Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
    Uuuu, a jak by kupili Kakę swego czasu? To dopiero szmalu stracili!

Matko, co za logika
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• no wlasnie, takie pierdolenie dowodzi nieznajomosci pilki mimo wszystko. no bo tak jakby ***** niczym nie roznilo sie szkolenie w Legii a w takim Manchesterze
      "- Ja spokojnie odniosłem się do tego już po walce i uważam dokładnie tak samo, że są to ch**e nie kibice tylko palanty siedzące przed komputerem ku***, zakręcone pedały, które nie mają pojęcia w ogóle (...)"

Komentarz

• Przymierzany do Legii Jacek Krzynówek zdecydował się na zawarcie umowy z niemieckim Hannover 96. Wobec takiego faktu jasne stało się, że na Łazienkowską trafi piłkarz Polonii Bytom Marcin Komorowski. Zawodnik porozumiał się już z Legią w sprawie warunków kontraktu i podpiszę umowę na 3,5 roku. 25-letni obrońca będzie kosztował nasz klub 500 tys. złotych. Komorowski dziś udał się z reprezentacją Polski na zgrupowanie do Portugalii i do kraju wróci 8 lutego. Dzień później uda się z Legią na zgrupowanie w niemieckim Hennef.
        ..

Komentarz

• "W dalszej wypowiedzi piłkarz przyznaje jednak, że pieniądze odegrały rolę w jego transferze. "Jestem zdziwiony, że Felix Magath zgodził się na transfer. Sam mówił, że do niemieckiego klubu mnie nie puści. Jeszcze przed Hannoverem pojawił się temat Herthy Berlin i Magath mówił, że nie ma szans na transfer. Musi to oznaczać, że chodziło mu tylko o pieniądze. Skoro trafiłem do Hannoveru, klub musiał za mnie zapłacić konkretną kwotę pieniędzy"

A oto ta konkretna suma:

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html

Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Tylko ze sam Krzynówek wcale kontraktu nie musial podpisywac, jezeli tak bardzo tesknil za Polską to by odrzucil kontrakt z H96 i by przyszedł grac w Legii...a tak to robi z brzydkiej geby dupe. Za pol roku bedzie narzekal ze go traner nie lubi, bo nie moze grac i powie ze chetnie znów wroci grac do Polski...
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Napisałem długiego posta, ale sobie dalem spokój. Szczerze, dziś po raz pierwszy od jakiegoś czasu skoczyło mi ciśnienie przez ten klub. Gdy przeczytałem news i wypowiedz Krzynowka, dlaczego Hannover, a nie Legia, bo Hannover. Poczułem maksymalną niemoc. Nie znam sprawy, a od samego początku pisałem, ze to się tak skończy. Nawet odpisałem eLegionowi pytaniem, dlaczego zawsze Legia musi się łapać na Bąków czy Krzynówków. Przecież to nie mogło wypalić..

Odechciewa się nawet kur**ić na Trzeciaka. Bo i po co. To jest zwykły Gamoń, który udzielił dwóch wywiadów w Wyborczej, chwaląc się jakie to ma nowoczesne pomysły z Hiszpanii na rozwój klubu. I gada, a potem się nacina. A najgorsze jest to, ze facet zwyczajnie nie ma honoru. Ilez razy mozna się skompromitować i udawać, ze nic sie nie stało? "Jestesmy jedynym klubem z Polski, który bił się o Krzynówka". K***a super, jesteśmy jedynym klubem w Poslce, który dał się wydymać Krzyówkowi i Bąkowi. "Fantastyczna oferta z Hannoveru". Na czym niby polegałą? Chłopie, debilu skończony, ile Ty lat siedzisz w piłec? Pomyśl. Krzynówek w meczach z Gliwicami czy Wodzisławiem? Za połowe tego co ma w Niemczech? Wierzyles w to? Nie znasz zwrotu morda w kubeł?

