Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez matx-cwks
    Sam dzisiaj dostalem zjebkę od jednego z forumowiczów ( wprawdzie za coś innego ), wiec sobie trochę odbiję.. weź spojrz na swojego posta i odpowiedz sobie, co Cię w nim razi... uwierz, że to męczarnia czytać coś takiego...

edit: moja uwaga oczywiście nie dotyczy postu Gutka...

tak, tak... panie Mistrz...
    Ja takich "razen" zauwazylem 19

Ale nie rozmywajmy
    ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• nikiem sie nie interesuje?
      Bąk to kapitan reprezentacji i doświadczony gracz się przyda. Ja bym widział w Legi króla strzelców ligi a więć grzesia piechne z korony, ewentualnie kazimierczaka z pogoni,dobry też jest wasilewski z amici,
      http://www.korona-kielce.pl/gol.php?...osc&nr=2762&l=

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistrz
        nikiem sie nie interesuje?
        Bąk to kapitan reprezentacji i doświadczony gracz się przyda. Ja bym widział w Legi króla strzelców ligi a więć grzesia piechne z korony, ewentualnie kazimierczaka z pogoni,dobry też jest wasilewski z amici,
        Legii kurna mać.

naucz sie pisac poprawnie nazwe swojego klubu.

a co do twoich propozycji to zaden pilkarz nie powinien i raczej nie trafi na Ł3.

Piechna

Komentarz

• Grzegorz Piechna SUPERSTAR.

Mistrzu... dla Ciebie w zaciągu proponuję sprowadzić jeszcze Kosowskiego, Reissa, Golińskiego, Lech na bramkę, a w celu uzupełnienia składu powinien wrócić Kaczorowski.
          bez podpisu

Komentarz

• Napastników jak na razie wystarczy, przecież jest jeszcze Klatt, ktory za kilka tygodni wroci do walki o gre w pierwszej 11. Za to nie płakałbym gdyby Legia sprzedała za dobry pieniądz Włodarczyka.
            Przydaliby się dublerzy na prawa strone (obrone i pomoc).
            I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
            zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
            kiedy zegar życia się zatrzyma,
            spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• JA sądzę że Legie trzeba bardzo porządnie wzmocnić,a kilku graczy musi odejść.Bąk wzmocniłby opytmalnie środek obrony,ja celowałbym w Grzesia Piechna(byłby drogi,ale warto go kupić,ewentualnie jak nie przyszedłby to za kasę za piechnę można byłoby kupić z 2 niezłych graczy z ligi,albo kupić chałbińskiego),bo Legi potrzeba jest skutecznego napastnika,warto szukać graczy za granica-młodych i zdolnych jak np.Fojut z Boltonu,Białkowski z Southamptonu i ja bym szukał także graczy zagranicznych po prostu,ale dobrych a nie takich jak w Pogoni co kupuje hurtowo, może też jakiś Polak by się trafił(reprezentant) co kończy mu się kontrakt czy można by go kupić za niewielkie pieniądzę(np.Rząsa, choc nie wiem czy mu się kontrakt kończy).

Komentarz

JA sądzę że Legie trzeba bardzo porządnie wzmocnić,a kilku graczy musi odejść.Bąk wzmocniłby opytmalnie środek obrony,ja celowałbym w Grzesia Piechna(byłby drogi,ale warto go kupić,ewentualnie jak nie przyszedłby to za kasę za piechnę można byłoby kupić z 2 niezłych graczy z ligi,albo kupić chałbińskiego),bo Legi potrzeba jest skutecznego napastnika,warto szukać graczy za granica-młodych i zdolnych jak np.Fojut z Boltonu,Białkowski z Southamptonu i ja bym szukał także graczy zagranicznych po prostu,ale dobrych a nie takich jak w Pogoni co kupuje hurtowo, może też jakiś Polak by się trafił(reprezentant) co kończy mu się kontrakt czy można by go kupić za niewielkie pieniądzę(np.Rząsa, choc nie wiem czy mu się kontrakt kończy).
                Myśl troche realnie. Piechna nie jest godny aby grać w naszym klubie, zwykły burak. Chałbinski niedługo konczy 30 lat, troche za dużo. Fojut, Białkowski? Który z nich będzie chciał wracać do Polski, gdy stoi przed nimi kariera na wyspach?
                Dobrzy zagraniczni piłkarze są drodzy, albo grają na zachodzie, aby wyłowić perełke trzeba porządnie inwestować w scouting, mam nadzieje, że sukces jakim było sprowadzenie Rogera natchnie zarząd do dalszych poszukiwań zawodników z jako taką już przeszłością. Rząsa powoli powinien odchodzić na emerytuje, póki co na lewej obronie mamy młodszych Edsona i Kiełbika.
                bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Komentarz

