Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No właśnie też mnie zastanawia czemu nie zagrał ten murin napadzior?

Zobaczymy ,może coś Urban powie po meczu.
    Choć pamiętajmy ,że to tylko Legia , więc nie ma co szumu robić jak w Zabrzu.

W barwach Legii nie wystąpił Evans Chikwaikwai, jako jedyny z zawodników z kadry meczowej "Wojskowych" nie pojawił się na boisku. Wszystko wskazuje więc na to, że nie zagrzeje długo miejsca w warszawskim klubie
    gdybanie za wp.pl

i Janek U :

Dzisiejsze spotkanie miało być decydującym sprawdzianem dla testowanego napastnika Evansa Chikwaikwai. Król strzelców ligi Zimbabwe w meczu z Bayerem Leverkusen nie pojawił się na murawie nawet na minutę. - Evans ma małe szanse na to by zostać z nami. Nie wnosi zbyt wiele do drużyny na tą chwile, na pewno spodziewaliśmy się po nim trochę więcej. Mamy Takesura Chinyamę, oraz kilku zdolnych młodych Polaków. Oni będą otrzymywać szansę gry - podsumował na gorąco brak w składzie Chikwaikwaia trener Legii Jan Urban.
    Czyli go gonią do Afryki.
    Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Hmm w sumie tego się spodziewałem jeszcze to :"Zdaję sobie sprawę z tego, że w ataku nie mamy zbyt dużego pola manewru. Wiem jednak, że dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak ciągle poszukuje nowych zawodników do tej formacji" a po Arru sam Janek mówił że koniec z szukaniem zawodników na ostatnią chwile.Nie wiem czemu ale mam przeczucie ze pojawi się jeszcze ktoś w Legii z ..... Hiszpanii rzecz jasna z Hiszpanii.....

Ps. mimo wszystko musze to napisać: Czekali na niego miesiac tylko po to aby janek ocenił ze nie rokuje nadzieji po 10 treningach na lodzie i 45 minutach gry w spraingu. Oczywiscie za rok pojawi się news typu Chikwaikwai strzela w Belgii , Francji czy Szwajcarii ehh to Polska własnie...
      Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Pewnie i decyzja dobra, skoro "nic nie wnosi". Jednak znając życie to będziemy tego żałować i nie piszę tego z czystej złośliwości, ale po prostu zawsze tak jest. Jak się nie sprawdza i jest za słaby to później się okazuję, że bryluje w innej lidze, a jak się sprawdza to na odwrót.

Z resztą w tym info co wrzucił Tuzin, podobna sytuacja miała miejsce z "Tejkszurem". Lepszy niby był Boya, a jednak Czini poszedł do Groclinu i się sprawdził.

Komentarz

• http://www.legialive.pl/news/29302_C...oczekiwan.html

Tu cały artykuł.

Jest jeszcze jedna opcja.Mają już kogoś prawie dogadanego i dlatego pogonili murina.
          Jeśli nie to Urban jest idiotą , bo przecież ten Chiki nie miał szans nic pokazać.
          Gościu jeszcze na lotnisku w Zimbabwe rwał banany na podróż ,a po lądowaniu zastaje go zima.To co on ma pokazać?

Komentarz

• No jak to? Przecież to diamencik był Panie!!!
            A tak poważnie to nie wierzę, że mają kogoś dogadanego. Paluchowski coś tam pokazał, to stwierdzili, że po co kasiorę wydawać.
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Polityka transferowa w Legii od jakiegoś czasu to po prostu jeden wielki cyrk.

Dla mnie niezrozumiałe jest odsyłanie teraz Evansa do domu- potrzebujemy 4 ( w tej chwili mamy raptem 2...) napastników. Można wypożyczyć, a następnie jak się sprawdzi wykupić. Oj będziemy żałowali tej decyzji- takie mam odczucia.
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Tak

Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                Ja się nie mogę doczekać kiedy Hiszpanie zamkną gęby tym wszystkim pseudoznawcom. Szczególnie Borkowi, który komentatorem jest słabym, a dziennikarzem wręcz beznadziejnym.

Wierzę w Arru tak samo jak w Descargę oraz Tito. Ich problemem jest to, że przechodzą zmianę trybu przygotowań. Tam gdzie grali zawsze startowało się pod koniec sierpnia i biegało się całe 10 miesięcy. Ja ich ocenię po sezonie- na pewno za wcześnie na daleko idące wnioski.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• nie chcialem sam przypominac bo zaraz by polecialo, ze sie czepiam ................................

