Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• to ile pieniędzy będzie, zależy tylko od właścicieli i żadna kwota nie była tak naprawdę podawana. Myślę, że zależy to głównie od wyników zespołu i atomfery wokół klubu, jak i spraw stadionu.

PS Drogi Mistrzu - to nie onet i nie grono, więc ostatni raz prosiłbym Ciebie grzecznie o stosowanie się do pewnego minimum zasad
    Gdybyś nie był stąd skąd jesteś, to nie byłbym już grzeczny
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
      Zamieszczone przez Paluch
      Zamieszczone przez Mistrz
      blablabla, to internet a nie konkurs ortografi,czaisz baze,
      z całym szacunkiem ale przydałoby sie jednak przestrzegać jakichkolwiek zasad polskiej pisowni.
      Po pierwsze zeby było estetycznie po drugie żebys nie pokazywał że jestes ułomem który pisac nie potrafi i w końcu po trzecie zeby zachowac pewien szacunek dla kibiców innych klubów którzy również tu sie wypisują jak również dla nas. Bo pisanie "legii" nie powinno mieć tu miejsca i uraża mnie na przykład
      Paluch ... ależ co Cię uraża? Przecież gość nie pisze "legii" tylko "legi"
      jemu chodzi o nogi...slang taki

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistrz
        blablabla, to internet a nie konkurs ortografi,czaisz baze,
        Czaję bazę, kumam czaczę..... jesteś najsłabszym ogniwem. Dofidzenia!
        Only You

Komentarz

• Byłem pewny że tak to się właśnie skończy
          Powiedz mamo powiedz tato czy policja to gestapo. Ależ owszem drogi synu, trzeba tępić skurwysynów!!!
          GRUPA TRZYMAJĄCA WAGE

Komentarz

• Zamieszczone przez Legia.net
            Ghanem odchodzi z Legii

Legia żegna się z Ahmedem Ghanemem. Zawodnik będzie wolny 1 maja. Do Polski przyleciał menedżer Egipcjanina, który w PZPN rozmawiał o rozwiązaniu umowy. Legia nie chciała jednak słyszeć o żadnym odszkodowaniu dla Ghanema, tylko próbowała zerwania kontraktu z winy zawodnika. Na to nie chciał jednak przystać Ghanem. Stanęło na tym, że piłkarz będzie mógł odejść z Legii 1 maja 2006 roku. Taką decyzję podjął prezes Piotr Zygo

- Mam większe ambicje niż gra w trzecioligowych rezerwach Legii. Dlatego muszę odejść - powiedział Ghanem.

dodał: Marcin Szymczyk
            źródło: Fakt
            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• a niech sobie odchodzi i tak nie bylo wiekszego pozytku z niego
              KLiK

Komentarz

• Zamieszczone przez LL
                Brazylijska ofensywa Antoniego Ptaka trwa. Po wczorajszym spotkaniu między Legią a Pogonią doszło do spotkania działaczy obu klubów w sprawie transferów legijnych Brazylijczyków do Szczecina. Właściciel Pogoni był pod wrażeniem gry Edsona da Silvy i zdecydował, że za wszelką cenę musi mieć go w swojej drużynie. Słabiej wczoraj wypadł Roger Guerreiro, ale w poprzednich spotkaniach pomocnik Legii był jednym z najjaśniejszych punktów w drużynie. Rozmowy między prezesem Piotrem Zygo a właścicielem Pogoni w sprawie transferu Brazylijczyków toczyły się do późnej nocy.
                Jak udało nam się dowiedzieć Legia zgodziła się na warunki Antoniego Ptaka, który zaoferował pół miliona Euro za "canarinions" oraz do stolicy trafią Przemysław Kaźmierczak i Rafał Grzelak. Transfery wejdą w życie od nowego sezonu 2006/07.

Legia Warszawa już od dawna interesowała się Kaźmierczakiem i Grzelakiem, ale do tej pory próby ich pozyskania kończyły się fiaskiem. "Chcę mieć w drużynie samych Brazylijczyków, a tacy piłkarze jak Edson i Roger na pewno będą stanowili duże wzmocnienie Pogoni." - powiedział właściciel Pogoni.
                "Wiemy, że Brazylijczycy są ulubieńcami kibiców, jednak oferta Pogoni była naprawdę bardzo dobra. W związku z tym wraz ze sztabem szkoleniowym postanowiliśmy, że możemy sprzedać Rogera i Edsona. W ich miejsce pozyskamy 2-3 nowych piłkarzy z Ameryki Południowej. Kaźmierczak pokazał, jesienią i wczoraj także, że warto w niego zainwestować." - powiedział prezes Legii.