• Piechna? phi

Komentarz

• legia nie ma napastnika ktory moglby np.powalczyc o korone strzelcow w polsce,
                    potrzebujemy lowcy bramek, w polsce widzialbym piechne,
                    a moze warto poszukac z zagranicy ale kogo(niedzielan,rasiak,sagan,zuraw,franek-odpadaja), moze lukasz sasin z cypru?
                    rzasa emeryt?ale to on a nie kielbowicz pewnie pojada na mundial.
                    a rzasa to byl tylko przyklad,
                    sa gracze ktorzy chcieliby wrocic do polski(fojut czy bialkowski to tez były przyklady i oni nie muszą jednak iść do legi bo na tych pozycjach nikogo nie potrzebujemy, ale to młodzi i zdolni gracze i z jednego takiego gracza podobnego można sprowadzić),
                    z zagranicy to ja bym chcial graczy wielkich ktorzy graja np. w reprezentacjach nie mowie nimieckiej czy angielskiej czy innych czolowych,

Komentarz

• Chłopie naucz się w końcu pisać Legia z DUŻEJ litery. I odmieniaj poprawnie nazwę naszego klubu :/

Co do twoich pomysłów to daj spokój, Piechna to burak jakich mało. Moim zdaniem teraz Legia nie potrzebuje innych wzmocnień. Mamy wyrównany skład i po wykupieniu Burego oraz podpisaniu umowy na dużej z Ouattarą wszystko będzie ok. I nie uważam żeby potrzebni nam byli polscy "emeryci", którzy już nie łapiąc się do klubów zagranicznych mieliby wrócić do kraju (to odnośnie twojego przykładu Rząsy). Po raz pierwszy od lat mamy mocny, wyrównany skład i nie widzę potrzeby dla której mieliby grać u nas kopacze pokroju Piechny (tfu :/ ) czy Rząsy.

Komentarz

• Mistrzu (?), zastanawiam się już czy specjalnie piszesz w ten sposób. Wszyscy zwracają uwagę, żebyś pisał po polsku, a ty dalej swoje. Nie wiem czy to ma być jakaś prowokacja, czy coś innego, ale wziąłbyś sobie wreszcie do serca prośby i rady innych forumowiczów. I nie chodzi tu o twoje poglądy, z którymi w 90% się nie zgadzam, ale o ten język, styl i to, że powtarzasz swoje zdanie w prawie każdym poście.
                        "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

legia nie ma napastnika ktory moglby np.powalczyc o korone strzelcow w polsce,
                          potrzebujemy lowcy bramek, w polsce widzialbym piechne,
                          a moze warto poszukac z zagranicy ale kogo(niedzielan,rasiak,sagan,zuraw,franek-odpadaja), moze lukasz sasin z cypru?
                          rzasa emeryt?ale to on a nie kielbowicz pewnie pojada na mundial.
                          a rzasa to byl tylko przyklad,
                          sa gracze ktorzy chcieliby wrocic do polski(fojut czy bialkowski to tez były przyklady i oni nie muszą jednak iść do legi bo na tych pozycjach nikogo nie potrzebujemy, ale to młodzi i zdolni gracze i z jednego takiego gracza podobnego można sprowadzić),
                          z zagranicy to ja bym chcial graczy wielkich ktorzy graja np. w reprezentacjach nie mowie nimieckiej czy angielskiej czy innych czolowych,
                          gdybyś był odpowiedzialny za transfery w naszym klubie to byś nas spuścił do drugiej ligi
                          Pomyśl czlowieku. Zaden normalnie myslacy polski zawodnik nie wroci do nas zeby grac w ch,,,ej lidze za grosze. Pozatym nie uważam żeby Rząsa, Niedzielan, Kosowski itepe itede byli lepsi od tych których teraz w składzie mamy. Głupoty piszesz straszne. Chałbiński? Piechna? a co my przytułek dla emerytów mamy? Kucharski wystarczy. On ma misje do spełnienia a taki Kiełbasa by blokował rozwój Klattowi i Janczykowi.
                          Ja jestem za jeszcze większym odmłodzeniem składu. Jest juz w miare dobrze aczkolwiek pare pozycji bym jeszcze pozmieniał. Potrzebny nam prawy obrońca i ktoś w srodku pola. Na jako prawego obronce widziałbym jakiegos obcokrajowca szybkiego i przebojowego ktory by rozpoczynał jakies ataki a w środku widze kogoś o dobrej technice kto tak jak Bury potrafi podać ale i potrafi przedryblowac i strzelic. Do Bronowickiego też bym dodał jakas konkurencje a Bartkowi bym po sezonie podziękował za współprace. Chyba "afera koszulkowa" w Hercie gdzie Bartus grał główną role zostawiła mu odcisk na psychice i teraz sobie chłop wogole nie radzi. A był naprawde z niego olbrzymi talent.
                          Tyle o transferach. Zreszta jeszcze dużo czasu wiec nie ma co na razie sie zagłebiać w to wszystko

