Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ten rocznik co Janczyk, ale inny typ zawodnika, raczej typowy środkowy, dobrze grający głową, ale i szybki oraz niezły technicznie, w czym przewyższa Zjawińskiego. Zobaczymy co z niego będzie. Na jesieni 13 goli w lidze + 4 w 2 meczach PP, do tego (7+2) asysty. Zobaczymy za pół roku. Ja w ogóle nie wiem, czy ten transfer jest na 100% zaklepany (choć ptaszki ćwierkają że tak);podobnie z Polniakiem
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Tego czy on jest zaklepany nie wie nikt. Fakt informował o podpisaniu umowy z Paluchowskim i Polniakiem już w grudniu, ale BP zdementowało tę informację. Czyżbyśmy mieli jak niektórzy wiślacy wkrótce wierzyć tylko w informacje, które zostały oficjalnie zdementowane?
      All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• dobra, dobra...przybywają kolejni piłkarze, kadra coraz szersza, ale ja sie zastanawiam czy to przypadkiem nie na ilość jest kupowane ? Przecież oni są przeważnie z 3 ligii, nie mają doświadczenia w 1 lidze i trzeba będzie czekać nie wiem ile aż je zdobędą...a my tu czasu nie mamy, bo potrzeba sukcesu jest ogromna !!!
        Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
        -----------------------------------------

Komentarz

• Teraz to już będą tylko nabytki typu"młody perspektywiczny - na półrocznym wypożyczeniu bo u nas nie miałby jeszcze szans" Wodwiec stwierdził że ma już po dwóch zawodników na każdą pozycję, ZYgo w wywiadzie dla PS dał do zrozumienia że w ataku(czyli pozycji gdzie teoretycznie najbardziej szukalismy wzmocnienia) dodatkowy zawodnik nie jest niezbędny, wiec mysle że wazniejsze transfery się u nas już skończyły.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• No Panowie - jak na wielkie "halo" w sprawie wzmocnień Legii to trochę niebardzo..

Komentarz

• Zamieszczone przez magic76
              No Panowie - jak na wielkie "halo" w sprawie wzmocnień Legii to trochę niebardzo..
              a ggdzie Wasze "halo" z Brazylii?

ps. musialem sie napiąc
              Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Wychodzi na to, że im głośniej i częściej właściciele Legii mówią o tym, że na transfery będą wydawali jak najmniej, tym mniej osób daje temu wiarę.
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ju(L)ek

ps. musialem sie napiąc
                  Pozwole sobie zacytowac...

Zamieszczone przez LegionistkA :)
                  nie badź taki do przodu bo Ci tylu zabraknie

Komentarz

• Zamieszczone przez magic76
                    No Panowie - jak na wielkie "halo" w sprawie wzmocnień Legii to trochę niebardzo..
                    Po pierwsze to gdzie widziałeś te wielkie "halo"?
                    Po drugie, to co Cię to obchodzi?
                    Po trzecie, jesteś na najlepszej drodze do odejścia w wirtualne pizdu.
                    Only You

Komentarz

• efect "halo" wynika z tego, że nie tyle działącze (Ci mowią że przyjdzie na to jeszcze czas) co prasa rozpisuję sie tu i uwdzie, że Legia czai się na jakąś mega niespodzianke transferową, tylko że oczywiscie nic z tego nie wychodzi, gdyż problem tkwi albo w zbyt małej sumie oferowanej przez zarząd, lub też dana gwiazdeczka nie uważa Legii za znakomite miejsce dla siebie...ot taka szara rzeczywistość...

Jak mawiali starożytni Egipcjanie: Jak się nie ma co sie lubi to się lubi co się ma :P
                      Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
                      -----------------------------------------

Komentarz

• Najwięcej zamieszania to na antenie TVN narobił jakiś czas temu "człowiek nieTuzimkowy" ogłaszając, że w przerwie zimowej Legię mają zasilić piłkarze o imponujących nazwiskach. Sam Wdowczyk też się trochę pogubił - jak choćby z tym Edsonem, co to go nie trzeba nikomu przedstawiać i nagle okazuje się, ze miało być tak pięknie, a jest tak jak zwykle, czyli nikt nic nie wie i albo coś z tego wyjdzie, albo nie. Dziwne to trochę, tym bardziej, że nawet Zygowina zaczeła przebąkiwać o tym, że szansy na Mistrzostwo nie można w obecnej sytuacji zmarnować.
                        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Creator
                          efect "halo" wynika z tego, że nie tyle działącze (Ci mowią że przyjdzie na to jeszcze czas) co prasa rozpisuję sie tu i uwdzie.......
                          Prasa.... no właśnie
                          Skoro kolega miedziany tak się interesuje tym co dzieje się w Legii, to powinien doskonale znać wypowiedzi działaczy Legii na te tematy, a słynny tekst Waltera o chochli i łyżce recytować przez sen.

Co do wzmocnień. Wiadomo, że nigdy nie będzie idealnie (nie w polskich warunkach $$$) i ja obecne zakupy/wypożyczenia Legii oceniam pozytywnie.
                          Co z tego wyjdzie nie wie nikt, ale lepiej wypożyczyć gościa z opcją pierwokupu, niż utopić hajs.
                          Z polskiej ligi nie widzę praktycznie zawodników którzy mogliby Legię wzmocnić. Chodzi mi o tych, ktorzy są do wzięcia za normalne pieniądze a nie te z gatunku sf.
                          Mi brakuje jeszcze konkrentnego napastnika i jakiegoś konkreta w środku pola, tyle że to już musiały by być naprawdę wielkie pieniądze, jeżeli mają to być gracze nieprzypadkowi.
                          Only You

Komentarz

• Konkret w środku pola był, tylko zabawił się z nami a'la Chovanec
                            All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
                              Konkret w środku pola był, tylko zabawił się z nami a'la Chovanec
                              Co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ten rozmiar kapelusza niestety. A, że w Polsce też raczej nie ma już z czego wybierać (jeżeli chodzi o zawodników tej klasy) , to poprostu mamy taki skład w tej chwili na jaki nas stać.
                              Zresztą w polskiej lidze, wystarczy mieć średnią technicznie drużynę, ale zapierdalającą od pierwszej do ostatniej minuty i mam nadzieję, że tego Wdowiec ich nauczy i tak przygotuje kondycyjnie by dali radę.
                              Only You

Komentarz

• Za LegiaLive!:

"Legia? Nic nie wiem. Cztery lata temu też był temat i nic nie wyszło" – mówi Maciej Iwański, pytany o ofertę ze stolicy. Działacze stołecznej jedenastki wstępne zainteresowanie 25-letnim piłkarzem Zagłębia Lubin wyrażali już pół roku temu. Natomiast wszelkie spekulacje na temat przeprowadzki piłkarza na Łazienkowską ucina rzecznik prasowy Zagłębia Lubin, Robert Sadowski.
                                "Jesteśmy w półfinale Pucharu Polski, w lidze plasujemy się w czubie tabeli. Głupotą byłoby pozbywanie się tej klasy gracza. Odpowiem krótko. Transfer Iwańskiego? Nie ma tematu. Na pozycji Maćka Legia ma już świetnych zawodników Marcina Burkhardta i Aleksandara Vukovicia. Iwański miałby sporą konkurencję." - wyjaśnia Sadowski.
                                Jeżeli doszłoby do jakichkolwiek rozmów, Zagłębie z pewnością zażądałoby za swojego piłkarza około 500 tys. euro.
                                O jak ja lubię taką retorykę
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X