Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez marsiu.
    Zamieszczone przez Pan Artysta
    co ma piernik do wiatraka - co ma możliwość wyjazdu do jego umiejętności czysto piłkarskich :O
    Tu akurat nie chodzilo o umiejetnosci czysto pilkarskie
    .
    to o co chodziło -j ak możesz to wyjaśnij
    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• to o co chodziło -j ak możesz to wyjaśnij
      Moge

Ktos tam wczesniej napisal ze Kucharz nie moze byc symbolem Legii bo ... wyjechal za granice. Wydalo mi sie to troche noiedorzeczne to uzylem takiej sygestii jak wyzej. Symbolem nie jest z innych oczywistych przyczyn. Tylko tyle.
      PO(L)UDNIE Forum Małopolskich LEGIONISTÓW

Komentarz

• bardziej chodziło o to, że wyjechał do kiepskich klubów i to 2 razy a w nich nie pograł-mało że nie pograł,stał się słabym grajkiem bo i w kolejce do kasy stał a nie trenował-tyle

choć Frankowski wybrał słaby klub-a potrafi się z niego wybić co o Czarusiu nie świadczy dobrze - taki leniuszek ten nasz Czarusiek

Komentarz

• Rzeczywiscie artysta z ciebie

Masz racje, ale ja i tak go lubie

Komentarz

• Zamieszczone przez marsiu.
            Rzeczywiscie artysta z ciebie

Artysta nie artysta

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta
              Zamieszczone przez marsiu.
              Rzeczywiscie artysta z ciebie

Artysta nie artysta
              ops, przepraszam

Komentarz

• Marudy.
                Spojrzcie na to z innej strony.

Przynajmniej bedzie mozna znowu spiewac "dwie bramki Kucharski..."
                Wlodar sio!

Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                  Możesz przypomnieć o których mowa?
                  O meczu z Odrą Wodzisław np.
                  Po którym napisałam na jego forum żeby oddał opaskę Zielkowi.
                  O meczu z Ruchem, który dla mnie śmierdział na kilometr i Czaruś K. przy stanie remisowym, który Legię wywalał z pucharów, schodził sobie licząc ile stopek mierzy boisko po przekątnej
                  itp, itd...
                  O tym jak spierdalał za każdym razem, gdy dostał kilka groszy więcej nie chce mi się nawet wspominać.
                  O tym, że przed każdym wyjazdem zapewniał, że on się nigdzie nie wybiera i zostaje w Legii też nie....
                  A, że chłopak z charakterem? Świerczewski mentalnie jest podobny, więc może jego też przygarniemy...
                  Only You

Komentarz

• Nie porównuj do Swierczewskiego bo co on ma wspólnego z Legią.....

Zamieszczone przez legia.net
                    W środę na zgrupowaniu piłkarzy Legii w Mrągowie pojawił się Cezary Kucharski. Jednak wcale nie jest przesądzone, że czwarty raz w swojej karierze wróci do naszego klubu. Jak powiedział trener Dariusz Wdowczyk, Czarek będzie obserowany w czasie treningów i w ciągu dwóch tygodni zostanie podjęta decyzja, czy zostanie, czy będzie musiał poszukać sobie innego klubu.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                      Nie porównuj do Swierczewskiego bo co on ma wspólnego z Legią.....

Zamieszczone przez legia.net
                      W środę na zgrupowaniu piłkarzy Legii w Mrągowie pojawił się Cezary Kucharski. Jednak wcale nie jest przesądzone, że czwarty raz w swojej karierze wróci do naszego klubu. Jak powiedział trener Dariusz Wdowczyk, Czarek będzie obserowany w czasie treningów i w ciągu dwóch tygodni zostanie podjęta decyzja, czy zostanie, czy będzie musiał poszukać sobie innego klubu.
                      I mam nadzieję, że jego ewentualne przyjscie bedzie wzmocnieniem.
                      O tym jak spierdalał za każdym razem, gdy dostał kilka groszy więcej nie chce mi się nawet wspominać.
                      O tym, że przed każdym wyjazdem zapewniał, że on się nigdzie nie wybiera i zostaje w Legii też nie....
                      Ten aspekt pozostawmy lepiej w spokoju, bo jeszcze wydedukujemy, że Kowalczyk, Jóźwiak to sprzedawczyki. Zaufajmy zdolnosciom Wdowczyka i dajmy mu szanse. Bo wierzę że trener nie sprowadziłby piłkarskiego zera. Do jasnej cholery, chyba Kucharski już nam udowodnił że umie grać w piłke!!

Komentarz

• No bez przesady, macie jakies sentymenty do tego goscia czy jak
                        Przeciez nie bedziemy litowac sie nad kazdym pilkarzem ktory ma kryzys lub nie moze znalezc sobie klubu(a tak teraz jest z Kucharzem) a wsio z jednego powodu... bo kiedys gral w Legiuni
                        To ja proponuje zaczac sprowadzac tych pilkarzylub reaktywowac ) Robakiewicz, Józwiak, Zielinski, Jałocha, Sokolowski, Czykier, Bednarz, Kacprzak, Kowalczyk itp itd
                        Dumą Polski ma byc Legia W-wa, i nie tylko POLSKI przeciez musimy sie pokazac z jak najlepszej stronie na boiskach europejskich!!! ale najpierw trza zdobyc mistrza kraju
                        A czy tacy zawodnicy beda mogli rywalizowac z pilkarzami chocby z druzyn niemieckich??? watpie

Komentarz

• za to na pewno nie przejdzie Kaźmierczak do nas. Wdowczyk mowi ze nie jest wart tych pieniedzy, ktorych zada za niego Ptak. do srodka pola raczej juz nikt nie dojdzie, tym bardziej ze trener liczy na odrodzenie sie Vuko.

chocby druzyn niemieckich
                          oj chyba nie, raczej ,,chocby'' druzyn szwajcarskich..

Komentarz

• Wdowczyk mowi ze nie jest wart tych pieniedzy
                            Bo nie jest. To najbardziej przereklamowany pilkarz w polskiej lidze.
                            Wjedziesz do Warszawy Piękną i Hożą, wyjedziesz Próżną i Niecałą.

Komentarz

• Zamieszczone przez juras
                              Wdowczyk mowi ze nie jest wart tych pieniedzy
                              Bo nie jest. To najbardziej przereklamowany pilkarz w polskiej lidze.
                              Jak się Burkhardt srawdzi to będziemy mieli za kogo kasy wyłożyć. A nie sądze, żeby Surma, Djokovic, Burkhardt byli jacyś strasznie przeciętni.

Komentarz

• Ja patrzę na ten transfer zupełnie z innej strony. Piłkarskich nadzieji nie wiąże z nim właściwie żadnych.

Natomiast jest to odpowiednia osoba, żeby poprowadzić mentalnie ten młody zespół do mistrzostwa, polepszyć atmosferę, zmobilizować resztę w końcówce meczu. Jest to też paradoksalnie transfer na przyszłość i po swojej "misji", będzie szykowany na scouta czy do trenowania młodych piłkarzy.

Dlatego cieszę się z powrotu Kucharskiego nie tyle piłkarza, co postaci.
                                Nieznani Sprawcy

Komentarz

Pracuję...
                                X