Legijni skauci już biorą się do roboty. "Już dziś rozpoczynam poszukiwania nowych graczy w Brazylii. Mogę zagwarantować, że latem do zespołu trafią tak samo uzdolnieni piłkarze jakimi są Roger i Edson." - zapowiada Mariusz Piekarski.

I oby tak się stało, bo kibice tak łatwo nie zapomną włodarzom Legii szybkiej rezygnacji z piłkarzy, którzy tak podbili serca warszawskiej publiczności.
                Pogięło? :O :O :O

Komentarz

• 1 kwietnia ?
                  You'll take my life but I'll take yours too
                  You'll fire your musket but I'll run you through
                  So when you're waiting for the next attack
                  You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Przejąłbym się tym, gdyby nie było dzisiaj Prima Aprilis

Komentarz

• Zamieszczone przez emileczek
                      1 kwietnia ?
                      o ***** zapomniałemm

Komentarz

• Zamieszczone przez emileczek
                        1 kwietnia ?
                        Serio?
                        Nie ma jak od razu popsuć całą zabawę.
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Amba
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                            Amba

no co

tak wiem ROTFL

Komentarz

• Na Uefa też się zabawili... :
                              http://legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=9652

Komentarz

• - Na mistrzostwa powinni pojechać w pierwszej kolejności Żurawski, Frankowski i Smolarek – powiedział „Gazecie Wyborczej” trener Legii Warszawa, Dariusz Wdowczyk.

- Nad czwartym napastnikiem trzeba się zastanowić. Może zaskoczę wiele osób, ale zaryzykowałbym powołanie Dawida Janczyka. To chłopak młody, bez kompleksów, a bardzo zdolny. Nie przekonują mnie Rasiak i Sosin. Jeśli już na kogoś miałbym postawić, to na Jelenia, który może zagrać zarówno w ataku, jak i na boku pomocy – dodaje.

Wojciech Kowalczyk w studiu LM mówił,że w Legi przydałby się taki graczy jak Łukasz Sosin i jeśli Legia buduje zespół na LM to powinna takiego gracza kupić.I może ma rację?Sosin jest wart co prawda z milion funtów,ale co roku on przedłuższa kontrakt na Cyprze o kolejny rok i mógłby przyjść za darmo jak mówi Kowalczyk.Ma dobre warunki fizyczne i jest skuteczny/Ale patrząć na to co mówi Wdowczyk to go Sosin nie przekonuje.Żrawski,Frankowski i Smolarek są za drodzy,a Rasiak to samo,ale Wdowiec go nie chce.Więć zostaje Jeleń,którego widać Wdowiec ceni.Myślę,że Legia może go kupić.Wisła Płock będzie za niego chciała pewnie suma wielkiej z milion euro,ale coś ostatnio słyszałem,że Wisła zbiła cene z 800 tysięcy euro do 500 tysięcy euro,a za taką cenę można byłoby go kupić. Ale Jeleń to nie jest typowy łowca goli,raczej to co Janczyk,któy lubi utrzymać się przy piłce czy podać.Lecz napewno byłby wzmocnieniem sporym Legi.I z Ligi Polskiej tacy gracze jak Kazimierczak,Kaczmarek,Iwański,Łobodziński czyli młodzi i zdolni raczej nie przejdą do Legi,bo Legia ma naprawde silny skład.Jeleń jednak ma zalety-może grać w ataku jak i na skrzydle prawym lub lewym.Jest dobrze wyszkolony technicznie i wrzechstronny -przydałby się.
                                Jacek Bąk chciałby grać w Legi i wzmocniłby Legię,bo to doświadczony gracz,reprezentant kraju i kapitan kadry.
                                Coś słyszałem,że Legia interesuje się reprezentantem WKŚ grającym w 2 lidze francuskiej?Może lepiej jakiegoś brazylijczyka śćiągnąć dobrego?

Komentarz

Pracuję...
                                X