Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kondron(L)
    To o Guliano to mi nic nie wiadomo
    To ten sam.
    Już na samym początku shaltowali go za jazdę na "dopingu"
    Myjkę też zaliczał
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Kondron(L)
      A Giuliano ten co grał w Legii to nie ten sam co w widzewie
      :O

Wydaje mi się, że zapoznanie z najświeższą historią Legii by Ci nie zaszkodziło.
      Btw, nazwy drużyn piszemy z dużej literki
      Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
        Wydaje mi się, że zapoznanie z najświeższą historią Legii by Ci nie zaszkodziło.
        Btw, nazwy drużyn piszemy z dużej literki
        Niestety mylisz sie...jestem na biezaco
        A co do tego Guliano, to sie pomylilem bo widzialem go kiedys jak gral w Widzewie i mial czerwonawy kolor wlosów a na Legii normalne...
        A z nazwami druzyn oki

Komentarz

• W Widzewie było dwóch Dżuliano. Giuliano z Legii, pijus i ulubieniec Smudy i Juliano inny (środkowy pomocnik). Ten drugi z tego co pamiętam w meczu Legia - Widzew 6:0 zapakował Borucowi bramkę z połowy boiska jak ten za długo wracał po strzelonym karnym, ale sędzia jej nie wiadomo dlaczego nie uznał.
          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Nie to chyba nie o tego nam chodzi
            Ten co sumował tylko procenty w Legii to był Mousa Yahaya
            to jakieś pół roku temu z kolegą widziałem naszego murzynka obok rotundy przy metrze. niby nic nadzwyczajnego , ale gościu palił szluga i trzymał browara w łapie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
              Juliano inny (środkowy pomocnik). Ten drugi z tego co pamiętam w meczu Legia - Widzew 6:0 zapakował Borucowi bramkę z połowy boiska jak ten za długo wracał po strzelonym karnym, ale sędzia jej nie wiadomo dlaczego nie uznał.
              No włacha mi chodzilo o tego srodkowego pomocnika(ze gral w Widzewie)
              Dzienx Garm za klarowną wypowiedz i tera wsio jasne

Komentarz

• Nie no nie... Ptacovia to już total kabaret.. a co do Kucharskiego to zawsze był pazerna gnidą na parę groszy a teraz udaje wielkiego legionistę, hehe..
                Wogóle koleś był boiskową szmatą zawsze, zawsze nielubiany burak z Siareczki Tarnobrzeg. Pamietam jeszcze tę Jego fryzurę na czeskiego metala, hahaha

Komentarz

• Zamieszczone przez magic76
                  Pamietam jeszcze tę Jego fryzurę na czeskiego metala, hahaha
                  Powinieneś się cieszyć, że Kucharski przejął dobre wzory image'u od Sławka Majaka, ówcześnie czołowego zawodnika Zagłębia Lubin...
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• a co do Kucharskiego to zawsze był pazerna gnidą na parę groszy
                    Mocne słowa...mało było takich? Wiekszosc grajków lezie tam gdzie dadza wiecej.

Wogóle koleś był boiskową szmatą zawsze
                    O co chodzi konkretnie?

Komentarz

• Zamieszczone przez magic76
                      Nie no nie... Ptacovia to już total kabaret.. a co do Kucharskiego to zawsze był pazerna gnidą na parę groszy a teraz udaje wielkiego legionistę, hehe..
                      Wogóle koleś był boiskową szmatą zawsze, zawsze nielubiany burak z Siareczki Tarnobrzeg. Pamietam jeszcze tę Jego fryzurę na czeskiego metala, hahaha

Wracaj na onet, co?
                      "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                      F. Sinatra

Komentarz

• Czemu ten gość nie ma jeszcze bana?

Komentarz

• już ma

Komentarz

• boiskową szmatą
                            ciekawe co w slangu pana magic76 znaczy "boiskowa szmata" bo nie wiem w którym kierunku podążają jego niezbyt jasno sformułowane myśli

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukasz
                              boiskową szmatą
                              ciekawe co w slangu pana magic76 znaczy "boiskowa szmata" bo nie wiem w którym kierunku podążają jego niezbyt jasno sformułowane myśli
                              Już Ci nie odpowie więc po co drążysz ten beznadziejny wątek?
                              Only You

Komentarz

• Od podobno "dobrze poinformowanego" kibica Lecha dowiedzialem sie ze Sokolek wyladuje w Poznaniu...
                                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

Pracuję...
                                X