Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez _Bart Zobacz posta
    http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

zródło slabiutkie napastnik w tym sezonie na 15 meczów 9 bramek...
    Statystylki ma niezłe ale jakoś tego artykułu sugeruje że ten news to zwykły pic na wode fotomontarz. Dodatkowo 200 tyś euro?? Przy obecnym kursie euro Walter tego nie klepnie.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

zródło slabiutkie
      jak znajdziesz chwilę, to przejrzyj archiwum SE i poczytaj o transferach Lecha Poznań.
      O wszystkim pisali pierwsi i praktycznie w 100% kilka dni później dochodziło do zapowiadanego transferu.

A co do tego Rumuna to sprawa jest prosta - my mamy obecnie JEDNEGO napastnika, więc każdy nowy jest na wagę złota.

Komentarz

• Jutro (piątek 13.02) o godzinie 14.00 na stronie legia.com umieścimy pierwszą część odpowiedzi Dyrektora sportowego Legii Mirosława Trzeciaka na pytania zadane przez naszych czytelników.
        Za 2 godziny... az sie boje
        #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          Za 2 godziny... az sie boje
          Już tylko 20 minut. Pizza już zamówiona i z wypiekami na twarzy będę czytał mądrości Mirka!

Komentarz

• Nie jestem zwolennikiem jechania po pracownikach KP ot tak dla zasady, ale to co zaserował dziś Trzeciak w tym quasi wywiadzie... wręcz napawa mnie smutkiem. Wiekszość jego odpowiedzi nie zawiera żadnej treści.
            Pozwolę sobie wyłowić dwie perełki z tego oceanu mądrości:

Zamieszczone przez Mirosław Trzeciak
            Czy trener Jan Urban aprobował transfery takich piłkarzy jak Balbino, Tito oraz Arru?

Wszystkie decyzje dotyczące transferów podejmujemy w określonym gronie. Oczywiście są one dokonywane w różnych okolicznościach. Czasami robimy je w pośpiechu ze względu na kontuzje piłkarzy. Każdy przypadek trzeba analizować osobno. Jednoosobowo decyzji nie podejmuję, chociaż to ja jestem odpowiedzialny za rekomendację zawodników. Również tych, którzy nie zaaklimatyzowali się w Legii.
            Pfffhehe, czyli odpowiedź brzmi NIE.
            "W określonym gronie".... co to wogóle znaczy?

Zamieszczone przez Mirosław Trzeciak
            W jakich państwach Legia ma swoich skautów?

Skauting międzynarodowy jest bardzo kosztowny. Podobnie jak inne kluby współpracujemy z menadżerami monitorującymi rynki europejskie.
            tu z kolei 'ukryta' odpowiedź brzmi W ŻADNYCH.

Wirtuoz języka, zwycięzki szermierz pojedynków na argumenty, stary biznesowy wyga... ladies and gentlemen: PAN MIROSŁAW (oklaski).

Komentarz

• Jako, że PGE wycofuje się ze sponsorowania Bełchatowa (a przynajmniej na to się zanosi) to warto byłoby wyciągnąć stamtąd Nowaka. Taka lepsiejsza wersja Grzelaka (tak samo się często psuje, ale młodszy i ma większe szanse na grę jednak). A już się nim Legia chyba interesowała i nawet chciała wykupić?!

Komentarz

• Witam, nowy tu jestem, pozdrawiam wszystkich.

A propos tego GKS, czy Zaglebie tez czeka to samo? Bo ja raczej tam bym ze dwoch zawodnikow widzial u nas.

Komentarz

• Jakub Wawrzyniak. "Wielkim wyróżnieniem był też fakt, że zadzwonił Mariusz Walter i pytał o transfer. To miłe, że prezydent klubu interesuje się losami piłkarzy" - dodaje Wawrzyniak,
                  Co? Tydzień mnie nie było na necie i takie buty. Legia ma prezydenta?

"Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Napastnik Legii Warszawa Mikel Arruabarrena, wypożyczony na pół roku do Eibar - zespołu Segunda Division zdobył w końcu bramkę. Stało się to podczas meczu z Huesca, w 41 minucie spotkania. Wtedy to sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Piłkę na wapnie ustawił sobie właśnie "Arru" i pokonał golkipera gości. Mecz jeszcze trwa, do przerwy Eibar prowadzi 2:0.

No i co My zesmy najlepszego zrobili ?!

Komentarz

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

Rumuński napastnik Bogdan Radu Apostu może wkrótce wzmocnić atak Legii Warszawa. Piłkarza poleca stołecznemu klubowi menedżer Karol Glomb - czytamy w "Super Expressie".

Atak Legii wymaga natychmiastowych wzmocnień po tym, jak kontuzji doznał Bartłomiej Grzelak, który ten sezon najprawdopodobniej ma z głowy. W dodatku podatny na urazy jest Takesure Chinyama, który niedawno uszkodził torebkę stawową podczas sparingu z Olimpią Elbląg.

Na razie bardzo słabo w sparingach wypada testowany Evans Chikwaikwai z Zimbabwe. Możliwe więc, że Legia zdecyduje się sprawdzić Rumuna.

Apostu ma 186 cm wzrostu, jego atutem jest dobra gra głową. Obecnie występuje w węgierskim klubie Nyiregihaza i jest czołowym strzelcem w lidze. Legia musiałaby zapłacić za zawodnika około 200 tysięcy euro.

zródło slabiutkie napastnik w tym sezonie na 15 meczów 9 bramek...
                      Nie wiem skąd ale to nazwisko znam. Nie był on przypadkiem już do nas przymierzany kiedyś?
                      Z 9 golami jest trzeci w tabeli strzelców.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                        Nie wiem skąd ale to nazwisko znam. Nie był on przypadkiem już do nas przymierzany kiedyś?
                        Z 9 golami jest trzeci w tabeli strzelców.
                        Z football managera chyba

Komentarz

• ***** tam. Odgrzewany kotlet -
                          http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,87097,3801662.html

Komentarz

• hehehe Cikiwaki(?) jest juz chyba oszczedzany na lige, okazal sie lepszy od Cziniego i nie bedzie sie meczyl z takimi ogorkami jak Bayer :P

żenua :/
                            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

• Albo poprostu okazal sie takim ogorkiem ze nawet nie ma co go sprawdzać.

Komentarz

• prawie miałem napisac o testach naszego "ORŁA" ale mnie koledzy uprzedzili.
                                Nie wiem czemu ale jak dla mnie to jest chore czekają na gościa miesiac ten przylatuje i tak go testuja że zagrał bodajże 45 minut w jednym sparingu Czekam co teraz powie Urban bo:
                                a) zatrudniają go (pytam wtedy na jakiej podstawie?) a..... miał przebłyski na reningach
                                b) nie zatrudniają go (również pytam na jakiej podstawie?)...... przecież miał przebłyski na treningach
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X