Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja sie nie dziwie ,że taka klauzula wystąpiła.
    Life is brutal - prawda ... jakbym był właścicielem klubu wykładającym kase to też nie chciałbym ryzykować. Prawda jest taka ,że na sentymenty stać tylko kibiców.
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• źródło: Legia.net
      Marcin Smoliński i Dariusz Zjawiński zgodnie z zapowiedzią podpisali dzisiaj roczne kontrakty z Odrą Wodzisław.

Smoliński to 20-letni pomocnik, wychowanek OSiR Targówek (dawnego Poloneza Warszawa), grał także w GKP Targówek i przez ostatnie półtora roku w Legii (20 meczów i 1 gol w ekstraklasie). 19-letni Zjawiński jest napastnikiem, wychowankiem Ożarowianki Ożarów Mazowiecki, grał w CWKS Legia Warszawa, Legionovii i przez ostatni rok w Legii (8 występów w I lidze).

Obydwaj wypożyczeni zawodnicy będą mogli grać w spotkaniach przeciwko Legii, a do Warszawy powinni wrócić z początkiem przyszłego roku. Na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu w Odrze występuje Maciej Korzym.
      Jak dla mnie całkiem nieźle dla nas i dla piłkarzy. Smoliński odbuduje formę, Zjawa rozwinie... Należałoby mieć przynajmniej taką nadzieję.
      bez podpisu

Komentarz

• to nawet bardzo dobrze. Na zsyłce w Wodzisławiu może błysną pozytywnie jak Korzym. Bo w obecnej Legii nie mają narazie nawet miejsca w 18 meczowej. A przecież wiemy, że w tak młodym wieku najważniejsze dla piłkarza jest ogrywanie się , czyli obycie się z seniorska piłką, nabranie cwaniactwa - rutyny. Jasne jest ze zostanie w Warszawie byłoby najgorszym rozwiązaniem zarówno dla Zjawińskiego jak i dla Smolińskiego.

Komentarz

• Tylko żeby tam grali bo Korzym to chyba też nie miał tam podstawowego miejsca. W ataku jest jeszcze Czerkas(no chyba ze on wróciłdo Kielc ale nic mi o tym nie wiadomo) i chyba Woś więc albo Zjawa albo Korzym beda pewnie notorycznie siedzieli na ławie. Mimo to i tak mają tam większe szasne niż u nas.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Niekoniecznie. Korzym jest młody. Stawiali na niego na początku sezonu i był nawet wybrany graczem miesiąca przez kibiców. Ale jego pozycja została zagrożona , gdy w Wodzisławiu zaczęli grać piach. A według 90minut.pl Korzym rozegrał 14 meczów i zdobył dwie bramki. Więc na pewno więcej niż by zdobył w Legii w tym sezonie. Ale dobrze, że zaczęli myśleć "na teraz" a nie na "za trzy lata".

Komentarz

• Moim zdaniem Smoliński Zjawński czy Korzym już nie wrócą do Legii...niby tylko są wypożyczeni ale wątpie by po nich siegneli spowrotem?? W Legii brakuja jakiegos mocnego nazwiska chocby Olisadebe czy Wichcniarek jak przymierzano na początku...siegaja po mało znanych brazylijczykow typu da Silva, czy dobry pilkarz przychodzil by ze Sportingu do ligi polskiej?? watpie(miejmy nadzieje ze sie myle) byl juz ten Cruz i nic wielkiego nie zwojowal, jest mnostwo dobrych polskich pilkarzy rowniez mlodych dlatego dalbym szanse jeszcze w Legii Smolinskiemu

Komentarz

• Kucharz?
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Hehehehe dobre bodajze nawet ma wolna karte teraz

Komentarz

• Dla młoydhc zawodników : Smolińskiego i Zjawińskiego to bardzo dobry pomysł z tym wypozyczeniem do Wodzisławia. Smoła miejmy nadzieję się odbuduje i będzie wymiatal w pomocy, a i ze Zjawińskiego może będą ludzie chociaż osobiście szczerze wątpie. Co do transferow do Legii w tej rundzie to już każda pozycja została wzmocninona zwłaszcza skrzydła,natomiast brakuje wpsarcia środka pola i zdecydowanie atak niezostał wzmocniony,chociaż kto wie a nuż jeszcze Gottwald okaże się drugim Markiem Mintalem??

Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.
                    F.Nietzsche

Komentarz

• Z tego co mi wiadomo ten Gottwald odstaje kondycha od pozostalych, ale jak napisales wczesniej miejmy nadzieje ze sie okaze drugim Markiem Mintalem albo i jeszcze lepiej

Komentarz

• Coś Kucharz ostatnio podejrzanie dużo razy był (grał) w Warszawie w towarzystwie Wdowczyka
                        Cóż, kartę ma na ręku, a po ostatnich popisach w Łęcznej to i jego kontrakt indywidualny będzie mniejszy niż przedtem... Mam mieszane uczucia, ale szansę można dać... Na nadmiar graczy ofensywnych nie narzekamy... Ale musi grać lepiej niż w otatnim sezonie, bo inaczej nie ma szans
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Ma kartę na ręku? Wydawało mi się, że postępowanie w sprawie rozwiązania kontraktu zostało odroczone.
                          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Juz to widze "KUCHARZ WIELKI POWROT DO LEGII"
                            mi sie cos to nie widizi
                            podobno w łęcznej dobrze grał ale dzialczom na nerwach

Komentarz

• za 90minut.pl:

7 stycznia 2006, 22:12:11 - mogiel
                              Cezary Kucharski wraca do Legii
                              Jutro na zgrupowaniu Legii w Mrągowie pojawi się Cezary Kucharski. Były napastnik "wojskowych" jest bliski powrotu do stołecznego klubu.

- Spotkałem się ostatnio dwukrotnie z trenerem Wdowczykiem - na turnieju Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz na turnieju juniorów w Warszawie - mówi Cezary Kucharski. - Rozmawialiśmy na temat mojego powrotu do Legii i wszystko jest na dobrej drodze.

Kucharski w turnieju WOŚP, choć były to zawody towarzyskie, zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Grał w zespole Pumy m.in. z... Dariuszem Wdowczykiem i zdobył w całym turnieju 21 bramek (dla porównania Piotr Włodarczyk "tylko" 13), więc miał okazję zaimponować skutecznością szkoleniowcowi Legii.

Kucharski już dziś wyruszył w drogę z rodzinnej Lubelszczyzny, przez Warszawę, do Mrągowa. Zamelduje się tam jutro rano, zaś kontrakt podpisze prawdopodobnie po powrocie zespołu ze zgrupowania do Warszawy.

33-letni Kucharski jest wychowankiem Orląt Łuków i byłym piłkarzem Siarki Tarnobrzeg, szwajcarskiego FC Aarau, hiszpańskiego Real Sporting de Gijón, Stomilu Olsztyn, greckiego Iraklísu, zaś przez ostatnie półtora roku Górnika Łęczna. W barwach Legii, w której spędził w sumie ponad sześć lat (1995-97, 1998-99, 2000-03), wywalczył mistrzostwo, Puchar Polski i Puchar Ligi, był uczestnikiem finałów mistrzostw świata. Jest także bliski wstąpienia do grona najlepszych strzelców ligi tzw. "Klubu 100". W lidze rozegrał bowiem 247 meczów, w których strzelił już 89 bramek.

Legia od dłuższego czasu poszukiwała napastnika, bowiem obecnie w kadrze ma tylko trzech zdrowych graczy pierwszej linii - Piotra Włodarczyka, Dawida Janczyka i Michala Gottwalda, zaś Marcin Klatt leczy kontuzję. W tej sytuacji trener Wdowczyk zdecydował się sięgnąć po sprawdzonego zawodnika, który był kapitanem mistrzowskiej Legii z 2002 r.

źródło: własne
                              nie no prosze powiedzcie mi ze ktos sobie robi bardzo ale to bardzo kiepski zart!!

przeciez to chyba jakas pomylka jest!

Komentarz

• Eeee a może on to na jakiegoś asystenta i coś się pomyliło tym z 90minut :O
                                z dala o zgiełku ...

Komentarz

Pracuję...
                                X