Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• a kogo byś wolał z naszej ligi jako lewego obrońcę? Moim zdaniem jedynym w miare sensownym wyjściem był własnie on.

Komentarz

• Wolałbym np. Diaza z Wisły ale gość jest nie do wyjęcia.

Jakoś nie jestem przekonany do Komorowskiego, zresztą nie tylko ja. Osobiście wolałbym żeby grał ktoś z ME.
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• No najlepiej Kielbowicza na lewej obronie postwić, rownie dobrze mozna grac w dziesiatke. Komorowski az tak zly nie jest. Nie chce go bronić ale poogladalem pare jego meczów(fakt na TV) i calkiem przyzwoicie sie zaprezentował. Wyrobi sie i mysle ze nie bedzie od Wawrzyniaka nie ustepowal niczym.

Kogos z Mlodej Ekstraklasy? Kogo masz na mysli? Gdyby byl ktos taki w ME który mialby takie umiejetnosci zeby odrazu wskoczyc do pierwszego skladu to napewno by Komorowskiego nie kupilii.

Wiec z wyśmianiem go poczekałbym przynajmniej do lata.

Jak kupili Hiszpanów to zle, czemu nie Polaków a jak Polaka kupia to zle bo ogorek z Polonii Bytom...
        Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Nie wyśmiewam go. Piszę co o nim sądzę i tyle. Dla mnie nie jest to żadne wzmocnienie, a zwykłe uzupełnienie składu. Również widziałem go w kilku meczach i jak dla mnie to nie prezentuje poziomu, który predysponowałby go do gry w takim klubie jak Legia.

A co do kogoś z ME, to dał bym szansę chociażby Tomczykowi. Prawdę mówiąc to poważnej szansy nie dostał Przemek Wysocki, więc może on.

Jak na razie jestem negatywnie nastawiony do Komorowskiego, może to się zmieni, zobaczymo.
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez miruś tydzień temu
            Liczyliśmy się z tym, że Jacek może wybrać ofertę z Niemiec.Szkoda, bo było naprawdę blisko, by tak dobry piłkarz wzmocnił Legię. U nas miałby najwyższy kontrakt w polskiej lidze. Jednak nie zamierzamy załamywać rąk. Mamy jeszcze prawie miesiąc do zamknięcia okienka transferowego i w tym czasie postaramy się znaleźć wartościowych graczy. Legia wiosną musi być mocniejsza niż jesienią.

Czy Legia, w obliczu nieudanej transakcji sprowadzenia do klubu Jacka Krzyżówka, będzie chciała ściągnąć inną gwiazdę? - To nie jest tak, że uparliśmy się, by ściągnąć gwiazdę. Musimy wzmocnić skład. Nie ma znaczenia, ile ten zawodnik będzie zarabiał, tylko to, jak będzie grał - mówi Trzeciak dla "Życia Warszawy".
            Zamieszczone przez miruś dziś
            - Nie podaliśmy publicznie sumy transferu, ale to bardzo atrakcyjna cena za perspektywicznego piłkarza, dostrzeżonego już przez Leo Beenhakkera - powiedział Sport.pl wiceprezes Legii Mirosław Trzeciak. - Tej zimy to raczej ostatni transfer do Legii - dodał zapytany czy po odejściu Edsona Legia będzie szukać jeszcze kogoś na lewą pomoc.

majster się szykuje jak nic
            Ostatnio edytowany przez kiubz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
              Nie wyśmiewam go. Piszę co o nim sądzę i tyle.
              Odczuwam pewna szydere w niektórych opiniach n/t Komorowskiego

Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
              Dla mnie nie jest to żadne wzmocnienie, a zwykłe uzupełnienie składu.
              Hmm, a kto wg ciebie bylby wzmocnieniem Legii na lewej stronie obrony?

Również widziałem go w kilku meczach i jak dla mnie to nie prezentuje poziomu, który predysponowałby go do gry w takim klubie jak Legia.
              Wiadomo kazdy chce zeby Legia byla taka wielka jaka byla w polowie lat 90. Ale wybacz na dzien dzisiejszy Legii nie stac na takich pilkarzy, ani nie jest klubem do którego walily by drzwiami i oknami gwiazdy chociazby ligi czeskiej czy austriackiej. Niestety taka jest sytuacja. Trzeciak sciagnal najlepszego moim zdaniem zastepce za Wawrzyniaka.

Wiesz, jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

A co do kogoś z ME, to dał bym szansę chociażby Tomczykowi. Prawdę mówiąc to poważnej szansy nie dostał Przemek Wysocki, więc może on.
              Wporzadku warto miec utalentowanych chlopaków, ale moim zdaniem nie prezentuja poziomu takie zeby mogli grac w pierwszym skladzie Legii Warszawa. Bardziej ufam umiejetnosciom Komorowskiego.
              Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mi tam Komorowski nie przeszkadza.Przyszedł za niewielkie pieniądze i mam nadzieje ,że będzie grał na wyrównanym solidnym poziomie.

