Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Dobrze poinformowany" bo czyta lokalną Wyborczą

Lech chce go za darmo wypożyczyć do końca sezonu. Jeśli Legia się na to zgodzi to byłoby to moim zdaniem frajerstwo - chyba, że Sokołowski ma kontrakt wyższy niż 100 tys. Euro za pół roku, a w takie cuda nie wierzę.
    All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez LL
      Kolejni młodzi w Legii

W przerwie między rundą jesienną a wiosenną, na Łazienkowską trafili m.in. dwaj młodzi piłkarze, Artur Chałas oraz Maciej Gostomski. Jak się okazało to nie był koniec inwestycji w utalentowanych piłkarzy. W miniony weekend doszło do porozumienia w sprawie kolejnych dwóch zawodników, którzy reprezentują barwy Agrykoli. Adrian Paluchowski w dniu dzisiejszym stał się kolejnym piłkarzem Legii. Natomiast Jakub Polniak przeniesie się na Łazienkowską wraz z końcem rundy wiosennej.
      O przeprowadzce obu napastników do Legii mówiło się już w grudniu. Zarówno Adrian Paluchowski, jak i Jakub Polniak byli przez dłuższy czas obserwowani przez Dariusza Wdowczyka oraz Marka Jóźwiaka. 18-letni piłkarze z Warszawy wystąpili m.in. w listopadowym sparingu zorganizowanym dla młodych zawodników z całej Polski.
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez legia.net
        Kucharski podpisze
        2006-01-30 23:36
        Cezary Kucharski we wtorek podpisze półroczną umowę z Legią i tym samym po raz czwarty w swojej karierze stanie się legionistą. "Kucharz" dołączył do zespołu podczas zgrupowania w Mrągowie, gdzie pokazał się z dobrej strony. Kontrakt będzie obowiązywał do czerwca z opcją przedłużenia. Jak już informowaliśmy, Kucharski będzie występował z numerem "23".
        podpis cyfrowy <--------
        ================

Komentarz

• Marcin Chmiest, ostatnio piłkarz Legii Warszawa, nie wzmocni II-ligowego Radomiaka. Wczoraj natomiast "zieloni" pozyskali kolejnego nowego zawodnika - Piotra Ussa z Piasta Gliwice, który podpisał umowę z radomskim klubem do końca czerwca 2007 roku.

Chmiest, wychowanek Grębałowianki Kraków, były futbolista GKS Bełchatów, jesienią ubiegłego roku grał w Legii Warszawa. W przerwie zimowej Dariusz Wdowczyk, trener stołecznego zespołu, zrezygnował z niego. Gracz zaczął szukać klubu, m.in. w Anglii, gdzie przebywał na testach. Nie wypadły dla niego pomyślnie. Wrócił do kraju i zadzwonił do trenera Radomiaka Mariusza Kurasa. - Marcin przed kilkoma dniami skontaktował się ze mną i powiedział, że szuka klubu - powiedział radomski szkoleniowiec. - Nie robiłem sobie zbyt dużej nadziei, że przyjdzie do Radomiaka, bo z jego umiejętnościami niejeden pierwszoligowy klub chciałby go mieć u siebie. Chyba tak też się stanie i Marcin prawdopodobnie wyląduje w Odrze Wodzisław. Ale gdyby nie znalazł klubu, w Radomiaku ma pewne miejsce - dodał Kuras.
          podpis cyfrowy <--------
          ================

Komentarz

• Legia Wodzislaw Śląski :O
            ...

Komentarz

• Podobno Wisla rezygnuje z Kazimierczaka(Petrescu go nie chce). Bardzo sie z tego ciesze bo ten gracz podoba mi sie i to bardzo. W tym okienku transferowym juz na pewno nie, ale w lecie mysle ze warto zagiac parol na Przemka. Cena za niego mocno spadnie bo nie bedzie gral w Pogoni i mysle ze warto w niego bedzie zainwestowac. Jest Djoko, jest Surma ale Kazimierczak to inwestycja w przyszlosc. Oczywiscie za rozsadne pieniadze.

