Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciesze sie że Kucharski wraca do Legii. Z Legią dużo osiągnął a teraz znowu sie przydarza okazja zdobycia Mistrza i myśle że to jakoś go podniesie na duchu i będzie w Legii dobrze grał. A nawet jeśli nie będzie pokazywał takiej formy jak w 2002 to może poduczy coś młodszych kolegów.
    Fajnie by było świętować w 90 lecie klubu zdobycie Mistrza ze starym Legionistą.
    Dokładnie . I taka postawa mnie cieszy. A teraz przyznawać się, kto oklaskiwał Kucharskiego w meczu z Łęczną? Nie głupio wam?
    Że niby co? Kucharski nie jest klasowy? Przecież to poniekąd kawał naszej historii. Można powiedzieć, że jest u nas 10 lat z przerwami.

Komentarz

• Pogieło Was z tym Kucharskim?
      Zajebiście jestem na NIE!

Nie wierze, ze Ty to piszesz Justyna

Ja rowniez jestem na nie. Zatrudnianie Kucharskiego skonczy sie dla nas tak jak dla Wisly zatrudnienie Kryszalowicza - zero bramek a dla nas tylko niepotrzebne nerwy...
      A ze ma charakter? I ze kiedys gral w Legii? Jezeli ma byc jedynie maskotka/dobrym duchem druzyny (cos ala Tomek Hajto) to ja bardzo dziekuje...

A tak swoja droga. Wojtek Kowalczyk nie ma gdzie grac, wiec moze on...?

A tak swoja droga 2. Wybieranie pilkarza do ataku druzyny ktora ma walczyc o mistrzostwo Polski na podstawie formy podczas meczu WOSP jest dla mnie mega nieporozumieniem.
      Wjedziesz do Warszawy Piękną i Hożą, wyjedziesz Próżną i Niecałą.

Komentarz

• Dokładnie zgadzam się z wyższym postem, Kucharz to przeszłośc a nie przyszlosciowy zawodnik :/

Komentarz

• Dzieciaki, czyli jakieś 3/4 drużyny muszą się nauczyć, że jak się chce to można. Od kogo mają się tego nauczyć? Myślę, że będzie im głupio gdy zobaczą harującego jak wół 34-latka. Atmosfera w szatni też się liczy. Z powodów pozaboiskowych jestem jak najbardziej za. Zwłaszcza, że Kucharzowi nie chodzi raczej o kasę z kontraktów już się nachapał, poza tym ma inne źródła finansowania i to dużo lepsze niż kontrakt w Legii.

Wszyscy panikujący zrozumcie, że to nie jest żadne wzmocnienie. Nikt zdrowo patrzący na piłkę (m.in. Wdowczyk) nie patrzy się na to w ten sposób. Kucharz to UZUPEŁNIENIE. Z góry wiadomo, że będzie czwartym napastnikiem... no chyba, że popisami wywalczy sobie wyższe miejsce, ale tego chyba nikt nie będzie miał mu za złe.

Jestem za
          bez podpisu

Komentarz

• Jestem za bo wiadomo ze gdyby nie Kucharz to nie przybyl by juz nikt inny..wiec jest chociaz alternatywa dla 3 zdrowych napastnikow( biorac pod uwage ze jest w kadrze Gottwald ktory nie wiadomo czy prezentuje chocby 50% tego co Kucharz to wiecie...)

A co do tej historii i symbolu Legii....heh ja bym powiedzial ze mial duze szanse by takim symbolem zostac ale niestety....zawsze w najwazniejszych momentach wypierdalal na zachod i pokazywal co jest dla niego najwazniejsze...i nawet go za to nie krytykuje tylko nie przesadzajmy z tym symbolem
            ...

Komentarz

• Zamieszczone przez b3nito
              nie przesadzajmy z tym symbolem

symbolem to on może być - ale Stomilu Olsztyn

bez urazy-do Kazia i Brychczego duuuuuużo mu brakuje
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Jeżeli w Legii ma sie juz nie pojawic zaden szumnie zapowiadany "klasowy napastnik" to jestem za Kucharzem.
                Wdowczyk z pewnościa mu nie da grac wiecej, niż sobie Kucharski na treningach zasłuży i chyba nie ma wątpliwości, że nie będzie grał jak sie okaże, że nic z niego już nie będzie.
                Ale co się stanie, jeżeli np. Włodar złapie kontuzję, a Kucharski okaże się zdolny do gry na wysokim poziome ?

Zarówno polska liga jak i skład Legii są słabe w obecnych czasach.
                można przyjśc z niższych lig i zostac krolem strzelców, można ze stanowiska komentatorskiego wskoczyc do składu wicelidera tabeli, wiec i prawie na emeryturze można grac dobrą piłkę.

