Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przeczytałem tu wiadomość o zamieszanych transfeach Ptaka.Guerreiro i Edson są nie do ruszenia/Ale uważam że mimo wszystko Przemysła Kazimierczak wzmocniłby Legię Warszawa.
    Priorytetem wydaję się jednak wykupienie Burkharda,zatrzymanie Choto i Quattary.Wydaję mi się,że Jeleń to może być dobry ruch.Kazimierczak chyba też.Bąk również.To mogłoby być wielkie trio.I jeszcze ktoś z zachodu może

Komentarz

• Jelenia jakby kupili to bym go posłał do szkoły i na lekcje dykcji, żeby wstydu nie przynosił .
      "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• TO KOGO WY CHCECIE??
        Pichna nie,Jeleń nie, i cała reszta grajków nie, co wy tu chcecie Ronaldinho z Lampardem.

Komentarz

• Chcemy drugiego Outtarę, Edsona czy innego Rogera.
          Tylko, że do ataku.

Komentarz

• Nie rozumiem was.Nie chcecie Jelenia-reprezentatna Polski?Nie chcecie Baka-kapitana reprezentacji?

Komentarz

• A może Ty chciałbyś Rasiaka- reprezentanta Polski ?

Na cholere nam przereklamowany facet, który ma problemy ze skleceniem poprawnego zdania, a przede wszystkim w nędznej Wiśle Płock nie prezentuje absolutnie niczego, co na dzień dzisiejszy pokazywałoby jego ewentualną przydatność do zespołu o takich aspiracjach jakie ma Legia ?

Nad Bąkiem możnaby się zastanowić.

Komentarz

• DGX, czy Ty kolego nie wpisywaleś sie tutaj przypadkiem jako niejaki Mistrz ?
                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Jelen rozegral kilka meczy w kadrze i od razu wielki mi reprezentant..
                  Nie twierdze ze jest zly, ale osobiscie postawilbym miedzy nim, a dajmy na to takim Srutwa znak rownosci. Nie nadaje sie do Legii mentalnie..

A Bak to juz inna para kaloszy. Ja tam go lubie i w naszej lidze blyszczal by jeszcze przez kilka sezonow.

A tak na marginesie Panie DGX... Nie generalizuj.
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez matx-cwks
                    DGX, czy Ty kolego nie wpisywaleś sie tutaj przypadkiem jako niejaki Mistrz ?
                    cos mi sie wydaje ze on....

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
                      Zamieszczone przez matx-cwks
                      hehe, taki niepowtarzalny styl

Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                        Zamieszczone przez dyha
                        Zamieszczone przez matx-cwks
                        hehe, taki niepowtarzalny styl

Dajcie mu szansę. Nawet zaczął używać interpunkcji.
                        bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
                          Dajcie mu szansę. Nawet zaczął używać interpunkcji.
                          Nie
                          Only You

Komentarz

• Trzeba przyznac, ze w tym sezonie transfery nam sie udaly! Bury nasz rezyser gry, miewal momenty gorsze ale w Warszawie przyszedl czas na tylko lepsze. - kandydat do naszej rep.
                            Ouattara okazal sie strzala w '10' jest filarem naszej obrony i ostatnio zaczal nawet strzelac bramki. Janczyk jest naszym najlepszym napastnikiem i w przyszlosci pewnie bedzie kluczowa postacia rep. Edson jest ostanio najlepszym graczem Legiunii, asysty, swietna gra w ofensywie jak i w ofensywie. Do tego ostatnia brameczka z polonia - "Stadiony świata" - jak to powiedzial trener polonii. Roger pokazal sie ze wspanialej strony, kapitalne wystepy z poczatku, ostatnio troche przystopowal tempo ale wydaje mi sie, ze ten gracz gra swietnie, na 'dobrych' stadionach (czyt. murawach) bo np. z craxa, groclinem gral naprawde znakomicie, a na takich kartofliskach jak odra juz gorzej. No i Gottwald - bramke zdobyl, nie mial zbyt wiele okazji zeby sie pokazac bo odniosl kontuzje ale mysle, ze tez z niego cos bedzie.

pzdr. (to moj 1-wszy post co nie oznacza, ze kibicem Legii jestem od dzisiaj czy tez od czasow Wdowczyka, bo moje przygoda z (L) idzie z ojca na syna )

Komentarz

• Właściciel Legii - koncern ITI - nie dość, że właśnie kupił prawa do pokazywania Ligi Mistrzów, to jeszcze zapowiedział - w wypadku zdobycia tytułu mistrzowskiego - aż 3 mln euro na wzmocnienia. Patrząc na to, co działo i dzieje się na Łazienkowskiej, nowi gracze nie będą raczej urodzeni nad Wisłą
                              Hmm
                              Jeśli to prawda, to może być naprawdę ciekawie...

http://sport.gazeta.pl/sport/1,65025,3278536.html

PS. Kolego McHuber piszę się Polonia, Cracovia, Groclin i Odra

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick

PS. Kolego McHuber piszę się Polonia, Cracovia, Groclin i Odra
                                i weż sobie tą uwagę do serca, jesli chcesz udzielać się na tym forum

3 miliony euro ?

utrzymajmy ten skład,
                                kupmy napadziora pokroju Svitlicy i juz bedziemy mocni. mocni na PUEFA oczywiscie bo w CHL nie wierze

Komentarz

Pracuję...
                                X