Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jarcyś
    3 miliony euro ?

utrzymajmy ten skład,
    kupmy napadziora pokroju Svitlicy i juz bedziemy mocni. mocni na PUEFA oczywiscie bo w CHL nie wierze
    Oczywiście z tym będą problemy, ale nie da się ukryć że ITI ma inne podejście niż Ciupał. Zatem jest szansa, że nawet jeśli odejdzie Ouattara i Edson [co jest chyba niestety więcej niż p-dobne] to za 3 mln € można kupić dobrych zmienników

Ale napadzior by się przydał - drugi do ataku obok Janczyka albo Gottwalda

Komentarz

• Coś mi się wydaje, że jak ze stadionem się nic nie ruszy to i wzmocnień nie będzie... Ile można pompować kasę nie mając nic w zamian?
      Ja bym się cieszył jakby udało się utrzymać to co mamy (Brazylijczyków, Afrykańczyków). Napastnicy są, tylko trzeba ich wyleczyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
        Ale napadzior by się przydał - drugi do ataku obok Janczyka albo Gottwalda
        Może jestem pod wpływem świeżych wydarzeń ale ja spróbowałbym pary Janczyk - Szałachowski
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Janczyk - Klatt a Szałach na prawą strone za Bronowickiego. Ja bym to tak zrobil. Dobrze by było jakby Edson został bo dawno tak dobrego grajka u nas nie bylo. Ouattara też mogłby zostać bo to jest super obrońca. mimo że zdarzają mu sie błędy to on je naprawia strzelając bramki. A za 3 mln euro można troche "poszaleć"

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
            Janczyk - Klatt a Szałach na prawą strone za Bronowickiego. Ja bym to tak zrobil. Dobrze by było jakby Edson został bo dawno tak dobrego grajka u nas nie bylo. Ouattara też mogłby zostać bo to jest super obrońca. mimo że zdarzają mu sie błędy to on je naprawia strzelając bramki. A za 3 mln euro można troche "poszaleć"
            Ja tak za bardzo nie wiem, dlaczego niby Klatt?
            Mial jeden dobry mecz - z GKS Belchatow. Raz na rok i slepej kurze ziarno sie trafi. Toz i Wlodar strzelal hattricki.

Prawa strone bym zostawil, bo widac, ze sie zgrywa. Szala z Bronowickim sie dobrze uzupelniaja i wymieniaja.
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=9953

Przyznam że coraz bardziej podoba mi się polityka transferowa klubu

Komentarz

• a jak latem ITI mowilo, ze bedzie stawialo na mlodziez, to wiekszosc kibicow sie oburzala. Twierdzila, ze Legia potrzebuje wartosciowych graczy od zaraz, a nie na przyszlosc.
                A taki Janczyk okazal sie wzmocnieniem i to niemalym.

W kazdym razei wydaje mi sie, ze warto juz zaczac szukac zmiennika dla Edsona.. Bo zawdonika tak grajacego to zaraz beda chcialy solidne zachodnie kluby kupic.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud

W kazdym razei wydaje mi sie, ze warto juz zaczac szukac zmiennika dla Edsona.. Bo zawdonika tak grajacego to zaraz beda chcialy solidne zachodnie kluby kupic.

Kiełbowicz nie wystarczy......

Komentarz

• Kiełbowicz ?
                    Równie dobrze, w przypadku sprzedaży Jańczyka, wystarczyłby Włodarczyk.
                    Obaj cieńcy jak cholera.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
                      a jak latem ITI mowilo, ze bedzie stawialo na mlodziez, to wiekszosc kibicow sie oburzala. Twierdzila, ze Legia potrzebuje wartosciowych graczy od zaraz, a nie na przyszlosc.
                      A taki Janczyk okazal sie wzmocnieniem i to niemalym.

Moim skromnym zdaniem, Edson jest wart znacznie więcej niż milion euro, od którego nas działacze na dzień dzisiejszy zaczynaliby rozmowy. Mam nadzieję, że w przypadku zgłoszenia się po sezonie jakiegoś zagranicznego klubu, Zygo nie zażąda jedynie miliona. Liczę jednak, że Edson grać będzie u nas jak najdłużej
                      Ciężko jest wymyślić ciekawy podpis

Komentarz

• Cholera ja nie mam pamięci do tego.
                        Któryś chyba był tylko wypożyczony -> czy to nie Edson właśnie ?
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                          Cholera ja nie mam pamięci do tego.
                          Któryś chyba był tylko wypożyczony -> czy to nie Edson właśnie ?
                          Roger jest wypożyczony do konca roku.
                          Ciężko jest wymyślić ciekawy podpis

Komentarz

• Edson ma kontrakt do końca 2008 roku. Całe szczęscie, bo coś mi się wydawało, że do czerwca z opcją przedłużenia. Wtedy byśmy go już raczej nie zatrzymali.

A co do Kiełbowicza jako "zastępcy" Edsona to ciężko coś stwierdzić - ostatnio gra rzadko, chociaż w meczu z Lechem prezentował się całkiem solidnie. Ale kto w takim razie byłby zmiennikiem Kiełbika? Wydaje mi się, że w przypadku odejścia Edsona, klub by wzmocnił tą pozycję...

Komentarz

• Kempes :

Edson jest wypozyczony na 3,5 roku , gdzies o tym czytalem niedawno.

update

Zasady jego przejścia do Legii były nietypowe. – Został wypożyczony na trzy i pół roku, ale Sporting zrzekł się jednocześnie praw do tego zawodnika. Czyli, jeśli byłby chętny na kupno Edsona, transakcję przeprowadzalibyśmy my – mówi Jarosław Ostrowski z zarządu Legii Warszawa i od razu dodaje: – Nie zamierzamy go sprzedawać. No chyba, że przyszłaby bardzo dobra oferta. Poniżej miliona euro nie będziemy rozmawiać.

Przeglad SportowyS/legialive.pl

Komentarz

• Edson jest wypozyczony na 3,5 roku oraz Sporting zrzekl sie praw do niego.

Przeglad Sportowy napisal:
                                Zasady jego przejścia ze Sportingu Lizbona do Legii były nietypowe. – Został wypożyczony na trzy i pół roku, ale Sporting zrzekł się jednocześnie praw do zawodnika. Czyli jeśli byłby chętny na kupno Edsona, transakcję przeprowadzilibyśmy my – mówi Jarosłąw Ostrowski z zarządu Legii Warszawa i od razu dodaje: - Nie zamierzamy go sprzedawać. No chyba, że przyszłaby bardzo dobra oferta. Poniżej miliona Euro nie będziemy rozmawiać.

Komentarz

Pracuję...
                                X