Za darmo brac Kucharza bym się nie wachał. Może skończy się ławką, może trybunami, a może solidną grą i powrotem do 1 składu ?
                Może wszystko, to ma dwie strony

Komentarz

• dziwię się Wdowczykowi ale mu ufam

co do Kucharskiego - gęba pełna frazesów o miłości do eLki i szybkie ewakuacje gdy ktokolwiek zaproponowal mu pare groszy wiecej

Komentarz

• Sam nie wiem co myśleć. Z jednej strony przyda się młodej drużynie taki zawodnik. Zwiększy też konkurencje w ataku, co moze wyjść na dorbe.
                    Dnerwuje mnie jednak, że do Legii sprowadza sięcoraz więcej zawodników, których dyspozycja jest jedną wielką niewiadomą.

Komentarz

• Zamieszczone przez b3nito
                      ....zawsze w najwazniejszych momentach wypierdalal na zachod i pokazywal co jest dla niego najwazniejsze..
                      Założe sie ze to samo bys zrobil.

Bez urazy i z szacunkiem dla Deyny , zastanawiam sie co by bylo gdyby za komuny pilkarze mogli bez przeszkod wyjezdzac na zachod.

Nie neguje Kazia jako symbolu Legii. Nasunela mi sie poprostu taka sugestia. To tylko gdybanie.

Co do tych ktorzy naskakuja na Czarka. Fakt, nie mozna go nazywac symbolem, ale jest czlowiekiem , ktory na trwale wpisal sie w historie naszego klubu i nalezy mu sie szacunek. W tym kraju jest wielu pseudopatriotow, ktorzy mowia kocham i nigdy nie opuszcze. A czesto jest tak ze nie opuszczaja bo poprostu nie maja do tego okazji.
                      PO(L)UDNIE Forum Małopolskich LEGIONISTÓW

Komentarz

• A dla mnie sytuacja jest prosta.

Nadaje się to niech gra, nawet w pierwszej "11". Jako stary wyjadacz. Też ufam Wdowczykowi.

Ale jeśli będzie choć cień słabizny to wypad na ławkę/do rezerw, bez względu na nazwisko i lata gry w Klubie.

Słów o uwielbieniu dla Legii nie biorę na poważnie. A poza tym jeden pieprzony Vuković nam wystarczy.

Komentarz

• [quote="marsiu."]
                          Zamieszczone przez b3nito
                          ....zawsze w najwazniejszych momentach wypierdalal na zachod i pokazywal co jest dla niego najwazniejsze..
                          Założe sie ze to samo bys zrobil.

Gdybys uwaznie czytal posty to zapewne doczytal bys ze ja go za to nie krytykuje tylko podwazam opinie ze jest symbolem Legii

PS Widze ze znasz mnie lepiej niz ja sam
                          ...

Komentarz

• Zamieszczone przez marsiu.

Bez urazy i z szacunkiem dla Deyny , zastanawiam sie co by bylo gdyby za komuny pilkarze mogli bez przeszkod wyjezdzac na zachod.

.
                            :O

co ma piernik do wiatraka - co ma możliwość wyjazdu do jego umiejętności czysto piłkarskich :O

nie kumam

Czaruś jest dobrym graczem ale nie wybitnym - jak na polskie warunki

tyle
                            Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• No proszę ile zamieszania potrafi narobić jeden Kucharz.. dobrze napisal Beny - jak się sprawdzi, to niech gra, a jak nie to wypad. Nie wydaje mi się, żeby Wdowczyk mial do niego jakiś szczególny sentymet, takze za nazwisko na pewno nie będzie go na sile pchal do pierwszego skladu, czy choćby na lawę. A że jest za friko, to jakieś korzyści mogą z jego zatrudnienia być, bo na pewno mlodych może jeszcze czegoś nauczyć - zresztą Wlodara tak samo - choćby boiskowego cwaniactwa. My też jakoś specjalnie nie powinnismy się spinać, bo mimo, iż symbolem (L) nie jest na pewno, to jednak zawsze stary legionista, który zasluguje przynajmniej na to, żeby krytykować go dopiero za grę..
                              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta

:O

co ma piernik do wiatraka - co ma możliwość wyjazdu do jego umiejętności czysto piłkarskich :O
                                Tu akurat nie chodzilo o umiejetnosci czysto pilkarskie

Gdybys uwaznie czytal posty to zapewne doczytal bys ze ja go za to nie krytykuje tylko podwazam opinie ze jest symbolem Legii
                                Bo nie jest symbolem i nie trzeba używac takich argumentow: "bo wyjechal" zeby to udowodnic. Kucharz jest wazna postacia w historii Legii. Ja darze go szacunkiem. Sama jego obecnosc w klubie to juz duzo, a moze jeszcze uda mu sie cos zamieszac w skladzie.
                                PO(L)UDNIE Forum Małopolskich LEGIONISTÓW

Komentarz

Pracuję...
                                X