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    Tak
                    Tak naprawdę to do tej pory nie wiemy co ten Arru potrafi- fakt, sam spodziewałem się po nim więcej. Tito prawie wcale nie dostawał szans, a jak je już dostawał wcale źle się nie prezentował. Descarga? To w ogóle uwaga nie na miejscu, bo gość doznał kontuzji- z relacji wszystkich portali teraz wynika, że prezentuje się całkiem, całkiem.

Jednak w tej chwili sytuacja nasza z napastnikami jest wręcz dramatyczna. Przypomnę kiedyś tylko, że nie jaki Chinyama też nie spisał się najlepiej w sparingu, a teraz... nie wyobrażamy sobie bez niego ataku Legii

EDYTA: Pisząc, że będziemy tego żałowali miałem na myśli fakt, że zostaniemy z 2 napastnikami. Może niezbyt jasno się wyraziłem i po prostu zostały źle zrozumiane moje słowa. Pozdro.
                    Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• napastnika nowego nie będzie- Urban już coś mówi, że w razie potrzeby na szpicy może grać Majkowski albo Rocki

Jeżeli nie uda nam się kupić lub wypożyczyć nowego napastnika, to będę musiał korzystać zawodników, których mam w kadrze. Numerem jeden będzie Takesure Chinyama. Swoją szansę na tej pozycji będą mieli także Adrian Paluchowski i Kamil Majkowski, a może nawet Piotrek Rocki" - zakończył trener Legii.

Komentarz

• Hehe, zaraz okaze się, że z Arru zrezygnowali nie dlatego, ze był beznadziejny (nawiązanie do poprzedniego postu detoxizer'a - ale nie tego, który wrzucił Jaco i który o ile mnie pamięć nie myli był kiedyś adresowany m.in. do mnie), a dlatego, ze Eibar będzie płacił 100% jego wynagrodzenia - bo kryzys i wielkie koszty budowy stadionu.

Z jednej strony nie ma sie co przejmować, w tej lidze i tak Legia poza pierwsza 4 nie wypadnie, nawet tak osłabiona. Z drugiej zaś nie będzie klęski, więc znów nikt niestety nie pójdzie po rozum do głowy. I znów w lipcu piłkarze się niestety posrają przed Vikingiem Stavanger albo Wołyniem Łuck. Życie.
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                          Hehe, zaraz okaze się, że z Arru zrezygnowali nie dlatego, ze był beznadziejny (nawiązanie do poprzedniego postu detoxizer'a - ale nie tego, który wrzucił Jaco i który o ile mnie pamięć nie myli był kiedyś adresowany m.in. do mnie), a dlatego, ze Eibar będzie płacił 100% jego wynagrodzenia - bo kryzys i wielkie koszty budowy stadionu.

Z jednej strony nie ma sie co przejmować, w tej lidze i tak Legia poza pierwsza 4 nie wypadnie, nawet tak osłabiona. Z drugiej zaś nie będzie klęski, więc znów nikt niestety nie pójdzie po rozum do głowy. I znów w lipcu piłkarze się niestety posrają przed Vikingiem Stavanger albo Wołyniem Łuck. Życie.
                          I tutaj się w pełni zgadzam.

Komentarz

• Zamieszczone przez LL
                            Po odesłaniu do domu Evansa Chikwaikwaia, Legia rozpocznie testowanie reprezentanta rosyjskiej młodzieżówki Nikitę Andriejewa - informuje dzisiejszy "Przegląd Sportowy". 21-letni napastnik estońskiej Levadii Tallinn ma w piątek przyjechać do stolicy.
                            Według PS niewykluczone, że wystąpi w pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Ekstraklasy z GKS-em Bełchatów.
                            Pewnie nie wystąpi. Testowanie, testowanie i jeszcze raz testowanie

Komentarz

• Jak by z niego był jakiś kozak, i to jeszcze z młodzieżówki Rosyjskiej to by nie musiał się po Estaniach tłuc.

Komentarz

• Ciekaw jestem co Urban wymysli za powod, dlaczego go nie wzieli...

Numer on mial grac w CSKA Moskwa juz od 2 lat o ile sie nie myle, ale na treningu zlamal żebra i transfer nie doszedł do skutku. Wiec IMO takim ogorkiem nie jest

Ale co ja sie ludze, przeciez oni i tak go nie wezmą
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X