nasz klub
                      Cofam oskarżenia. Na transfermarkcie jest błąd (niemiecka jakość to już od dawna mit). Sprawdzałem na stronie Łucz-Energii. Nie ma takiego zawodnika. Natomiast na sajcie Levadii

http://www.fclevadia.ee/dyna/site/960rus.html

Komentarz

• Legia podobno potwierdzila testy Nikitajca ale w przyszlym tygodniu.... Czyli znow przelozone na ostatnia chwile
                        I na skrzydlach jak ptak
                        Bede leciał co sił
                        Tam gdzie moje sny..

Komentarz

• jeszcze apropo testów Chikłajikłaja słyszałem że :URBAN ZREZYGNOWAŁ Z CHIKWAIKWAIA BO TEN BYŁ LEPSZY OD NIEGO W SIATKONOGĘ !
                          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• 20-letni Andriejew, reprezentant Rosji do lat 19, przyjechał do Warszawy na testy.

Switnie takie teksty sie czyta
                            I na skrzydlach jak ptak
                            Bede leciał co sił
                            Tam gdzie moje sny..

Komentarz

• a najlepsze jest to, że Mirosław łaskaw był wyartykułować ze swojego otworu gębowego, że jeśli Andriejew się nie sprawdzi, to tej zimy już nikogo nie kupią

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrianw Zobacz posta
                                a najlepsze jest to, że Mirosław łaskaw był wyartykułować ze swojego otworu gębowego, że jeśli Andriejew się nie sprawdzi, to tej zimy już nikogo nie kupią
                                Nawet jak się sprawdzi to nikogo nie kupią

Komentarz

Pracuję...
                                X