Komentarz

• Bramkarz-Łukasz Fabiański jest najlepszym bramkarzem w Orange Ekstrklasa.Zmiennikiem jego jest Jan Mucha.
                            Obrona-Dickson Choto i Moussa Quattara jest pewnym środkiem obrony.Wojciech Szala i Edson Da Silva grają po bokach obrony.W środku obrony afrykański duet obciążyć mogą młody Jakub Rzezniczak i Marcin Rosłoń, a po bokach grać mogą Grzegosz Bronowicki i Artur Chałas.
                            Pomoc-W środku pola gra kapitan Legi Łukasz Surma i utalentowany Marcin Burkhardt.Po bokach występują Bartosz Karwan i Roger Guerreiro.W środku pola zmiennikami są Veselin Djokovic i Aleksander Vukovic,a po boku Sebastian Szałachowski i Tomasz Kiełbowicz.
                            Atak-Młody David Janczyk i doświadczony Piotr Włodarczyk tworzą duet snajperów Legi.Zmienić ich mogą pełen doświadczenia Cezary Kucharski i młodzi Michal Gottwald i Marcin Klatt.

Legia Warszawa powinna mieć po 2 równorzędnych graczy na każdą pozycję i obecnie ma po 2 graczy na każdą pozycję.Ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy niektórzy gracze nie są zbyt słabi na Legię?Djoko czy Vuko?,Rosłoń,który był niedawno reporterem?Chałas,który niedawno grał chyba w 3lidze?Szala i Kucharski to nie przestarzały gracz?Mucha to odpowiedni zmiennik?(i tak jeszcze można wymieniać)Mówię tu o graczach szczególnie rezerwowych,bo mimo wszystko Karwan czy Włodarczyk choc może nie grają rewelacyjnie to gracze,którzy umią grać w piłkę.
                            Realnie patrzać to macie rację-Legia wykupi Burkharda za pół miliona euro(2 miliony złotych!!) i prawdopodobnie kupi Jacka Bąka.Bąk to gracz doświadczony(kapitan reprezentacji Polski obecny,grał w takich klubach jak Lens czy Lyon,a pozatym bardzo chce grać w Legi) i to bardzo dobry defensor trzeba powiedzieć.A co do Piechny to ja chciałbym tego gracza i to bardzo(to nie jest żaden burak),ale w kwestiach finansowych Legia raczej się nie dogada z Koroną.
                            Legia jak będzie grała w eliminacjach Ligi Mistrzów to będzie niestety niziutko losowana i może trafić na piekielnie mocnych przeciwników.
                            A nie wiecie ile Legia jest w stanie wydać na transfer bądz ile wyda?I możecie mi powiedzieć kto z graczy Legi jest na wypożyczenie(może by wzmocnił jakiś graczy przynajmniej ławkę rezerwowych).
                            A może nie wiecie ile Legia jest w stanie wydać na transfery??

Komentarz

A co do Piechny to ja chciałbym tego gracz i to bardzo(to nie jest żaden burak)
                              Po czym wnosisz? Dla mnie to zwykły kopacz, który po strzeleniu kilkunastu goli w lidze uważa się za wielkiego gracza a tak na prawdę jest przeciętny. Poza tym jego zachowanie jest buracke (typowy wieśniak), zwłaszcza te gesty w stronę trybun po strzeleniu bramki. Wielki gwiazdor ***** jego mać... Nie żebym był do niego uprzedzony ale jesienne zachwyty w tv i prasie nad nim tylko spotęgowały moją niechęć do tego grajka

Co do reszty - ile meczów oglądałeś w minionej rundzie? I na jakiej podstawie oceniasz, że Djokovic jest za słaby? Owszem, mecz z Odrą mu nie wyszedł ale o ile pamiętam to jesienią jako defensywny pomocnik grał bardzo dobrze. Tak samo Rosłoń. Co z tego że komentuje mecze (reporterem to on nie jest)? Widziałeś jak grał w meczach rundy jesiennej? Przeważnie prezentował się bardzo solidnie a niekiedy nawet bardzo dobrze (vide mecz z Amicą)

Poza tym zgadzam się z Paluchem. Runda wiosenna dopiero się zaczęła, kadra jest już zamknięta i koncentrujmy się na rozgrywkach a nie dyskusjach o transferach.

Komentarz

• ale podyskutujmy o transferach,
                                ja nie mam canalu plus wiec tylko moge ogladac puchar polski w polsacie sport i skroty meczow ligowych w ekstraklasie,oraz ewentualne wystepy w pucharach legi,i takk dobrze

Komentarz

Pracuję...
                                X