Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spokojnie, przecież może to być zagrywka w stylu Milijasa...
    Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• A co wy od niego chcecie do cholery. Ten czlowiek to kawal historii naszego klubu i nawet jakby mial siedziec caly sezon na trybunach to ciesze sie ze jest w Legii.
      PO(L)UDNIE Forum Małopolskich LEGIONISTÓW

Komentarz

• A ja jestem za W koncu to mocna postac (moze nowy kapitan ) No a gdyby forma przyszla to napastnik tez z niego nienajgorszy
        CZAREK KUCHARSKI
        A poza tym to LEGIONISTA
        ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez marsiu.
          A co wy od niego chcecie do cholery. Ten czlowiek to kawal historii naszego klubu i nawet jakby mial siedziec caly sezon na trybunach to ciesze sie ze jest w Legii.
          No wlasnie dobrze napisales kawal historii, a watpie zeby Kucharza satysfakcjonowalo siedzenie na trybunach, przeciez przez to z łęcznej wylecial :/

Komentarz

• Powiem krótko: ZAJEBIŚCIE.
            Ten facet ma coś, co jest bardzo cenne ile by lat nie miał - charakter. Oby zaraźliwy
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• Mi sie wydaje że chodzi przede wszystkim konkurencje w składzie. Kucharski jest za free, znamy go bardzo dobrze, on zna nas, umie walczyć na boisku. Jest dobrze

Komentarz

• Pożyjemy zobaczymy. Ja tam raczej jestem sceptycznie nastawiony do jego powrotu do wysokiej formy. Może został sprowadzony po to aby podziałać trochę na młodzież i ryknąc na nich jak się bedą opieprzać, albo jak to aby miała się od kogo uczyć. Może i jest w tym jakiś sens.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Pogieło Was z tym Kucharskim?
                  Zajebiście jestem na NIE!

Pamiętam jego ostatnie mecze w barwach Legii i życzę szczęścia w innym klubie.
                  Only You

Komentarz

• To bardziej wyglada na brak kasy na transfery, bo z piłkarzy darmowych Kucharz jest najlepszym rozwiązaniem. Nie wiem czy Zygo wie coś o ciętym języku Czarka

Pewnie przy najbliższej ostrej opini CZarka Zygo go zwyczajnie wypieprzy "za porozumieniem stron". chociaż nie ukrywam że gdyby się podszkolił na AWFie to niezły materiał na trenera.
                    Chociaż według oficjalnych źródeł Legia powinna mieć trochę kasy, bo za transfer Boruca dostaliśmy ok. 2 mln €, a za Sagana 0,6 mln € a kupilismy piłkarzy za mniej...

Komentarz

• Ja i tak jestem przeciw tego typu transferom, Legia ma ogromny potencjal na mistrza kraju a jezeli bedziemy myslec o takich wzmocnieniach jak Czarek Kucharski to ja dziekuje :/ A po drugie, to mlodziez moze pokrzyczec na niego, kiedys to wszyscy mogli sie uczyc, ale nie teraz
                      Kucharz zapewne nie ma zadnych konkretnych propozycji i dlatego szuka jakiegos miejsca do zaczepienia...a jesli bedziemy przyjmowac kazdych pilkarzy bo duzo zrobili dla tego klubu to bedzie kiszka...warto by przygarnac tez podbroznego, kacprzaka, jałoche hehe pewnie wsrod nich Czarek by doznal drugiej mlodosci

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                        Pogieło Was z tym Kucharskim?
                        Zajebiście jestem na NIE!

Pamiętam jego ostatnie mecze w barwach Legii i życzę szczęścia w innym klubie.
                        Możesz przypomnieć o których mowa?
                        ja uważam że skoro Surma "ma charakter i cechy przywódcze" to Kucharski ma tego w trójnasób. Ot co

Kondron, Stanislawa Terleckiego pamiętasz może?
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Zdecydowanie jezeli przez tyle czasu ogladalismy Lukasza S. z opaska kapitana, to Czarek Kucharski powinien ja miec dozywotnio

moze i pilkarz z niego juz wypalony, moze nie zagra takiej rundy jak tej z 2002 roku, ale po piewsze ma charakter, a po drugie nawet jak mialby wchodzic na ostatnie 20 minut, to jestem pewien ze przez te 20 minut wybiega wiecej niz coponiektorzy przez 90...

jak dla mnie ma on lepsze papiery na trenera niz Zielinski, glownie z powodu wspomnianego charakteru, ale

wiec moze w tym jest caly sekret?

Komentarz

• Bez sensu zupelnie, przede wszystkim biorac pod uwage tylko aspekty sportowe, bo Kucharz najwyrazniej juz dawno sie wypalil. Poza tym tak jak pisze Justyna, ja nie lubie jak ktos traktuje (L) jak jakis przytulek, do ktorego zawsze mozna wrocic gdy sie komus nie powiedzie.

Najgorsze jednak przede wszystkim, ze ten transfer moze zaciemnic w ogole nasza sytuacje w napadzie. Byloby niby 5-ciu napastnikow ale zadnego na tyle klasowego, by wiadomo bylo ze ktorys z nich pociagnie ten wozek, a dla mnie to potrzeba nam nawet takich pewnych 2ch.
                            ...

Komentarz

• To będzie już trzeci powrót 34-letniego Cezarego Kucharskiego do Legii, z którą w 2002 roku wywalczył mistrzostwo Polski (ostatnie w historii klubu). W Mrągowie, gdzie trenują warszawiacy, ma zjawić się dziś rano. Kontrakt podpisze po powrocie do stolicy.
                              Doświadczony napastnik spędził przy Łazienkowskiej sześć i pół sezonu. Zagrał w 198 meczach, zdobył 79 goli.

W sezonie 2003/2004 występował w greckim Iraklisie Saloniki. Po powrocie do Polski reprezentował barwy Górnika Łęczna. Po kłótni z trenerem Kaczmarkiem został przesunięty do drugiego zespołu. Odmówił jednak gry w rezerwach.

Prezes Łęcznej Zbigniew Krasowski wystosował pismo do Polskiego Związku Piłki Nożnej o rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika. Sprawa długo nie mogła znaleźć finału. Wczoraj po południu „Kucharz” rozwiązał wreszcie kontrakt, ale za porozumieniem stron.
                              – Od razu wsiadłem w samochód i pojechałem do Warszawy. Trenerowi Wdowczykowi zależy, abym najszybciej jak tylko to możliwe, stawił się na zgrupowaniu Legii na Mazurach – powiedział nam zawodnik.
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Ciesze sie że Kucharski wraca do Legii. Z Legią dużo osiągnął a teraz znowu sie przydarza okazja zdobycia Mistrza i myśle że to jakoś go podniesie na duchu i będzie w Legii dobrze grał. A nawet jeśli nie będzie pokazywał takiej formy jak w 2002 to może poduczy coś młodszych kolegów.
                                Fajnie by było świętować w 90 lecie klubu zdobycie Mistrza ze starym Legionistą.
                                Garwo(L)in

Komentarz

Pracuję...
                                X