Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [quote="marsiu."]
    Zamieszczone przez Pan Artysta

Sama jego obecnosc w klubie to juz duzo, a moze jeszcze uda mu sie cos zamieszac w skladzie.

Tez jestem zdania,ze on moze duzo zamieszac.Ale nie swoja slaba gra(od wielu lat),tylko swoimi wybujałymi ambicjami(np rysuj Kopa rysuj,koszulka w twarz Stachurskiego-tu pytanie kto jest wiekszym symbolem Legii Stachurski,czy Kucharski.Dla ułatwienia przypomne,ze Stachurski to urodzony Warszawiak,dwukrotny Mistrz Polski,pólfinalista Pucharu Europy,jako trener półfinalista Pucharu Zdobywcow Pucharów i wiele ,wiele innych.
    Do kiedy na Świecie będzie żył choć jeden komunista(nawet przemalowany),dotąd większości bedzie się żyło żle.TYLKO LEGIA!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ebil
      Dla ułatwienia przypomne,ze Stachurski to urodzony Warszawiak
      Władysław Stachurski (ur. 27 marca 1945 w Piotrkowicach koło Kielc).

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
        Zamieszczone przez (L)ebil

Jaco ale moze urodzil sie na ulicy Warszawskiej? :P

Komentarz

• cała otoczka. Treningi, szatnia. Stosunek do kibiców.
          Na ostatnim zebraniu z kibicami Wdowczyk powiedzial: "Gwarantuję wam, że na wiosnę piłkarze będą identyfikować się z kibicami" i to moze ma byc ten ten sposob na zmiane zachowania pilkarzykow wobec nas

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
            Zamieszczone przez Jaco
            Zamieszczone przez (L)ebil

Jaco ale moze urodzil sie na ulicy Warszawskiej? :P

Po Powstaniu mieszkancy lewobrzeznej czesci Warszawy zostali wypedzoni z miasta.Wyzwolenie nastapiło 17 stycznia.Nie wszyscy do marca wrocili do wlasnych domow(wielu wracalo po kilku latach).Domow,ktorych najczesciej nie bylo(zburzone).Byla ciezka zima.I ciezko bylo wracac kobiecie w 7 miesiacu ciazy do gruzow .
            Do kiedy na Świecie będzie żył choć jeden komunista(nawet przemalowany),dotąd większości bedzie się żyło żle.TYLKO LEGIA!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
              Nie porównuj do Swierczewskiego bo co on ma wspólnego z Legią.....
              Chodzi mi o charaktery dość podobne u obu panów, więc przynależność klubowa była i obecna jest jakby na dalszym miejscu.
              Wszystko gra jak mają pewny plac, jak trener sadza na ławeczce to zaczyna się mącenie.
              Only You

Komentarz

• Ja jednak bardziej cenie Kucharskiego niz Swierczewskiego i uwazam ze jest bardziej ogarniety wiec nie porownywalbym ich.
                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Bo Wdowczyk chce dobrze i chce by kibice dopingowali dla kazdego piłkarza, a każdy piłkarz grał przede wszystkim dla kibiców. to jest recepta na świetną atmosferę. Bo z nią u nas ostatnio kiepsko. Zieliński może i bedzie dobrym trenerem, ale teraz kompletnie nie umie motywować piłkarzy. Chciał zrobic Legię jako drużynę a'la Barca, Betis albo Real. czyli typowo techniczna. no niestety nie udało sie. Myslę ze jak Kucharski nie zaszkodzi to bedzie dobrze. Jego osoba zawsze budzi entuzjazm i podziw na Łazienkowskiej.

Ps. Wiek nie gra roli. AC Milan sprowadził byłą gwiazde Borussi Dortmundi AC Parmy Amoroso.

Komentarz

• Jak tak troche z innej beczki:
                    Pogoń Szczecin: Anderson Soares da Silva "Neneca" (46 Bartosz Fabiniak) – Valdir Teodoro (65 Cezary Przewoźniak), Vanderlei Gonçalves Barbosa "Batata" (46 Matheus Bianchim Hansen), Ronis, Luiz Eduardo Tavares "Mineiro" (46 José Cristiano de Souza Júnior), Cleisson Édson Assunção (46 Danilo), Przemysław Kaźmierczak (46 Anderson Gonçalves Pedro "Anderson"), Rafał Grzelak (75 Kamil Grosicki), Fábio Costa de Brito (46 William César Roque Ferreira), Wágner Pires de Almeida (46 Murilo Rufino Barbosa "Lelo"), Edi Carlos Dias Marçal "Andradina" (46 Daniel Lopes Cruz).
                    To jest sklad w jakim wczoraj Pogoń wystąpiła w sparingu...szczerze Wam powiem, ze szkoda mi ich...no niech mi ktos powie, ze to jest polska druzyna!!!..ciekawi mnie czy choc jeden kibic Pogoni bedzie umial z biegu wymienic pelny sklad swojej druzyny?!?!?!...bo to Polska wlasnie...

a co do transferu Czarka...mysle, ze tym razem bedac w Legii wskoczy do Klubu 100 bramkowców
                    ...a reszta to już HISTORIA!!!!

Komentarz

• O ja sperdalam :O :O :O
                      Na szczescie to tylko sparingi
                      przeciez jest taki przepis w Polsce ze na boisku, pilkarzy spoza UE moze byc max 4(nie jestem pewien w 100%)
                      czyli 11 Pogoni bedzie raczej do zapamietania
                      A wsio to chyba Brazylijczycy...

Komentarz

• Ten przepis jest juz nieaktualny...teraz chyba nie ma zadnych ograniczen ilosciowych;]..ja nie moge zapamietac dwoch naszych zbrasiliano a co dopiero 15tu tak jak w Pogoni

Komentarz

• Ptak juz zdziebko przesadza...
                          Pamietam jak mial szkółke w Piotrkowie Tryb. to bylo sporo tych Brazylijczykow bodajze z niej jej Batata
                          Rozjebal Piotrcovie mam nadzieje ze nie zrobi tego z Pogonią
                          A tera to juz przegiąl pałe z tymi Brazylijczykami...
                          Dla mnie jedynym Brazyliano ktory sie sprawdzil byl Guliano w Legi
                          Nie wiem co potem sie z nim dzialo, moze ktos wie

Komentarz

• Nie to chyba nie o tego nam chodzi
                            Ten co sumował tylko procenty w Legii to był Mousa Yahaya
                            A Giuliano ten co grał w Legii to nie ten sam co w widzewie
                            Wiem ze w ktoryms meczu wszedl na 3 minety i brame od razu siurnol, a pozniej spisywal sie niezle na boisku (chodzi mi o pozostale mecze w jego wykonaniu)

Komentarz

• Guliano tez za kolniez nie wylewal;D

Komentarz

• To o Guliano to mi nic nie wiadomo

Komentarz

Pracuję...
                                X