Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
    Ja tylko pisze to co mysle o tej calej sytuacji.Zreszta zobaczycie ze Komorowski nie bedzie wzmocnieniem Legii.Co do tych dwoch pilkarzy z zimbabwe oni nadal sa testowani???

19Christoph16, posłuchaj, to co pisałem o Trzeciaku to czysta ironia. Musisz zrozumieć, że w tym klubie mało co funkcjonuje profesjonalnie. A jedną z spraw, która zdecydowanie nie jest profesjonalna, jest praca wykonywana przez Pana Trzeciaka.
    I w momencie, w którym wrzuciłeś info o tym, że z Komorowskim jeszcze nikt się nie skontaktował. No to napisałem dla żartu dlaczego tak jest...

Komentarz

• O rany cięzki przypadek (kliniczny ) postaram się krótko i zwięźle:
      Po 1 primo : Czy czytałes wczesniej chociaż 3-4 strony tematu do tyłu?? Czy widziałes dużą ilośc wpisów o tym że Komorowski zostanie zbawcą Legii??
      Po 2 ultimo : Czy Ty naprawde nie wyczuwasz kiedy ktoś mowi z "przekąsem" (ehh czas surferów ) o danej sprawie??

Bez odbioru
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Nigdy nie czytam wczesniejszyn newsow jezeli sa takie to dzieki za uprzedzenie.

P.S
        Czas Surferow dobry polski Film
        Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty Zobacz posta
          Ale Gregor go lubi i w ogóle zawsze każde transfery ocenia pozytywnie Taki typ :P

Zapomniałeś jeszcze dodać że mam z nim fotke

Bardzo bym chciał jutro przeczytać, że Krzynówek będzie naszym piłkarzem, ale obawiam się(jestem tego prawie pewien), że tak się niestety nie stanie.
          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Mamy szanse,Krzynowek zdaje sobie sprawe w jakiej jest kiepskiej sytuacji wiec na jego miejscu podpisywalbym kontrakt.(Zeby Austryjacy nie wjechali nam w parade)

Komentarz

• Obaj gracze z Zimbabwe NA RAZIE zostają, ale jeszcze zobaczymy, czy klub zdecyduje się podpisać z nimi kontrkty. Jeśli wierzyć wypowiedziom Urbana, to większe szanse ma Mwanjali.
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Raffi:

a on na jakiej pozycji gra?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
                  to większe szanse ma Mwanjali.
                  Sory ze takie pytanie, ale... który to jest? ten z brodką czy ten ktory mial taki mętny wzrok

Mimo poczatkowej niecheci to mam nadzieje ze Krzynio jutro juz bedzie w Legii bo umiejetnosci napewno ma takie zeby pograc jeszcze tutaj na poziomie z 2-3 lata.

Raffi, nie wiesz moze co z tym Ostrowskim?
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Mwanjali to chyba z ta brodką

Komentarz

• Mwanjali to ten z bródka. I może grać jako defensywny pomocnik lub prawy obrońca. Przynajmniej tak podawali. Matawu zaś najlepiej czuje się na lewej stronie pomocy

Komentarz

• Zamieszczone przez Teraz JA Zobacz posta
                        Mwanjali to ten z bródka. I może grać jako defensywny pomocnik lub prawy obrońca. Przynajmniej tak podawali.
                        a jak wiadomo na tych pozycjach w Legii jest największe zapotrzebowanie na wzmocnienia...

Komentarz

• A o Napastnikach zapomnieliscie???przyda sie jakis dobry grajek

Komentarz

• Mamy Grzelaka, Szałachowskiego i Teksture.
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Prawda ale lepiej miec w zapasie 4 napastnikow niz 3 z ktorej wypada zawsze jeden zawodnik.Niby mamy testowac tego napastnika z zimbabwe ale jak juz tu ktos na forum wspominal wyjechal na testy do Francji to o nim mozemy zapomniec .

Komentarz

• Zamieszczone przez 19Christoph16 Zobacz posta
                                Prawda ale lepiej miec w zapasie 4 napastnikow niz 3 z ktorej wypada zawsze jeden zawodnik.Niby mamy testowac tego napastnika z zimbabwe ale jak juz tu ktos na forum wspominal wyjechal na testy do Francji to o nim mozemy zapomniec .
                                Proszę Cię, przeczytaj sobie, co w jednym z tematów napisał do Ciebie Arczi i odpuść sobie...

Komentarz

Pracuję...
                                X