Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tyle ze Edson ma umowe nie na pol roku tylko na " 3 lata z opcja przedluzenia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
      Jak się nie sprawdzi to go nie wykupią w lecie i nie będzie problemu...
      ???

A to on nie został kupiony już?
      Wydawało mi się, że Edsona kupili a tego drugiego wypożyczyli
      Only You

Komentarz

• A z "najlepszym obróncą" to ktoś ich nieźle wydutkał.
        Pewnie byl najlepszym obronca ale kolejki albo miesiaca

Komentarz

• Sorry, trochę zamieszałem. Roger jest wypożyczony na pół roku. Edson na rok. Jestem pewien, że trzyletni kontrakt indywidualny zawiera klauzulę rozwiązania w wypadku braku wykupu po tym terminie.
          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• A tak w ogole to nie rozumiem jakie znaczenia ma to czy Edson byl najlpszym obronca we Francji...
            Moglby byc nawet najlepszym na mistrzostwach swiata w 1998 r., ale chyba najweazniejsze jest co bedzie prezenetowal TERAZ w LEGII, a tego dowiemy sie dopiero za pare miesiecy.
            ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Moglby byc nawet najlepszym na mistrzostwach swiata w 1998 r., ale chyba najweazniejsze jest co bedzie prezenetowal TERAZ w LEGII, a tego dowiemy sie dopiero za pare miesiecy.

To fakt. Jakby nie patrzec Edson byl KIMS ale w 1999 roku... Karwan i Aco tez byli dobrzy kiedys

Komentarz

• W Wybiórczej piszą, że wasz napastnik Marcin Chmiest wybiera się do nas. Możecie mi trochę przybliżyć jego sylwetkę, jaki to jest typ napadziora i czy jest dobry ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Goran
                  W Wybiórczej piszą, że wasz napastnik Marcin Chmiest wybiera się do nas. Możecie mi trochę przybliżyć jego sylwetkę, jaki to jest typ napadziora i czy jest dobry ?
                  Zagrał u nas 10 meczy (nia pamietam ile w pierwszej 11, ale malo) i ma zerowe konto strzeleckie. A tak poza tym jest zajebisty
                  Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Bardzo dobry zawodnik! Prawie jak Włodarczyk! Chciał odejsc czysty więc zachowal czyste konto strzleckie. Ale ogólnie nikt mu nie podszkoczy na boisku!

Komentarz

• Co wy piszecie?! :O Przeciez z Hetmanem strzelil gola Poza tym nie trafil raz w pilke bedac 2 metry od bramki, przez co gola strzelil Szalachowski. Czyli asyste ma. W NL pisza, ze w sumie ma 3 asysty, gola i udzial przy bramce strzelonej. W rezerwach strzelil 3 bramki.
                      Jego średnia ocen w NL to 5,5 (w skali do 10 ma sie rozumiec). Generalnie mowi sie, ze dobry mecz zagral jedynie z Craxa ale tam gola tez nie strzelil, a wiec podsumowujac bida z Nedza

P.S
                      meczów, a nie "meczy" drogi Juliuszu

Komentarz

• Goran powiem tak: ciesze się, że odchodzi z Legii. Grał fatalnie. Nie ma co mówić, że dostawał mało szans. Bo jednak trochę pograł.
                        Może w Polonii pójdzie mu lepiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez hary1988
                          W rezerwach strzelil 3 bramki.
                          o ile pamiętam, to wszystkie 3 (a co najmniej 2) w jednym meczu, w tym jedna z karnego, przed którym mało nie pokłócił się z Ahmedem, któy pierwszy podszedł do "11". W ogóle to grał w tym meczu tragicznie

....... ale DOBRZE SIĘ ZASTAWIA
                          No i zagrał przyzwoicie przeciw Cracovii
                          Nie jest to jakiś strasznie zły zawodnik, ma nienajgorszy strzał (ale zanim do niego dojdzie to... ), dobrze się zastawia, nienajgorzej gra głową, ale na Legię to było jednak za mało. Jest trochę za wolny moim zdaniem np.
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• He he Chmiest... drugoligowiec urodzony
                            Co to za spad? Ojej..

Komentarz

• No i zagrał przyzwoicie przeciw Cracovii
                              Nie jest to jakiś strasznie zły zawodnik, ma nienajgorszy strzał (ale zanim do niego dojdzie to... ), dobrze się zastawia, nienajgorzej gra głową, ale na Legię to było jednak za mało. Jest trochę za wolny moim zdaniem np.
                              Trudno mi jest go jakos nawet ocenic przez pryzmat gry w Legii bo jak juz byl na boisku to nie byl za czesto przy pilce.

Komentarz

• Ja go oglądałem jeszcze w rezerwach
                                ale no właśnie.....
                                (ale zanim do niego dojdzie to... ),
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X