Komentarz

• No właśnie To do ostatniego zdania. Na razie wolę zaczekać jak będą się spisywać na wiosnę nasi zawodnicy na jego pozycji , ale tak po cichu byłbym zadowolony, żę (chyba) tam nie pójdzie. Zawsze sprawa się odwleka i jest do odwrócenia.
                Ale ponoc on jednak tam idzie...
                podpis cyfrowy <--------
                ================

Komentarz

• Dzisiaj w Wyborczej ukalzal sie artykul o jego przymiarkach do Lecha Poznan...Ale watpie czy to prawdopodobne
                  ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
                    "Dobrze poinformowany" bo czyta lokalną Wyborczą

Lech chce go za darmo wypożyczyć do końca sezonu. Jeśli Legia się na to zgodzi to byłoby to moim zdaniem frajerstwo - chyba, że Sokołowski ma kontrakt wyższy niż 100 tys. Euro za pół roku, a w takie cuda nie wierzę.
                    Z tego co pamiętam, to Sokołowski ma kontrakt chyba tylko do czerwca... wiec jaki w tym miałby być sens?

Komentarz

• Sokołowski ma kontrakt do czerwca, ale 2007.
                      All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Wkurza mnie, że Odra mając Korzyma i Zjawińskiego sprowadza nowych napastników. Nie po to ich tam wypożyczaliśmy, by grzali ławę.

Aha. Ten nowy to Chmiest z 2,5-rocznym kontraktem.
                        bez podpisu

Komentarz

• ciekawi mnie jak sie będą prezentować u nas w Legii brazylijczycy i Artur Chałas myśle jednak,że dadzą z siebie wszystko
                          -Jeszcze raz cofnąć czas-

Komentarz

• A ja jestem strasznie ciekawy ile prawdy jest w tym(prasa rumunska) ,że wasza Legia właczyła sie do wyścigu o Rumunów z Dinama Bukareszt (tych samych których chce ściagnąc) Wisła

Komentarz

• Zamieszczone przez Vinci
                              A ja jestem strasznie ciekawy ile prawdy jest w tym(prasa rumunska) ,że wasza Legia właczyła sie do wyścigu o Rumunów z Dinama Bukareszt (tych samych których chce ściagnąc) Wisła
                              Nie wierzę w to. O kogo miałoby chodzić, wiesz?
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Grigorie, Galamaz czyli słynny w naszych wiślackich pogawędkach duet GG...
                                Ale to tylko jedna z hioptez prasy w Rumunii. Ile w tym prawdy trudno ocenic...powołując sie na tłumaczenia jednego biało-gwiezdzistego eskperta w gre wchodzą spore sumy nawet grubo ponad milion E za obu...podbno "L" miała zaproponować więcej i stąd to całe zamieszanie
                                Ale czy wasi działacze byliby skłonni wyłożyć tyle kasy to juz sami musicie odpwoiedziec na to pytanie... czas pokaże
                                http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=11109

* * *
                                Bardzo zoskoczył mnie post miedziaka Magica 76....odnośnie Kucharskiego. Spodziewałem się bardziej burzliwych rekacji z waszej strony... i teraz nie wiem czy wszscy na tym forum są tacy opanowani czy faktycznie macie mieszana odczucia co do tego zawodnika

Jezeli chodzi o mnie to ja oraz moi znajomi uważają ,że Kucharski to taki symbol "L". Nawet jak był swego czasu w Wiśle na okresie przygotowawczym to jakos zawsze ciążyła mu ta (ukochana przez nas) Gwiazda...
                                Ponadto warto by wspomnieć ,że w prywatnych rozmowach zawsze podkreślał ,że kibicował Legii od dzieciaka...
                                Nawet moja rodzina ucząca sie w Tarnobrzegu w Liceum (które swego czasu zorganizowała z nim spotkanie a którego jest absolwentem) potwierdzała ,że L ma w sercu (a byłto okres gdy grał w Grecji).
                                Obiektywnie patrząc jako piłkarza należy go szanować...chociaz jago nie lubie... od czasu gdy wyprowadził mnie z rónowagi biegając po naszej murawie z flagą "L" swientując tytuł po remisie z drużyną epoki Smudy... na szczęscie zaraz musiał z tą flagą uciekac do szatni.... (stare dzieje )...

EDIT:
                                Faktem jest,że zawsze mam wrażenie ,że gdu Kucharski jest na murawie to wasze drużyna gra o 5 - 10 % wyżej nad swoje możliwości...a może to tylko jakies moje złudzenie ...

Komentarz

Pracuję...
                                X