Bardziej mnie drażni temat : Ostrowski w Legii.

Komentarz

• Killzone

Fakt, niektóre wypowiedzi odnośnie Komorowskiego są szydercze, nie ukrywam tego.

A co tego czy widzę kogoś, kto byłby wzmocnieniem Legii to odpowiadam nie.

Od początku wypowiadam się nie zbyt dobrze o Komorowskim ponieważ koleś nie zrobił na mnie żadnego większego wrażenia. To, że parę razy zamiast kopać w się w czoło, udało mu sie prosto kopnąć piłkę, nie oznacza, że mam piać z zachwytu nad naszym nowym zawodnikiem. Szansę trzeba dać każdemu, ale podnieta niektórych ludzi (niekoniecznie na forum) tym transferem przechodzi ludzkie pojęcie. Wszędzie piszą: ogromne wzmocnienie Legii, Legia kupiła reprezentanta kraju itp. Dla mnie nie jest to gracz na pierwszy skład Legii i tyle. Ot kolejny wykreowany przez media na wielkiego piłkarza i zbawcę polskiej piłki kopacz. Jeżeli okaże się strzałem w 10, to napiszę, że jednak się myliłem i pochwalę go. Na razie nie mam za co.

Komentarz

• Komorowski hmm na papierze transfer lepszy niz Ostrowski. Kadrowicz. Ogolnie oba transfery tanie, przyszli ligowcy wiec latwiej o aklimatyzacje (choc tu nigdy nie wiadomo), kasy duzo tez nie beda dostawac bo to nie stranieri. Oba na plus. Nie ma co oczekiwac ze nawet w pakiecie zbawia Legie. Przydatne uzupelnienie, ktore a nuz moze zaskoczyc. Wtedy bedziemy sie cieszyc. Dla mnie wazne ze obaj z tego co w wywiadach mowia chetni do pracy i nie gwiazdorza.

Na lewej obronie zapowiada sie wiec jakas tam konkurencja, choc na poczatku pewnie Kielbik. Lubie go ale chcialbym zeby Komorowski go z miejsca wygryzl. Na lewej pomocy Rybus raczej - moze troche okrzepl - zobaczymy w lidze. W sparingach strzela sporo.

Tak czy siak uzupelnienia ok ale potrzebny napastnik. Chocby po to zeby mial kogo wygryzc Paluchowski.
                    Moin, moin was geht?

Komentarz

• "W dniu zamknięcia okienka transferowego w godzinie 19 zadzwonił do mnie dyrektor Legii Mirosław Trzeciak i powiedział, że przyszła oferta z Panathinaikosu. Do godziny 23 kluby się porozumiały. Warunki indywidualnego kontraktu nie były w tamtym momencie ważne. Bądźmy realistami: klub, który gra regularnie w Lidze Mistrzów, płaci lepiej niż Legia" - zdradza kulisy swojego błyskawicznego transferu do Panathinaikosu były legionista, Jakub Wawrzyniak. "Wielkim wyróżnieniem był też fakt, że zadzwonił Mariusz Walter i pytał o transfer. To miłe, że prezydent klubu interesuje się losami piłkarzy" - dodaje Wawrzyniak, który w Atenach gra na razie na pozycji środkowego obrońcy.
                      taaa przejmuje yhy, poprostu chciałbyc pewien ze idziesz w pizdu i przygarnie milion euro.
                      #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• http://www.legialive.pl/news/29223_P...iha_Kabze.html

Trochę nie chce mi się wierzyć, żeby to prawda była, ale w sumie po Mirku wszystkiego można się spodziewać, więc...
                        ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Jeżeli to prawa to jedna z jego lepszych akcji....

Reprezentant, uczestnik LM, niezła srednia goli w Galacie....u nas napastników brak...A może Mirkowi nie pasuje ze za darmo....

Komentarz

• Przecież mamy Grzelaka!

Komentarz

• http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

''podobno'' został zaoferowany Legii, Wiśle i Polonii. Zapomnieli o Lechu?

ja nie wierzę w te rewelacje
                              Ostatnio edytowany przez Teraz JA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• bujda na resorach. Tak zeby zapelnic gazete bo zostalo za duzo miejsca pustego.

Pozatym jezeli to byla by prawda to gostek pewnie by jakas ładna sumke krzyknał bo przeciez gral w Galacie, w Lidze Mistrzów i w tureckiej reprezentacji.

Komentarz

Pracuję...
                                X