Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No, to i Elsona tylko patrzeć
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Przezywają tego Ostrowskiego jak stonka wykopki.
      A ja sparafrazuję naszego treneiro i zapytam: A KTO TO ***** JEST TEN OSTROWSKI?

Komentarz

• Piłkarz, któy ma zbawić Legię i doprowadzić ją do Mistrzostwa Polski
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
          Piłkarz, któy ma zbawić Legię i doprowadzić ją do Mistrzostwa Polski
          Mistrzostwa Polski?? Mirka chyba nie doceniasz. To młody perspektywiczny zawdonik na miarę LM!!!

Komentarz

• http://legia.net/wiadomosci,32561_Bu...wan_Legii.html

Krzysztof Ostrowski za około 200 tysięcy złotych już wiosną znajdzie się w kadrze Legii. Pojedzie z zespołem Jana Urbana na zgrupowanie do niemieckiego Hennef. Podobnie jak młody pomocnik Patryk Koziara. Po poważnej kontuzji Bartłomieja Grzelaka sprowadzenie napastnika stało się w tym momencie najważniejsze. Wczoraj w końcu zjawił się w Warszawie tak długo oczekiwany Evans Chikwaikwai . Gdyby jednak nie okazał się on przydatny, będzie można sprawdzić Igora Burzanovicia.
            http://pl.wikipedia.org/wiki/Igor_Burzanovi%C4%87

Komentarz

• Z tego co pisze w tej wikipedii to ten jugol to jakiś wymiatacz, już to widzę jak on do nas trafia
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Ten cały Igor Burzanovic nie trafi do Legii (Przynajmniej nie teraz) bo ma w kontrakcie wpisana kwotę odstępnego (dość duza kwotę jak na polskie warunki).No Chyba ze stanie się cud i Walter sypnie groszem na niego.

Komentarz

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
                  Ten cały Igor Burzanovic nie trafi do Legii (Przynajmniej nie teraz) bo ma w kontrakcie wpisana kwotę odstępnego (dość duza kwotę jak na polskie warunki).No Chyba ze stanie się cud i Walter sypnie groszem na niego.
                  Oby nei musiał. Jak dotąd setki tysi Euro na siebie nie zapracowały (mam tu na mysli Burkhardta i Radovicia). Mam nadzieję, że ten Chikwaikwai (ciekawe co to nazwisko oznacza) postraszy Pulpeta ławą rezerwowych
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                    Mam nadzieję, że ten Chikwaikwai (ciekawe co to nazwisko oznacza) postraszy Pulpeta ławą rezerwowych
                    To jego nazwisko zanczy w ich jezyku "orzeł". Ja tam bym chcial wlasnie Evansa zoabczyc z Chinim w ataku
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                      To jego nazwisko zanczy w ich jezyku "orzeł". Ja tam bym chcial wlasnie Evansa zoabczyc z Chinim w ataku
                      No to z Takesurem razem grać nie mogą bo "Orzeł" jest drapieżny a Chinyama podobnio znaczy "Kulka mięsa" - stąd na Chiniego mówię Pulpet
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

• Evans to król strzelców ligi Zimbabwe... tylko ciekawe jaki poziom ta liga prezentuje Oby się murzina sprawdziła!

A co do Igora B. to faktycznie jego cena na transfermarkcie robi wrażenie. 1.250.000 EURO już to widze jak Mariusz daje hajs.

Komentarz

• a ja po wczorajszym meczu kadry stwierdzam, że Komorowskim jednak warto się zainteresować. Miruś działaj!

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

• Takie transferowe slowo na niedziele ode mnie: patrze na te transfery i sie ekscytuje. Krzynowek, czarna perla z Zimbabwe no i moze sam BurzanovicMilijiasczyinnyhitzBalkanow. No a teraz nie wiem czy ten szary niedzielny poranek czy goraca kawa winna ale olsnienia doznalem. Gorzko-realistycznego. I mocno jak cholera mam nadzieje, ze Rybus eksploduje forma, Kielbowicz bedzie miec runde zycia, a Chiniemu dopisze zdrowie. Tyle w temacie transferow.
                            Moin, moin was geht?

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrianw Zobacz posta
                              a ja po wczorajszym meczu kadry stwierdzam, że Komorowskim jednak warto się zainteresować. Miruś działaj!
                              Czy ja o czyms nie wiem? Przeciez Komorowski juz podobno jest zaklepany przez nas...
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                                Czy ja o czyms nie wiem? Przeciez Komorowski juz podobno jest zaklepany przez nas...
                                tak jak Krzynówek?? jak go nie zobacze w koszulce z trumną to nie uwierzę. Mirek jest zdolny jednak....

"Stewardessa szepnęła 'Boże...' nim stanęło jej serce, a kapitan wciąż powtarzał, że to zwykłe turbulencje..."

Komentarz

Pracuję...
                                X