Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zajebiście! ja mam National Geografic i pakiet Discovery! też fajne rzeczy puszczają
    Na mecze sie powinno chodzić a nie ogladac je w tv

co do Piechny to zgadzam sie z wiekszościa że jest przeciętny. prasa go rozdmuchała jako niewiadomo jak zagubiony talent który w Kolporterze eksplodował a to gówno prawda bo on talentu nie ma...talent to ma Żurawski a Kiełbasa poprostu umie prosto kopać piłke...
    na szczescie on do Legii nie pryjdzie

Komentarz

• Mistrzuniu.. Moze niech sie najpierw skonczy ten sezon. Potem bedziemy sobie spekulowac do woli. Sezon trwa, do konca rundy jeszcze sporo potyczek. Czesto jeden mecz decyduje o tym, ze wszyscy zmieniaja zdanie o jakims grajku. Poza tym wiele zalezy rowniez od tego, ktore miejsce zajmie Legia na finiszu rozgrywek. Inaczej sie buduje zespol na LM, ktora nie jest poki co wcale taka pewna.
      Pomijam juz fakt, ze ciezko sie ciebie czyta. No ale pewnie mlody jestes. To jednak prosilbym ciebie, zebys troche ochlonal i zwolnil tempo pisania. A i karteczke sobie na monitorze przyklej "Pamietaj Mistrzu o Shifcie".
      A i pozdrow Malgorzate.
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• dobra,ja chcem podyskutowac,ktos chce sie przylaczyc?
        ja widze to tak: Legia pozyska bąka,wykupi burkharda plus jakis gracz polski z ligi (kazimierczak,iwanski,jelen,ktos z czolowki,ale piechna nie przyjdzie) albo z zagranicy(wichniarek,olisadebe?byly propozycje), i pewnie jakis mniej znany gracz z zachodu, ja uwazam ze trzeba kupic nawet nie 2-3 graczy a moze 5-7
        http://www.korona-kielce.pl/gol.php?...osc&nr=2762&l=

Komentarz

• Jawna prowokacja...

Komentarz

• Mistrzu.. A co wy tam macie w podpisie?
            He?
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistrz
              dobra,ja chcem podyskutowac,ktos chce sie przylaczyc?
              ja widze to tak: Legia pozyska bąka,wykupi burkharda plus jakis gracz polski z ligi (kazimierczak,iwanski,jelen,ktos z czolowki,ale piechna nie przyjdzie) albo z zagranicy(wichniarek,olisadebe?byly propozycje), i pewnie jakis mniej znany gracz z zachodu, ja uwazam ze trzeba kupic nawet nie 2-3 graczy a moze 5-7
              Nikt nie chce, skoro Twoich postów nie da się czytać.
              Nazwy klubów, imiona i nazwiska piszemy z dużej litery, czy Ci się to podoba czy nie.
              Jeżeli w którymkolwiek z Twoich kolejnych postów znajdę imię, nazwisko bądź nazwę klubu napisaną z małej literki to dostaniesz bana za notoryczne łamanie regulaminu forum.

Kolejna sprawa jest taka, że Twoje propozycje transferowe są beznadziejne.
              Piechna nie posiada takich umiejętności, by zasługiwał na angaż w Legii. Poza tym pokazał, że główkę ma podatną bardzo na bąbelki z wody sodowej. W rundzie rewanzowej gra jak narazie słabiutko, więc się tak nie podniecaj.
              Wichniarek? Olisadebe?
              Litości.......
              Only You

Komentarz

• Z Polski poza niektórymi piłkarzami Wisły nie widze ludzi którzy mogliby wzmocnić Legie Warszawa.
                ( Co nie oznacza ,że w kwestii moich marzeń i realnej sytuacji są ''krakowskie'' wzmocnienia )

Po sezonie

- zastanowić sie co z młodzieżą ''Wodzisławską''
                - dalej szukać diamentów w Polsce
                - liczyć na kolejne natchnienie Piekarskiego i... ogólnie szperać za granicą
                - za wszelką cene wykupić Burego i spróbować zatrzymać czarne skały z obrony

To tak na pierwszą myśl mi przychodzi...ale o czym tu mowa.

Za pół roku cały świat może sie przewrócić do góry nogami ze 3 razy.
                Po sezonie będzie czas aby pomyśleć nad transferami do klubu .. i z klubu.
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                  - za wszelką cene wykupić Burego i spróbować zatrzymać czarne skały z obrony
                  na dzień dzisiejszy to powinien być priorytet

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistrzu
                    A nie wiecie ile Legia jest w stanie wydać na transfer bądz ile wyda?I możecie mi powiedzieć kto z graczy Legi jest na wypożyczenie(może by wzmocnił jakiś graczy przynajmniej ławkę rezerwowych).
                    A może nie wiecie ile Legia jest w stanie wydać na transfery??
                    Odpowiadam na pytanie:

Legia będzie miała na transfery 4 340 233 euro z czego wyda 3 500 000. Będzie to efekt nieudanych rozmów kontraktowych z Victorem Agali. Mial kosztowac równe 840 233 euro, ale w noc zamykającą okres transferowy nie dogadał się z działaczami co do liczby dziewic podrzucanych codziennie na pożarcie.

Z Legii na zasadzie wypożyczenia odejdzie Klatt oczywiście do Odry Wodzisław, Szałachowski do Wisły Kraków i Gostomski do Hydrobudowy Bydgoszcz.

Peace Mistrzu

PS. Na jakiej podstawie wnosisz, że Djokovic grał beznadziejnie, skoro oglądasz tylko PP?
                    bez podpisu

Komentarz

• blablabla, to internet a nie konkurs ortografi,czaisz baze,
                      http://www.korona-kielce.pl/gol.php?...osc&nr=2762&l=

Komentarz

blablabla, to internet a nie konkurs ortografi,czaisz baze,

Ja nie czaję

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                        F.Nietzsche

Komentarz

Był tu kiedyś taki, co sądził podobnie.
                          Pisał, że się nie dostosuje. I już.

Ale już go nie ma.
                          I chyba nie wróci.

Komentarz

z całym szacunkiem ale przydałoby sie jednak przestrzegać jakichkolwiek zasad polskiej pisowni.
                            Po pierwsze zeby było estetycznie po drugie żebys nie pokazywał że jestes ułomem który pisac nie potrafi i w końcu po trzecie zeby zachowac pewien szacunek dla kibiców innych klubów którzy również tu sie wypisują jak również dla nas. Bo pisanie "legii" nie powinno mieć tu miejsca i uraża mnie na przykład

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
                              Zamieszczone przez Mistrz
                              z całym szacunkiem ale przydałoby sie jednak przestrzegać jakichkolwiek zasad polskiej pisowni.
                              Po pierwsze zeby było estetycznie po drugie żebys nie pokazywał że jestes ułomem który pisac nie potrafi i w końcu po trzecie zeby zachowac pewien szacunek dla kibiców innych klubów którzy również tu sie wypisują jak również dla nas. Bo pisanie "legii" nie powinno mieć tu miejsca i uraża mnie na przykład
                              Paluch ... ależ co Cię uraża? Przecież gość nie pisze "legii" tylko "legi"
                              bez podpisu

Komentarz

To internet, więc będzie ban.

Komentarz

Pracuję...
                                X