Karwa co za żenada. Co za zatykająca żenada.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Problem jest w tym, że Legia to na rynku europejskim, nie oszukujmy się, miernota. Przychodzi się tu z braku laku, na chwilę, traktuje się jako odskocznię. Jak napisał Boy:

"Łączą się parki lube
                Z sobą niby na próbę
                Nim się nie znajdzie czego
                Przyzwoitszego"

Myślisz, że przyszedł by do nas Roger czy Radović gdyby mieli oferty z Niemiec, Francji czy choćby Szwajcarii? Nie łudź się. Nie ta kasa i nie ten poziom ligi. Tacy przychodzą przeczekać i strzelić parę goli do CV. Jeśli chcemy wyrobic sobie marke musimy szukać w Polsce. Kowaczyków, Michalskich, Błaszczykowskich, Janczyków, Deynów, Brychczych. Są. tylko trzeba ich znaleźć. A oni musza zrobić pierwszy wynik wtedy coś sie zmieni, wtedy już pójdzie samo. Innej drogi nie ma. Jak pisałem na drzewkach Krzynówek na stówę powiedział Trzeciakowi: "Mirek, pogadamy po zamknięciu okna z Bundeslidze". I byłby głupi gdyby nie poczekał. ten facet potrafi pociągnąc reprezentację, w pojedynkę (albo we dwóch z Błaszczykowskim) ratowali naszym dupy, strzelał gole Liverpoolowi, Realowi, Romie. Legia jest na niego póki co o wiele za cienka. Łudzę się tylko, że to się za czas jakiś zmieni ale pewnie będę rozczarowany...
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
                  1.500.000 € dostalismy za Wawrzyniaka (
                  http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html )wiec sadze ze za te pieniadze klub uzupelni luki w skladzie,a jezeli nie to Walter i Trzeciak ja uzupelnia.
                  Wcale nie dostaliśmy tyle. Mooże kiedyś dostaniemy (niewykluczone)

PS Jak widzę gdziekolwiek powoływanie się jedynie na transfermarkt.de, to mnie trzęsie ze złości. Przecież oni już 4 razy zdążyli zmienić tę sumę
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Ja się nie łudze. Ja sie dziwie, że łudzi się ten gamoń, który przecież w kilku klubach/ligach grał i kilka osób ze środowiska zna. W szoku po prostu jestem, że mozna być takim debilem.
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Z. bez nerwow nie masz sie co denerwowac bo nic to nieda.Kazdy na tym forum za te obietnice wywiozlby Trzeciaka i spolke na taczkach ale widzisz jest jak jest.Co prawda czesciowo wine ponosi tez Krzynowek (jak tu juz wspomnial kolega "Killzone") gdyby naprawde chcial wrocic do Polski to by nie podpisywal kontraktu z Hannoverem no ale wiadomo Jak jest "Pieniadz w cenie"to czlowiek robi glupoty
                      Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                        Ja się nie łudze. Ja sie dziwie, że łudzi się ten gamoń, który przecież w kilku klubach/ligach grał i kilka osób ze środowiska zna. W szoku po prostu jestem, że mozna być takim debilem.
                        Zawsze istniała możliwość że Krzynówek nie dostanie żadnej propozycji z Bundesligi i warto było trzymać łapę na pulsie - w końcu zawsze lepiej grać niż nie grac - nawet w Legii zamiast w Wolfsburgu czy Hanowerze. Ale przyszła oferta i Krzynówek byłby głupi gdyby jej nie przyjął.
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

• Krzynowek moglby grac w Legii gdyby nie 2 czynniki:

1.Magath chcial na Jacku zarobic.Gdy dowiedzial sie ze nie ma chetnych na kupno go dal zgode na odejscie z klubu ale nie do klubu z ligi niemieckiej.Gdy zglosila sie Hertha to Magath odmowil (bo Hertha chciala go za darmoche) wiec byla szansa ze Legia go kupi.Ale ze Zenit St. Petersburg kupil od Hannoveru Szabolcs Huszti (za 2.500.000 €)to Hannover na gwalt potrzebowal pomocnika to zlozyli oferte kupna Krzynowka za 400.000 €.Magath na ta oferte przystal.

2.Brak Konkurenta na pozycji Krzynowka w Hannoverze no i dobry kontrakt.

Komentarz

• Krzynówek zostałby w Wolfsburgu, gdyby nie oferta Hannoveru. Nie róbcie jaj.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                              Krzynówek zostałby w Wolfsburgu, gdyby nie oferta Hannoveru. Nie róbcie jaj.
                              Po tym co mu Magath odwalał? Nie wierzę.
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together

Komentarz

• Kasa, stadiony, frekwencja, rozgłos.

Komentarz

Pracuję...
                                X